نمایش نتایج : از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7
Like Tree3تشکر
  • 2 Post By Ali Bayati
  • 1 Post By ahmad.abaee

موضوع: فلاشهای استودیوئی ElinChrome

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2604

پیش فرض فلاشهای استودیوئی ElinChrome

مباحثه و تبادل نظر در باره ی فلاش های استودیوئی و تجهیزات نورپردازی ElinChrome

ظاهراً بتازگی نمایندگی الینکروم در تهران شروع به فعالیت کرده. 22634490 - 22600596
    امید است این تاپیک، از تجربه دوستانی که با این فلاشهای استودیوئی کار کرده اند، بهره مند شود.
    ویرایش توسط Ali Bayati : Wednesday 7 September 2011 در ساعت 11:43
    maziyarsh و Rouzbeh Ehsani تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    28

دوستان من این کیت رو دارم کیت d-lite 400W یک بار هم افتاد رو زمین فقط لامپش شکست
    کلا کیت خوبی هست ولی نمیدونم چرا قیمتش انقدر بالاست من این کیت را با دولار 2100
    2میلیون و 450 هزار تومان تهیه کردم..
    از دوستان که کاراشون با وسایل نورپردازی هست یک سوال داشتم آن هم این که من وقتی از فلاش تریگر استفاده میکنم و شات میکنم تصویر بیش از حد سفید میشه
    مشکل چیه ؟

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2604

نقل قول نوشته اصلی توسط RezzaGhaedi نمایش پست ها
    دوستان من این کیت رو دارم کیت d-lite 400W یک بار هم افتاد رو زمین فقط لامپش شکست
    کلا کیت خوبی هست ولی نمیدونم چرا قیمتش انقدر بالاست من این کیت را با دولار 2100
    2میلیون و 450 هزار تومان تهیه کردم..
    از دوستان که کاراشون با وسایل نورپردازی هست یک سوال داشتم آن هم این که من وقتی از فلاش تریگر استفاده میکنم و شات میکنم تصویر بیش از حد سفید میشه
    مشکل چیه ؟
    یعنی وقتی از Sync Cable استفاده میکنید، به نورسنجی صحیح میرسید، ولی با همین تنظیمات و اینبار با رادیوفلاش، به بیش-نوری میرسید ؟

از فلاشمتر استفاده میکنید یا اینکه با سعی و خطا، فلاشمتری میکنید ؟

كاربر فعال masoudrejae آواتار ها
    تشکر کرده
    2404

گویا فلاش های الینکروم به این صورت عمل میکنه که گیرنده در داخل همه فلاش ها تعبیه شده و فرستنده نصب شده بر روی دوربین قابلیت کنترل شدت نور هر فلاش را بطور مجزا یا گروهی داره
    این قابلیت در همه فلاش های الینکروم هست یا فقط مدل های خاصی ازش؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    28

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali Bayati نمایش پست ها
    یعنی وقتی از Sync Cable استفاده میکنید، به نورسنجی صحیح میرسید، ولی با همین تنظیمات و اینبار با رادیوفلاش، به بیش-نوری میرسید ؟

از فلاشمتر استفاده میکنید یا اینکه با سعی و خطا، فلاشمتری میکنید ؟
    از فلاش متر استفاده نمیکنم ...
    فکر کنم Speed Shutter Sync در دوربین من MAX باشه ولی من هرچی تو منو میگردم این گزینه رو پیدا نمیکنم تا تنظیمات را بر روی آن اعمال کنم..

كاربر فعال ahmad.abaee آواتار ها
    تشکر کرده
    3154

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali Bayati نمایش پست ها
    مباحثه و تبادل نظر در باره ی فلاش های استودیوئی و تجهیزات نورپردازی ElinChrome

ظاهراً بتازگی نمایندگی الینکروم در تهران شروع به فعالیت کرده. 22634490 - 22600596
    امید است این تاپیک، از تجربه دوستانی که با این فلاشهای استودیوئی کار کرده اند، بهره مند شود.
    سلام
    خیلی هم به تازگی نیست اما قیمتهای که با حساب نرخ یورو و گمرک و سود بازرگانی ، مجموعاً نرخ نهایی رو تشکیل میدن،انقدر سرسآم‌آوره که فکر نمیکنم بشه سمتش رفت!
    اردیبهشت ماه،زمانی که یورو 2500/600 بود ، قیمت کیت 4D-Lite که در سایت B&H حدود 800 دلاره ، 3.400.000 بود...با این پول همون موقع میشد یه کیت هنسل 300 مینی خرید که هم یه هد بیشتر داره (کیت‌های ElinChrom کلاً دوشاخه ایست) هم ملحقات بیشتر !
    الان نمیدونم ممکنه چه قیمت باشه محصولاتش!
    در ضمن همون موقع هم به لحاظ تحریم ایران،یه مقدار مشکل پیدا شده بود و اسم ایران رو از توی لیست نمایندگیش حذف کرده بود

كاربر فعال ahmad.abaee آواتار ها
    تشکر کرده
    3154

نقل قول نوشته اصلی توسط masoudrejae نمایش پست ها
    گویا فلاش های الینکروم به این صورت عمل میکنه که گیرنده در داخل همه فلاش ها تعبیه شده و فرستنده نصب شده بر روی دوربین قابلیت کنترل شدت نور هر فلاش را بطور مجزا یا گروهی داره
    این قابلیت در همه فلاش های الینکروم هست یا فقط مدل های خاصی ازش؟
    بله گیرنده اینترنال هستش
    اما فرستنده ها مدلهای مختلفی دارن...مدلی که روی D-Lite عرضه میشه، Eco هستش و قابلیت کم و زیاد کردن قدرت فلاش رو نداره .
    گویا این ویژگی مختص فلاشها RX هست