صفحه 8 از 8 نخستنخست ... 4 5 6 7 8
نمایش نتایج : از شماره 71 تا 79 , از مجموع 79
Like Tree217تشکر

موضوع: دوربینهای متوسط و بزرگ

كاربر فعال ahmad.abaee آواتار ها
    تشکر کرده
    3154

نقل قول نوشته اصلی توسط mreza1001 نمایش پست ها
    لابراتوار آریا

شما سیاه سفید می خواهید؟ دقیقا چی نیاز داری؟
    سلام جناب میلانی
    مشتاق دیدار
    آقا گمون کنم لابراتور آریا متعلق به همون رنگ‌سیستم هست و وقتی شرکت نداشته،اون هم نداره احتمالاً !

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    498

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad.abaee نمایش پست ها
    سلام جناب میلانی
    مشتاق دیدار
    آقا گمون کنم لابراتور آریا متعلق به همون رنگ‌سیستم هست و وقتی شرکت نداشته،اون هم نداره احتمالاً !
    درود
    از همه ممنونم
    امروز به هرجایی که می شناختم زنگ زدم!
    از دید فراز گرفته تا مغازه های آشنا در ناصر خسرو و باب همایون! و شماره هایی که دوستان عنایت کردند...

روشن از پرتو رویت نظری نیست که نیست!

مورد گمشده! : ILFORD DELTA 400 Pro 120

سپاس
    بدرود

Forum Moderator mreza1001 آواتار ها
    تشکر کرده
    16459

متاسفانه درک نمیشه که نگاتیو و اسلاید جزو کالاهای اساسی درجه یک است و باید با ارز سوبسیددار وارد شود! به قول یکی از دوستان درک نمیشه دیگه اگر جنگ بشه الان و نگاتیو نباشه عکس های کلاسیک جنگی را روی چی ثبت کنیم؟؟؟

ایلفورد نیست. یک سری آگفا پیدا کردم اونم ایزو 200
    ravanfar، saber.pix، homay و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    محمد رضا میلانی

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    498

نقل قول نوشته اصلی توسط mreza1001 نمایش پست ها
    متاسفانه درک نمیشه که نگاتیو و اسلاید جزو کالاهای اساسی درجه یک است و باید با ارز سوبسیددار وارد شود! به قول یکی از دوستان درک نمیشه دیگه اگر جنگ بشه الان و نگاتیو نباشه عکس های کلاسیک جنگی را روی چی ثبت کنیم؟؟؟

ایلفورد نیست. یک سری آگفا پیدا کردم اونم ایزو 200
    درود
    خدا نکند جنگ شود! ولی اگر بشود! فکر کنم تعداد عکاسها بیشتر از رزمنده ها باشد و همه هی! عکس بگیرند!

بدرود
    mreza1001، ravanfar و E.K.Studio تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    3

سلام خدمت دوستان
    با حسرت داشتم قيمت هاي سال 2004-5 رو كه تو همين تاپيك بود مي خوندم . هاسلبلد 500 ماميا RZ ؛ چه قيمت هايي داشتن ..

براي يك پورتفوريو كه نهايتا 4 ماه طول ميكشه نياز به يك مديوم فرمت دارم.و چندتا سوال پيش اومد كه گفتم بيام تو اين تاپيك از اساتيد نظر بگيرم.
    امروز ماميا 645 دست دوم رو 450 تا 500 قيمت گرفتم . البته با لنز نرمالش . اما براي پروژم لنز وايد (50) رو بيشتر لازم دارم.
    خوب سوال هاي مربوط به 645 پيش مياد:

لنز 50 ماميا پيدا ميشه ؟
    نور سنج عقربه اي اون دقيقه؟
    فيلمش 6*6 هستش يه 6*4 ؟ چون كادر 6*6 لازم دارم براي عكس ها.
    دكلانشور خاصي داره؟يا همه دكلانشورها بهش ميخوره؟

از طرفي واقعا دوست دارم با دوربين هاي TLR تجربه داشته باشم . تو همين قيمت ها دوربين 2 لنزي كه بشه لنز وايد روش انداخت چي پيشنهاد ميديد؟زياد درگير مارك دوربين نيستم .كاراييش برام مهمتره. مثلا ميشه يه لوبيتل تميز 80-90 تومن پيدا كرد . اما لنز ثابتش اگر وايد نباشه كارايي نداره برام(كه متاسفانه لوبيتل ها ثابت اند).از طرفي نورسنج هم تا حدي كمك ميكنه به آدم كه تو اين رنج قيمت فكر نكنم پيدا بشه.
    دوستان و اساتيد اگه راهنمايي كنن ممنون ميشم
    يك دنيا سپاس
    ویرایش توسط amir rima : Wednesday 27 February 2013 در ساعت 15:13

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    19

سلام دوست من
    کلا دوربین های 645 تو هر برندی کادرشون 6*4.5هست و اینکه لنز براش پیدا میشه و لنز وایدش 45 هست خواستین براتون سراغ دارم. در مورد دکلانشورم همون دکلانشور معمولی میخوره
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir rima نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان
    با حسرت داشتم قيمت هاي سال 2004-5 رو كه تو همين تاپيك بود مي خوندم . هاسلبلد 500 ماميا RZ ؛ چه قيمت هايي داشتن ..

براي يك پورتفوريو كه نهايتا 4 ماه طول ميكشه نياز به يك مديوم فرمت دارم.و چندتا سوال پيش اومد كه گفتم بيام تو اين تاپيك از اساتيد نظر بگيرم.
    امروز ماميا 645 دست دوم رو 450 تا 500 قيمت گرفتم . البته با لنز نرمالش . اما براي پروژم لنز وايد (50) رو بيشتر لازم دارم.

لنز 50 ماميا پيدا ميشه ؟

از طرفي واقعا دوست دارم با دوربين هاي TLR تجربه داشته باشم . تو همين قيمت ها دوربين 2 لنزي كه بشه لنز وايد روش انداخت چي پيشنهاد ميديد؟زياد درگير مارك دوربين نيستم .كاراييش برام مهمتره. مثلا ميشه يه لوبيتل تميز 80-90 تومن پيدا كرد . اما لنز ثابتش اگر وايد نباشه كارايي نداره برام(كه متاسفانه لوبيتل ها ثابت اند).از طرفي نورسنج هم تا حدي كمك ميكنه به آدم كه تو اين رنج قيمت فكر نكنم پيدا بشه.
    يك دنيا سپاس

تشکر کرده
    3154

نقل قول نوشته اصلی توسط amir rima نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان

لنز 50 ماميا پيدا ميشه ؟

يك دنيا سپاس
    سلام
    در مورد 645 که توضیح دادند دوستان که در واقع کادر مستطیلی با نسبت 3:2 داره و با توجه به اینکه گفتین کادر مربع نیاز دارین، این محدودیت وجود داره درش!
    در مورد دولنزیها هم باید بگم که، بهتره بیخیال لوبیتل بشین چون لوبیتل و لوبیتل2 بیشتر توی گمرا هستند تا دوربینی برای انجام پروژه های جدی
    اگر دو لنزی خوب میخواید میتونید دنبال رولی با لنز واید بگردید که خب قیمتش احتمالن 20 برابر لوبیتلی باشه که خودتون قیمت دادین
    اما یه گزینه بهتر و البته کارا در دولنزیها دارید و اونم مامیا هست، مدل سی330 یا سی220 یا سی3
    که لنزشون تعویض میشه و لنز واید 55 اش به راحتی در بازار پیدا میشه
    هسلبلاد هم هست که جایگاه خودش رو داره و در مدیوم فرمتها جزء بهترینه اما هم قیمت رولی براتون درخواهد آمد
    موفق باشید
    در ضمن نور سنجی در دوربینهای فانوسی دار مثل همون سری سی مامیا نیاز به محتسبه جبرانسازی داره

تشکر کرده
    3154

راستی یاشیکا مات هم در دو لنزیها کیفیت خوبی داره
    اما گمونم لنزش نرمال باشه
    اگر کار استدیویی دارید بهرحال مامیا آر.بی و آر.زی هم گزیمه های خوبی هستن

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام دوستان مامیا rz 67 پیدا میشه ؟؟ کجا داره؟؟؟؟

صفحه 8 از 8 نخستنخست ... 4 5 6 7 8