صفحه 2 از 2 نخستنخست 1 2
نمایش نتایج : از شماره 11 تا 14 , از مجموع 14
Like Tree44تشکر

موضوع: دوربین برای فیلمبرداری مجالس

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام

دوستان در مورد فیلمبرداری مجلس با دوربین 60d میتونین یکم کمک کنید؟؟؟؟کهاصن میشه گرفت؟ اگه میشه مشکلی داره یا نه؟
    suzanfire تشکر می‌کند.

كاربر همراه .:Soheil:. آواتار ها
    تشکر کرده
    96

نقل قول نوشته اصلی توسط BARKIA نمایش پست ها
    سلام

دوستان در مورد فیلمبرداری مجلس با دوربین 60d میتونین یکم کمک کنید؟؟؟؟کهاصن میشه گرفت؟ اگه میشه مشکلی داره یا نه؟
    باید یک لنز واید تهیه کنید ، که زیاد دردسر فوکوس نداشته باشید . یک شولدر یا استدی کم هم نیاز دارید ...
    استراحت به سنسور هم فراموش نشه ...
    suzanfire تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

با سلام و خسته نباشید.
    من کانن ۱۳۰۰D دارم ولی بیشتر از ۱۲ دقیقه نمیتونم (فیلم اچ دی) بگیرم. حجم فیلم تا ۴ گیگ میشه قطع میشه.
    رم رو فرمت کردم با دوربین و با کامپیوتر فرمتش رو تغییر دادم …..بازهم موفق نشدم
    لطفا راهنمایی کنید

كاربر همراه esfandiyar2002 آواتار ها
    تشکر کرده
    194

نقل قول نوشته اصلی توسط mehmed1377 نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید.
    من کانن ۱۳۰۰D دارم ولی بیشتر از ۱۲ دقیقه نمیتونم (فیلم اچ دی) بگیرم. حجم فیلم تا ۴ گیگ میشه قطع میشه.
    رم رو فرمت کردم با دوربین و با کامپیوتر فرمتش رو تغییر دادم …..بازهم موفق نشدم
    لطفا راهنمایی کنید
    درود

در سال 2006 میلادی،اتحادیه اروپا تصمیم گرفت که دوربین های جدید DSLR را در رده دوربین های حرفه ای فیلم برداری قرار دهد و بر آن تعرفه پنج تا دوازده درصدی وضع کند(قرار دهد).توجیه در آن دوره بر این فرضیه استوار بود که فقط بهبود کیفیت و زمان فیلم برداری دوربین های DSLR نیست که آنها را هم راستا در کنار دوربین های فیلم برداری حرفه ای فرار می دهد،بلکه امکان اتصال این بدنه های DSLR به تلویزیون و امکان ضبط محتوای آن و ذخیره سازی دیجیتالی آن سبب بروز ضرر و زیان و خسارت به تولید کنندگان برنامه های تلویزیونی نیز می گردد.بنابراین این تعرفه در حقیقت کاربرانی که می خواهند از بدنه DSLR خود بعنوان دوربین فیلم برداری حرفه ای-خانگی استفاده کنند،هدف قرار می داد. از همین رو،کمپانی های بنام و سازندگان مشهور بدنه های DSLR تصمیم گرفتند تا با قرار دادن محدودیت نرم افزاری،مانع از اعمال تعرفه فوق بر روی محصولات خود گردند که یا سبب کاهش سود آنان می شود و یا قیمت نهایی محصولات آنان را بالاتر می برد.
    بنابراین،این محدودیت چهار گیگابایت یا دوازده دقیقه فیلم برداری HD که شما آن را تجربه می کنید،با توضیح فوق قابل درک است. البته نیک می دانم که با نصب نرم افزار هک شده Majic Lantern بر روی بدنه های DSLR کنون،در برخی بدنه ها،این محدودیت قابل دور زدن است،چراکه این محدودیت،یک محدودیت نرم افزاری است.هرچند که نصب نرم افزار فوق سبب باطل شدن گارانتی بدنه دوربین هم می شود.
    منبع:
    https://www.tested.com/tech/photogra...cording-limit/

بدرود تا درودی دیگربار
    saeed2vfx، BRAD، Ahmad.R.Sanati و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 1 2