صفحه 2 از 2 نخستنخست 1 2
نمایش نتایج : از شماره 11 تا 15 , از مجموع 15
Like Tree9تشکر

موضوع: مقایسه دوربینهای S100 و G12

كاربر همراه ramink2 آواتار ها
    تشکر کرده
    723

نقل قول نوشته اصلی توسط bamdad1 نمایش پست ها
    سلام.ممنون از همه دوستان. اما سوالات من : G12 چه امکاناتی داره که S95 یا S100 اونا رو نداره ؟ کیفیت عکس توی کدوم بهتره ؟ آیا کیفیت عکس NEX 3 به پای G12 یا s95 میرسه یا نه؟ در خاتمه میشه یه کم راجع به واید بودن لنز توضیح بدید و چه تاثیری در عکاسی داره(ببحشید سوالهای مبتدی میپرسم!!!!!!!!) ممنون.
    سلام:

اگه به مقایسه عکس های این دو مدل می پرداختید متوجه اختلافات میشدید، اما اختلافات بیشتر در مورد امکانات سخت افزاری این دو مدل وجود داره از قبیل: نمایشگر چرخان، ویزور چشمی، و جود کنترل های دستی در g12 که در مدل s95 این کنترل ها بیشتر به صورت نرم افزاری داخل دوربین تعبیه شده و داشتن کفشک فلاش که تمامی این موارد همانطور که گفته شد به سلیقه و کاربری شما بستگی دارند.

اختلاف کیفیت بین s95 or g12 آنچنان زیاد نیست و فکر میکنم مقداری بسیار ناچیز اون هم در برخی موارد g12 کیفیت بهتری داشته باشه که زیاد به چشم نخواهد اومد، مدل s100 هم که هنوز برسی معتبری ازش معرفی نشده.

باقی سوالات رو هم اگه گشتی داخل فروم بزنید خیلی بهتر از توضیحی که بنده بدم میتونید به پاسختون برسید.

موفق باشید...
    korosh1 تشکر می‌کند.

D7100 - Sigma 10-20 F/3.5 - 18-55 Afp - 70-200 F/4 VR - 50 F/1.8G

كاربر همراه Asri آواتار ها
    تشکر کرده
    5552

سلام
    بد نیست یک نگاهی هم به این مقایسه داشته باشید . فکر کنم مقایسه خوبی برای کسانی باشد که بین این دو دوربین مردد هستند .
    http://snapsort.com/compare/Canon-S1..._PowerShot_G12
    You can take the boy out of Suffolk, but you can't take Suffolk out of the boy

كاربر همراه ramink2 آواتار ها
    تشکر کرده
    723

نقل قول نوشته اصلی توسط Asri نمایش پست ها
    سلام
    بد نیست یک نگاهی هم به این مقایسه داشته باشید . فکر کنم مقایسه خوبی برای کسانی باشد که بین این دو دوربین مردد هستند .
    http://snapsort.com/compare/Canon-S1..._PowerShot_G12
    درود:
    البته این سایت از آن دسته برسی کننده هایی است که زیاد نمیتوان برای انتخاب به برسی هایش اکتفا یا بهتر بگویم اعتماد کرد!

موفق باشید...
    korosh1 تشکر می‌کند.

D7100 - Sigma 10-20 F/3.5 - 18-55 Afp - 70-200 F/4 VR - 50 F/1.8G

كاربر جديد
    تشکر کرده
    7

سلام.ممنون از نظراتتون.یکی از دوستان گفته چرا باحدود 600 تومن nex 3 نمیخری.آیا کیفیت عکس های nex 3 بهتر از این دو تاست ؟ آیا رو حالت Auto هم میشه عکس های خوبی گرفت و آیا درمجموع بهتر از این دو مدل می ارزه؟همچنین عکس هاش تو شب و محیط های کم نور چطوره ؟ممنون
    ویرایش توسط bamdad1 : Wednesday 2 November 2011 در ساعت 15:08

كاربر فعال bahri-d آواتار ها
    تشکر کرده
    263

من قبل از nex5 کنون eos500 داشتم . به نظرم کیفیتش بهتره ازش .حالا g12 , s100 که جای خود دارن .

صفحه 2 از 2 نخستنخست 1 2