صفحه 2 از 2 نخستنخست 1 2
نمایش نتایج : از شماره 11 تا 14 , از مجموع 14
Like Tree15تشکر

موضوع: سوال در مورد Eye-fi

Forum Moderator M.Mobin آواتار ها
    تشکر کرده
    13645

نقل قول نوشته اصلی توسط hooshmand shokoohi نمایش پست ها
    اولاً در ریویوها گفته شده KISS X4 آی فای دارد. دوماً گزینه تنظیمات آی فای در دوربین بنده وجود دارد اما قابل تغییر نیست. درمورد WI-FI اطلاع دارم ممنونم از راهنماییتون.
    بدنه Eye Fi ندارد!در واقع نمیتواند داشته باشد. آن تنظیمات مربوط به زمانی است که شما یکی از این کارتها را در دوربین قرار داهید و با استفاده از تنظیماتی که دوربین برای این کارتها دارد از فایل ترنسفر به این وسیله استفاده کنید.غیر فعال بودن آنها در دوربین هم به خاطر این است که شما چنین مموری را در دوربین قرار نداده اید.
    مسعود مبین علی

about.me
    instagram

كاربر آشنا hooshmand shokoohi آواتار ها
    تشکر کرده
    88

نقل قول نوشته اصلی توسط M.Mobin نمایش پست ها
    بدنه Eye Fi ندارد!در واقع نمیتواند داشته باشد. آن تنظیمات مربوط به زمانی است که شما یکی از این کارتها را در دوربین قرار داهید و با استفاده از تنظیماتی که دوربین برای این کارتها دارد از فایل ترنسفر به این وسیله استفاده کنید.غیر فعال بودن آنها در دوربین هم به خاطر این است که شما چنین مموری را در دوربین قرار نداده اید.
    من میدونستم که کارتهای مموری EYE-FI وجود داره و امکان ارسال رو به دوربین میده اما فکر کردم این کارتها به همه دوربینها میخوره حالا متوجه شدم هم کارت مخصوص لازم دارم هم وجود این امکان بر روی دوربین طبق این لینک: http://www.dpreview.com/products/can.../canon_eos550d که نوع وایرلس را آی فای ذکر کرده. درضمن من کارت مخصوص را ندارم. آمازون 4گیگ رو 40 دلار قیمت داده یک سایت داخلی 137000 تومان تفاوتش خیلی زیاده . باز هم از همه دوستان تشکر میکنم.
    http://ecx.images-amazon.com/images/...L._AA1020_.jpg

كاربر جديد mr.barmar آواتار ها
    تشکر کرده
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط behzad_milad نمایش پست ها
    بعضی از دوربینها با قابلیت ارسال بی سیم عکسها به کامپیوتر شخصی Wi_Fi ، باید دستگاه مربوطه ای رو هم داشته باشند که این نوع لوازم هم کمی گران قیمت هست .

اما درتکنولوژی جدیدی که دربعضی از مموری های امروزه به کاررفته این کارتوسط مموری کارتهایی که به این منظورساخته شده ، مورد استفاده قرارمیگیره که قیمت بسیارمناسبتری رو نسبت به نوع قبلی دارن .

غیرفعال بودن این گزینه هم دردوربین شما به این خاطر هست .

http://www.techstarted.com/2011/06/1...oubleshooting/

خیلی خوبه که به این اشاره کردی
    من گریپ WIFI دار تا به الان ندیده بودم به نظر شما در ایران موجود هست؟؟
    برای دوربین های Cannon

كاربر همراه dppictuer آواتار ها
    تشکر کرده
    37

دوست عزیز من مدتی است از مارک ez Share 8g استفاده میکنم اگر اشتباه نکنم ۹۰ هزارتومان خریدمش . وسیله ی جالبی است بالخص برای مسافرت و زمانی که نمیتونم لپتاپم رو همراه داشته باشم از طریق نرم افزار روی تبلت با کارت ارتباط برقرار میشه و فیلمها و عکسها رو میشه روی گوشی یا تبلت دانلود کرد تنها ایرادی که هست در دوربینهای dslr بخاطر اینکه دوربین بعد از چند ثانیه استند بای میشه گویا اتصال کارت حافظه قطع میشه و بخاطر عدم برق رسانی به کارت حافظه وای فای و کلا ارتباط شما با دوربین قطع میشه برای اینکه بتونید عکسها رو دانلود کنید باید کلاشر رو در حالت هالف نگه دارید یا در منوی ریپلای به مرور عکسها بپردازید. این مورد در دروبینهای کامپکت و دی اس ال ار لایک وجود ندارد و شما میتوانید بصورت دايم با دوربین در ارتباط باشید.
    تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده
    davoud maani تشکر می‌کند.
    Nikon D750 & D7200 - Tamron 24-70 f2.8 di vc - NIKKOR 50mm f/1.8G - Sigma 10-20 f4,5.6 - Nikon Sb800,Sb700,Godox TT685N - Lowepro Inverse 200 AW - Lowepro runner 450 aw - Gopro 4Black - Dji Osmo

صفحه 2 از 2 نخستنخست 1 2