صفحه 3 از 4 نخستنخست 1 2 3 4 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 21 تا 30 , از مجموع 40
Like Tree32تشکر

موضوع: خرید دوربین آنالوگ

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad44 نمایش پست ها
    بله این دوربین مناسب یادگیری عکاسی و همراهی شما در کلاسهای عکاسی هست فقط شاید بهتر باشد لنز نرمال سریعی (f/1.4 یا حداقل 1.8) هم علاوه بر لنز زوم یاد شده تهیه کنید. ضمنا قیمت اینگونه دوربینها در حدی است که ارزش فروختن ندارد.
    با تشکر از راهنمایی شما یه چند تا سوال دیگه هم داشتم :
    1- رده این دوربین یاشیکا FX-7 نیمه حرفه ای هست یا حرفه ای ؟؟
    2- لنز 1/4 چه برندی بگیرم و حدود قیمتش چقدره ؟
    3-با توجه با قیمت ارز و افزایش سر سام آور دوربینهای DSLR . مجبورم در حال حاضر به همین آنالوگ بسنده کنم . آیا آموزشگاهی در تهران کلاسهای آموزشی مختص به آنالوگ را برگزار میکند ؟ کدوم آموزشگاه و کجا ؟ ( البته ببخشید این سوال آخری و اینجا مطرح کرم )

كاربر فعال hossein137 آواتار ها
    تشکر کرده
    8205

سلام
    میخواستم بدونم یه بدنه ی انالوگ از برند مامیا سری ez و لنز 38-70 f/3.5 چقدر ارزش داره؟
    و این که جایی رو در اصفهان میشناسید که آینه اش رو تعویض کنند؟چون کمی خط و خش داره
    CACTUS.HOSSEIN=INSTAGRAM

CANON M5 + 15-45 / 50MM F1.8 STM / Yongnuo 600ex-rt*2 / Yongnuo YN-E3-RT

كاربر همراه
    تشکر کرده
    144

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein137 نمایش پست ها
    سلام
    میخواستم بدونم یه بدنه ی انالوگ از برند مامیا سری ez و لنز 38-70 f/3.5 چقدر ارزش داره؟
    و این که جایی رو در اصفهان میشناسید که آینه اش رو تعویض کنند؟چون کمی خط و خش داره
    به نظرم ارزش نداره -من خودم یه مامیا با یه لنز معمولی رو چند وقت پیش 40 گرفتم.با اون چیزی که شما فرمودید بیش از 50 ارزش نداره.تعمیرکارا خیلی گرون میگیرند.تازه اونم اگه مطمین باشه لوازمش رو عوض نکنه .دوربین رو به هر تعمیرکاری ندید

كاربر همراه
    تشکر کرده
    144

نقل قول نوشته اصلی توسط beh_b7 نمایش پست ها
    دوست عزیز چرا میخواید بزارید کنار؟
    گذشته از دلیلتون که حتما برای شما کافی بوده
    اصولا دوربین های آنالوگ مثل دیجیتال ها نبودند که بدنه ها تفاوتی در خروجی داشته باشند(چون نگاتیو ثابت بود)
    ثانیا دوربین ها اینقدر زود زود بروز نمیشدند اما اونچه مسلمه اینه که F100 با F6 تفاوت های فراوانی دارند که بیشترشون مربوط به سرعته
    F6 رو فکر نکنم بتونید کمتر از 3 ملیون تومان پیدا کنید!!؟
    F5 رو 6 ماه قبل توی جمهوری سه جا داشتن که ارزونترینشون میگفت850(کاملا داغون شده بود) و تمیزترینشون 1.600 میگفت
    F100 رو قیمت دقیق ندارم فکر هم نکنم به راحتی پیداکنید اما شاید چیزی حدود 300تا600 بتونید پیدا کنید
    در نهایت این رو در نظر داشته باشید که مشتری اول و آخرش احتمالا خودتون هستید
    مخصوصا که امروزه روز کسی دوربین گرون آنالوگ نمیخره
    من جای شما باشم همون اف55 رو میخرم این طوری هم آنالوگ دارید و هم زیاد پول خرج نکردید
    جدی انقدر قیمت دارند.چرا انقدر نجومی مگه آنالوگ نیستند پس چرا انقدر افزایش قیمت دارند؟نظرتون در مورد دوربین آنالوگ canon 1000 qd چیه؟

كاربر همراه sherlockHolmes آواتار ها
    تشکر کرده
    104

پسر داییم یه دوربین Eos5000 کنون با لنز 3876 با یه فلاش به من سپرده بود برای فروشش . نمیدونم به کارتون میاد یا نه ؟
    بهنام

كاربر فعال hossein137 آواتار ها
    تشکر کرده
    8205

سلام

دوربین CANON AV-1 با یک لنز 50mm f 1.8 که تمیز هم هست و سالم.چقدر می ارزه؟ بیشتر برای دکور میخوام بخرم تا استفاده.ولی خوب به هر حال ممکنه یه روز هوایی بشم و استفاده کنم ازش.
    ممنون میشم یک قیمت حدودی بهم بدید
    CACTUS.HOSSEIN=INSTAGRAM

CANON M5 + 15-45 / 50MM F1.8 STM / Yongnuo 600ex-rt*2 / Yongnuo YN-E3-RT

كاربر ويژه kiavash آواتار ها
    تشکر کرده
    8926

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein137 نمایش پست ها
    سلام

دوربین CANON AV-1 با یک لنز 50mm f 1.8 که تمیز هم هست و سالم.چقدر می ارزه؟ بیشتر برای دکور میخوام بخرم تا استفاده.ولی خوب به هر حال ممکنه یه روز هوایی بشم و استفاده کنم ازش.
    ممنون میشم یک قیمت حدودی بهم بدید
    سلام
    اگه تمیز باشه حدود۲۰۰-۲۵۰ فکر میکنم. البته من بادی رو ۱۵۰ هم دیدم وبالنز۲۰۰ تومن. ولی نهایتا اگه خیلی تمیزوبدون زدگی باشه از۲۵۰ نباید بیشترباشه.
    jjcoen، hossein137 و AliHamze تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    9

بنده قصد خرید دوربین آنالوگ برای عکاسی شهری و پرتره دارم ( لنز 50 میلیمتری ) ، ترجیحاً بین دوربین های canon A-1 و Olympus om-1
    در مورد قیمت ، محل فروش و جایگزین هایی برای این دو مدل اگر دارید ممنون می شم کمک کنید .

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط jjcoen نمایش پست ها
    بنده قصد خرید دوربین آنالوگ برای عکاسی شهری و پرتره دارم ( لنز 50 میلیمتری ) ، ترجیحاً بین دوربین های canon A-1 و Olympus om-1
    در مورد قیمت ، محل فروش و جایگزین هایی برای این دو مدل اگر دارید ممنون می شم کمک کنید .
    Canon A1 دوربين بسيار خوبي است فقط مصرف باتري اش نسبتاً زياد است و باتري اش هم به سختي پيدا مي شود. براي خريد اين قبيل دوربين ها به نظرم بايستي به ناصر خسرو و باب همايون مراجعه كرد.
    jjcoen تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    9

پیش فرض گزینه ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Dariush Chegini نمایش پست ها
    Canon A1 دوربين بسيار خوبي است فقط مصرف باتري اش نسبتاً زياد است و باتري اش هم به سختي پيدا مي شود. براي خريد اين قبيل دوربين ها به نظرم بايستي به ناصر خسرو و باب همايون مراجعه كرد.
    با تشکر

A-1 جایگزینی داره به نام AV-1 و همچنین AE-1 . در مورد المپیوس هم om-1 جایگزین های بعدی داره که ظاهراً om-2n مدل خوبی بوده .
    آیا در این مورد کسی اطلاعاتی داره ؟
    ناصر خسرو متاسفانه قیمت پرت بسیار زیاده ، هیچ معیاری نداره

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1 2 3 4 آخرینآخرین