صفحه 4 از 12 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 31 تا 40 , از مجموع 118
Like Tree839تشکر

موضوع: Nikon D4

كاربر بسیار فعال babakdin543 آواتار ها
    تشکر کرده
    1522

من دارم فکر میکنم ایا کسی با این قیمت دلار این دوربین یا دوربین 1Dx رو با قیمت حدودا ۱۳ تا ۱۴ میلیونی تو ایران میخره؟؟؟؟
    ashkan 78 و Rouzbeh Ehsani تشکر می‌کنند.
    بابک دیناروند
    BabakPhoto
    Puppy

كاربر ويژه shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    6919

عکاسانی که به عنوان اولین دوربینشان در این رده به D4 نگاه میکنند
    ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ???????????????????????????????????????????????/
    من که کاملاً هنگ کردم

كاربر ويژه Persian آواتار ها
    تشکر کرده
    6066

پس D4 نتونسته از رده قبلی خودش بالاتربره .
    و میشه دوربینی بالاتراز D3s
    رده یا کلاس دسته بندی دوربین ها در یک گروه شاخص ها مانند بازار هدف و یا ویژگی های قیمتی است. دوربین های دی200 و دی300 در یک رده یا کلاس هستند و یا D70 - D80 - D90 در یک رده اند اما به هیچ روی نمیشود گفت که دی 90 بسیار بهتر از دی70 نیست.
    البته هیچ خط کشی دقیقی میان این رده ها نیست و میشود در مورد ان بحث داشت اما نباید دوربین بهتر بعدی را خارج از کلاس قبلی دانست. یکی از رده بندی ها مثل این است
    Entry Level
    Consumer
    Prosumer
    semiprofessional
    professional

یک رده بندی دقیق تر:
    Entry-level - DX sensor
    Midrange - DX sensor
    High-end - DX sensor
    High-end - FX/Full Frame sensor
    Flagship - High Speed
    Flagship - High Resolution

الان D4 در رده Flagship - High Speed است و D3X در Flagship - High Resolution
    Arash، Amir Mohebi، yasin-m و 24 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    علیرضا غفاری
    لینک مقالات سایت
    "Travel is the graduate school of life" Joe McNally

كاربر فعال Elend آواتار ها
    تشکر کرده
    1406

نقل قول نوشته اصلی توسط batista_soheil نمایش پست ها
    ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ???????????????????????????????????????????????/
    من که کاملاً هنگ کردم
    ری استارت کنید!

عکاسانی که به عنوان اولین دوربینشان در این رده به D4 نگاه میکنند

به عکاسانی گفته میشود که قبلا از دوربینی در رده ای پائین تر استفاده میکردند و اکنون احساس نیاز به دوربینی با مشخصات بهتر میکنند و حال که D4 را پیش رو میبینند ، پس آنها نیز بخشی از خریداران احتمالی این دوربین خواهند بود!
    امیدوارم واضح بوده باشه!!!
    ARASH E، kooshanjazayeri، towfigh و 5 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه lamagra آواتار ها
    تشکر کرده
    12097

دقیقا منم همین اشتباه رو کردم! اومدم توضیح بدم که خودتون از راه رسیدی.د
    Elend تشکر می‌کند.
    Canon Eos M+11-22+18-55+22mmf/2+90EX
    عقیل احمدی

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    4494

نقل قول نوشته اصلی توسط batista_soheil نمایش پست ها
    من که کاملاً هنگ کردم
    به جای اینکه این جمله رو به صورت "عکاسانی که به عنوان اولین دوربینشان, در این رده به D4 نگاه میکنند" بخونید، به این صورت بخونید :
    "عکاسانی که به عنوان اولین دوربینشان در این رده, به D4 نگاه میکنند".

هر چند که اگر منظور ایشون این بود که "کسانی‌ که اولین دوربین دیجیتالی که میخرند، D۴ هست" باز هم نباید اینقدر تعجب کنید. فکر کردید همه کسانی‌ که می‌رن D۴ می‌خرن عکاس حرفه‌ای هستند؟ شما شاید یادت نیاد اما چند سال پیش تو همین فروم یه بنده خدائی اومده بود می‌خواست از مسابقات فوتبال عکس بگیره و داشت دنبال این می‌گشت که ببینه دوربین phase one رو کجا میفروشند که بره بخره.
    (تا جایی‌ که خاطرم هست تجربه قبلی‌ عکاسیشون هم در حد استفاده از دوربین موبیل بود)
    Elend، Rouzbeh Ehsani، lamagra و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    ج.ابراهیمی
    instagram

كاربر فعال Bijan.DSLR آواتار ها
    تشکر کرده
    940

نقل قول نوشته اصلی توسط jebrahim نمایش پست ها
    بهر چند که اگر منظور ایشون این بود که "کسانی‌ که اولین دوربین دیجیتالی که میخرند، D۴ هست" باز هم نباید اینقدر تعجب کنید. فکر کردید همه کسانی‌ که می‌رن D۴ می‌خرن عکاس حرفه‌ای هستند؟ شما شاید یادت نیاد اما چند سال پیش تو همین فروم یه بنده خدائی اومده بود می‌خواست از مسابقات فوتبال عکس بگیره و داشت دنبال این می‌گشت که ببینه دوربین phase one رو کجا میفروشند که بره بخره.
    (تا جایی‌ که خاطرم هست تجربه قبلی‌ عکاسیشون هم در حد استفاده از دوربین موبیل بود)
    بله به هر حال عکاسی برای خیلی ها hobby هست و بسته به شرایط مالیشون دوربین تهیه میکنند .خرید دوربین مثل گرفتن مدرک دانشگاهی نیست که نیاز به سلسله مراتب داشته باشه (برای مثال تا یک سال با D7000 کار نکرده باشی حق خرید D700 رو بهت ندند و ... !! ) و یا مثل اسلحه گرم نیاز به مجوز داشته باشه !

اتفاقا خیلی خوبه که قشر پر درآمد هم به سمت اینگونه سرگرمی ها و دل مشغولی های هنری رو بیارند.
    Nima Sadigh، obsidiyan و monomono تشکر می‌کنند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    112

نقل قول نوشته اصلی توسط babakdin543 نمایش پست ها
    من دارم فکر میکنم ایا کسی با این قیمت دلار این دوربین یا دوربین 1Dx رو با قیمت حدودا ۱۳ تا ۱۴ میلیونی تو ایران میخره؟؟؟؟
    خوب حتما لازم نیست کسی بخره...
    آژانس های بزرگ خبری خصوصا از نوع خارجی آن قبلا مشابه این ها را به بعضی اعضای رده بالای ! فروم تقدیم کرده اند و احتمالا باز هم تقدیم خواهند کرد...

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    4494

نقل قول نوشته اصلی توسط Bijan.DSLR نمایش پست ها
    بله به هر حال عکاسی برای خیلی ها hobby هست و بسته به شرایط مالیشون دوربین تهیه میکنند .خرید دوربین مثل گرفتن مدرک دانشگاهی نیست که نیاز به سلسله مراتب داشته باشه (برای مثال تا یک سال با D7000 کار نکرده باشی حق خرید D700 رو بهت ندند و ... !! ) و یا مثل اسلحه گرم نیاز به مجوز داشته باشه !

اتفاقا خیلی خوبه که قشر پر درآمد هم به سمت اینگونه سرگرمی ها و دل مشغولی های هنری رو بیارند.

دست بر قضا تنها شباهت خرید دوربین و گرفتن مدرک تحصیلی‌ و خرید اسلحه در همینه که هر سه کار رو می‌شه با داشتن پول انجام داد. و جالب تر اینکه کار هنری افرادی که "فقط" از روی شکم سیری به سمت عکاسی رو می‌آرن هم قابل قیاس با کار تخصصی کردن اون عده‌ای هست که مدرکشون رو با پول ابوی انجام میدن.

بگذریم! یه چند تا سمپل از عکس‌های دوربین D۴ در ایزو ۱۲۸۰۰ رو اینجا میشد دید. البته فعلا به خاطر ترافیک بالا عملا دسترسی‌ به این سایت متوقف شده. امیدوارم که این مشکل به زودی حل بشه.

اینجا هم سمپل‌های خود نیکون از این دوربین در اندازه بزرگ، قابل دسترسی‌ هست.

اینم یه کراپ ۱۰۰% در iso ۱۲۸۰۰
    Saadat، M.Mobin، lamagra و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    ج.ابراهیمی
    instagram

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

نقل قول نوشته اصلی توسط ostadahmad نمایش پست ها
    خوب حتما لازم نیست کسی بخره...
    آژانس های بزرگ خبری خصوصا از نوع خارجی آن قبلا مشابه این ها را به بعضی اعضای رده بالای ! فروم تقدیم کرده اند و احتمالا باز هم تقدیم خواهند کرد...
    چه جالب. اونوقت شما براي اين حرفتون مدركي هم داريد يا مطابق بسياري حرف هاي اينچنيني، از روي حدس و گمان و *** **** مي فرماييد؟!
    Persian، Akazemi، Kaveh Ghobadi و 7 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    فرهاد حسيني

صفحه 4 از 12 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 ... آخرینآخرین