صفحه 3 از 18 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 13 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 21 تا 30 , از مجموع 175
Like Tree842تشکر

موضوع: Canon PowerShot G1X

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

با پوزش از دوستان !

به نظرم یک آشغال متحرک است !

نه جذابیت های فوجی X100 را دارد ( از نظر ظاهری ) و نه کارایی میرولس های سونی و الیمپوس و ...

احتمالا جدیدا یک عده از مدیران پنتاکس به کانن و نیکون کوچ کرده اند ! که شاهد حضور این محصولات مزخرف هستیم.من اگر جای مدیران کانن بودم به هیچ وجه رویم نمی شد این اسباب بازی را معرفی کنم !

دو قرن پیش سونی با R1 دوربینی با سایز APS-C و بدنه SLR Like عرضه کرد که بسیار عالی بود قبل از اینکه DSLR تولید کند و با مینولتا مشارکت کند.شاید اگر این دوربین آن زمان عرضه می شد بسیار جذاب بود.اما در حال حاضر هیچ چیز نیست جز اسباب بازی برای پولدار ها و کسانی که دبنال یک دوربین دم دستی هستد.
    شاهین اکبری، hmirzaei، SHOK53 و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر ويژه Nima Sadigh آواتار ها
    تشکر کرده
    6705

چیز عجیبی برای سورپریز کردن مشتری در نگاه اول به چشمم نیامد. زیادی برای حرفه ای ها ساخته شده. تمرکز روی کیفیت خروجی عکس هاست. خوبه. حرفه ایه.
    SHOK53 و shasosa تشکر می‌کنند.
    "تو قسمتی از جهان نیستی، تو خود جهان هستی"

كاربر ويژه Nima Sadigh آواتار ها
    تشکر کرده
    6705

Battery life is expected to be in the region of 250 shots on a charge, when using the LCD panel to frame images, and with no flash usage. (Note that this cannot be directly compared with CIPA-standard battery life figures for other cameras, which are measured with 50% flash usage.)
    With the LCD off, as many as 700 shots can be captured on a charge.
    imaging-resource.com
    عمر باتری 250 شات با lcd و بدون استفاده از فلاش!
    700 شات با viewfinder
    ویرایش توسط Nima Sadigh : Tuesday 10 January 2012 در ساعت 01:34
    SHOK53 تشکر می‌کند.
    "تو قسمتی از جهان نیستی، تو خود جهان هستی"

كاربر بسیار فعال شاهین اکبری آواتار ها
    تشکر کرده
    4538

اول فكر كردم آقاي قبادي خيلي تند گفته اند اما اين دوربين رو تنها در صورتي دوست دارم كه 100 يا 150 هزار تومان گرانتر از G12 باشد اون هم به عنوان همرده g12 نه رقيب MFT اليمپوس.

كنون تكليف خودتو معلوم كن ، دوربين حرفه ای ميخواي بدی ، آماتوری ميخوای بدی يا چی ی ی ی ؟

من با pentax Q هم كنار اومدم ولي اين رو نميدونم چي ميگه .
    SHOK53 و ramink2 تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه QashQai آواتار ها
    تشکر کرده
    5125

سلام

Canon PowerShot G1 X Live Q&A

Excited by the possibilities of Canon's first large-sensor fixed-lens camera? Got a question left unanswered after reading our preview? Now, you've a chance to ask it for yourself! We'll be conducting a Q&A session with Chuck Westfall, Technical Advisor with the Professional Engineering & Solutions Division at Canon U.S.A., Inc., live from the show floor at the Consumer Electronics Show in Las Vegas, Nevada. The session takes place on Monday, January 9th 2012, at 6:15PM Pacific time (that's 9:15PM Eastern time; click here to convert for other time zones.)

If you'd like to get a jump on the question-asking (or if you won't be around when the event goes live), tweet your question to @ir_lab, and mention G1X in the text somewhere, and we'll try to get to your questions during the active session Monday.
    کد:
    http://www.imaging-resource.com/PRODS/G1X/G1XA.HTM

از این دوربین خوشم اومد فکر میکنم میتونه فروش D4 نیکون رو تحت تاثیر قرار بده :) یک شوخی دوستانه بود خیلی جدی نگیرید

به نظر من هم دوربین زشتی به نظر میاد البته فکر میکنم بشه با این قیافه کنار اومد

این هم دو نمونه از خروجی این دوربین، خیلی هم بد نیست

کد:
    http://www.usa.canon.com/app/images/cameras/powershot/PS_G1X/sampleimg/original_sample_2.JPG
    کد:
    http://www.usa.canon.com/app/images/cameras/powershot/PS_G1X/sampleimg/original_sample_1.JPG

موفق باشید :)
    تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده
    Arash، Mashhadi Vahid، F.KamranNia و 6 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    8836

به عنوان یک نیکونی همیشه معتقد بودم اگه قراره حرکتی جالب توجه و غیر منتظره در تولید دوربین اتفاق بیافته باید در برند شجاع Canon منتظرش باشم و این G1x دقیقا یکی از اون جوابهای مثبت به این احساس من بود.
    گر چه با این قیمت دلار تقریبا هیچ فکری در موردش ندارم اما باید گفت واقعا وسوسه انگیزه...

بازه ایزو 100-12800 هم برای یک کامپکت جالبه.
    وزن بدنه فلزیش هم که 534 گرمه.

Dpreview گفته این دوربین بیشتر میتونه Dslr دارانی رو مورد هدف قرار بده که به خاطر داشتن سنسور بزرگ و کیفیت خروجی خوب از رده های entry level دوربین میخرند و کمتر پیش میاد که لنز کیت دوربینشونو باز کنن تا لنز عوض کنن چون اصلا هیچوقت فکر لنز دوم را نداشته اند.به عقیده Dp این گروه از کابران تعدادشون کم هم نیست....
    حالا که فکر میکنم میبینم بیراه هم نمیگه.من خودم تو اطرافیانم خیلی ها رو دیدم که Dslr با لنز کیت دارند و سالهاست که دارند ازش استفاده میکنند بدون اینکه احساس کنند باید لنز عوض کنند.
    تازه G1x لنز بسیار جذابتری نسبت به تمام لنزهای کیت برندهای مختلف داره ضمن اینکه بسیار کامپکت تر از Entry level Dslr هاست.

فقط نمیدونم چرا محافظ لنز مثل G12 نداره
    Arash، yaghoobi، Mashhadi Vahid و 13 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

شما نباید فکر کنی که مشتری دوربین ها فقط عکاس ها هستند، تقریبا هر کسی یک دوربین دیجیتال داره و خیلی ها هم کیفیت خوب از دوربین انتظار دارند. من خودم یک 60D دارم با لنز 15-85 و همیشه وقتی همسرم می خواد از دوربین استفاده کنه من باید فحش بخورم، در نتیجه مجبور شدم یک دوربین کامپکت برای ایشون بخرم ولی جالب اینجاست که اصلا کیفیت عکسهای دوربین جدید براش جالب نیست. در نتیجه این دوربین می تونه بازار خیلی خوبی داشته باشه میان کسانی که از دوربین انتظار کیفیت خوب دارند و عکاس هم نیستند. من شاید سالها منتظر ساخته شدن همچین دوربینی بودم تا اینکه مجبور شدم SLR بخرم و خوب بعد از 4 5 بار تعویض دوربین آلوده این داستان شدم. به نظر من با اینکه قیافه جذابی نداره ولی از نظر های زیادی دوربین جذابی هست با دیدن دو تا عکسی که سابت کانن گداشته به نظر میاد کیفیت عکسهاش از Nikon J1 , V1 خیلی بهتره، لنز مناسبی داره ، قدرت فلاش هم بد نیست ( 7 متر در حالت واید) ماکرو 20 سانتیمتری واقعا همه چیز عالیه، این دوربین رو نساختن شمای عکاس رو جذب کنن، این رو برای مردم عادی که به عکاسی علاقه دارند و نیاز به دوربین SLR ندارند ساختن و صد البته آدمهایی مثل من که همیشه حوصله حمل یک کیف 4 5 کیلویی دوربین رو تو هر سفر نداره، در ضمن دوربین هایی مثل NEX سونی با توجه به قبلیت تعویض لنز و به نظر من نه خیلی مورد توجه عکاس های حرفه ای قرار می گیره نه مردم عادی یک چیزی لنگ در هوا، ( با اینکه NEX 7 به نظرم شاهکاره). به هر حال این دوربین به هیچ وجه اسباب بازی نیست دوست عزیز یک دوربین کامپک خیلی خوبه

نقل قول نوشته اصلی توسط Kaveh Ghobadi نمایش پست ها
    با پوزش از دوستان !

به نظرم یک آشغال متحرک است !

نه جذابیت های فوجی X100 را دارد ( از نظر ظاهری ) و نه کارایی میرولس های سونی و الیمپوس و ...

احتمالا جدیدا یک عده از مدیران پنتاکس به کانن و نیکون کوچ کرده اند ! که شاهد حضور این محصولات مزخرف هستیم.من اگر جای مدیران کانن بودم به هیچ وجه رویم نمی شد این اسباب بازی را معرفی کنم !

دو قرن پیش سونی با R1 دوربینی با سایز APS-C و بدنه SLR Like عرضه کرد که بسیار عالی بود قبل از اینکه DSLR تولید کند و با مینولتا مشارکت کند.شاید اگر این دوربین آن زمان عرضه می شد بسیار جذاب بود.اما در حال حاضر هیچ چیز نیست جز اسباب بازی برای پولدار ها و کسانی که دبنال یک دوربین دم دستی هستد.
    ALI.Barutkub، SHOK53، ahmad.abaee و 6 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه Amir Mohebi آواتار ها
    تشکر کرده
    8560

دوربين بسيار جذابي است، اگر اين مشكلات را نداشت مشتري‌اش بودم:

- قيمت بالا
    - دياف بد لنز (وقتي شما سنسور بزرگ داريد و پولش را داده‌ايد، ديگر در 112 مم دياف 5.8 برايتان جذاب نيست)
    - رنج نامناسب لنز كه از 24 شروع نشده
    ویرایش توسط Amir Mohebi : Tuesday 10 January 2012 در ساعت 14:11
    Arash، Mashhadi Vahid، farhad44 و 16 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    امير علي محبي
    نورپردازی پرتره در استودیو | [instagram: amir_talkbylight]

كاربر ويژه lamagra آواتار ها
    تشکر کرده
    12097

گاهی اوقات برام پیش میاد که نمیدونم با قلنبگی لنز 55-18 چکار کنم؟! با اینکه همیشه یک کیف رو دوشی نسبتا بزرگ همراهم هست همیشه مجبورم نکس و متعلقاتش رو در یک کیف دیگه در اون یکی کیف جا بدم!!!(چون اون کیف چرمی زیبای خودش که خیلی هم نوستالژیک هست گیرم نیومده هنوز) و نمیتونم همینطور به اما خدا توی کیفم رهاش کنم تا به این ور اون ور بخوره(هر چقدر هم که مراقب و فرز باشبد باز هم میخوره) اما این دوربین مشکل اینچنینی نداره.جمع شدن لنز مزیته!به راحتی توی جیب کت و ... جا میشه.از اون گذشته کیفهای چینی با جنس سخت هم به اندازه این دوربین فراوونه!
    اگر مشکل فاصله کانونی و دیافراگم رو نداشت بسیار جذابتر میشد! گرچه به نظر من با همین حال هم با استقبال خوبی مواجه میشه.گرچه به این هم فکر میکنم چرا کنون لنزهایی مثل لنزهای جدید پاناسونیک برای این رده تولید نکرد...چرا اصلا لنز ثابت ؟!!
    SHOK53 و داريوش چگيني تشکر می‌کنند.
    Canon Eos M+11-22+18-55+22mmf/2+90EX
    عقیل احمدی

كاربر ويژه Arash آواتار ها
    تشکر کرده
    4010

بدون شک دوربینی هیجان‌انگیز است.
    با کاوه هم موافق نیستم. تفاوت سایز R1 تا G1x مثل تفاوت سایز... نه! به خودم قول دادم حداقل یک هفته از این چیزا نگم!
    آره کاوه جان. تفاوت سایز زیادی دارند.
    که این تفاوت سایز برای کاربری این دوربین‌ها تفاوت عملکرد را موجب می‌شود. تفاوت هم در این است که دوربین همراه شما هست یا نیست!

حالا این دوربین چی‌کارست؟
    این آرزو(داشتن دوربینی همه‌کاره) باعث تولید دوربین‌های زیادی در رده‌ی SLR LIKE ها(که فوجی کماکان چراغشون رو روشن نگاه داشته) تا کامپکت‌های سوپر زوم شده.
    قدیم‌ترها تمرکز در این رده‌ها بیشتر بر روی کیفیت خروجی بود. کم‌کم افزایش دامنه‌ی زوم برنده‌ی بازی شد و دوربین‌های تجاری زیادی با رنج بالای زوم ساخته شدند. این وسط سری جی کانن نگین درخشان دوربین‌های کامپکت بود.(هنوزهم هست!)
    دوربینی که کیفیت در تصویر، امکانات لازم برای عکاسی دستی و کنترلهای حرفه‌ای رو در کنار چیدمان هوشمندانه‌ی کلید‌ها در کنار هم قرار داده.
    این دوربین بدون شک بی‌رقیب بود. مدل نیکونی با فاصله‌ به‌دنبال سری جی بود که به گمانم هیچ وقت به آن نرسید. سری ال‌ایکس پاناسونیک دیر به دیر آپدیت می‌شد.(تنها چالش این روزها از طرف X10 فوجی‌ست که قیمت، سایز و ظاهر متفاوتی دارد)

G1x انتخاب مناسبی برای بسیاری از علاقه‌مندان عکاسی‌ست. تک دوربینی‌ها، تک‌لنزی‌ها. کم نیستند این افراد. به ‌خصوص از میان خانم‌ها. بسیاری از خانمها برخلاف آقابان از دیدن ۷۰-۲۰۰ و هیبتش به هیجان نمی‌آیند. بیشتر دوست دارند دوربینی کوچک با امکاناتی فراوان (مخصوصن عکاسی خودکار با کیفیت مناسب) در اختیار داشته باشند. اکثر آنها هم(عکاسان حرفه‌ای خانم را جدا کنید) بیشتر از اینکه به فن و تکنیک عکاسی توجه کنند به حس عکاسانه‌ی خود توجه دارند. یعنی برایشان مهم است که چه می‌بینند و چه می‌گیرند تا اینکه به چگونه گرفتن آن فکر کنند.
    G1x برای این دسته از عکاسان حکم جواهر خواهد داشت.
    تمرکز را از خانم‌ها برداریم. هر کسی که دوربینی می‌خواهد که در کیفی کوچک جا بشود؟ G1x می‌تواند انتخابش باشد.

اما حالا برویم سراغ عکاسان حرفه‌ای
    مشکل همیشگی داشتن دوربینی کوچک در کنار کوله پشتی آقای ووووپی!
    مدتها چشم‌انتظار دوربینی بی‌آینه و کوچک از نیکون یا فوجی بودم با مونت نیکون.
    قبل از اینکه نیکون سری دری‌ وری ۱ رو معرفی کنه بی‌خیالش شدم.(دلم می‌خواد بدونم نیکون کلن چندتا از این دوربینا فروخته!) به این نتیجه رسیدم که اگر قرار است کوچک باشد؟ باید کوچک باشد! نه اینکه در هر جیب و کیف یک لنز جا دهی که جایی لنگ نمونی. آخر سر هم کاری که قرار است انجام دهد را ندهد.
    به نظرم سری اس کانن، ایکس۱۰ فوجی و جی‌۱۲ کانن انتخاب‌های مناسبی بودند. حالا جی‌۱ایکس هم اضافه می‌شود.
    ویژگی‌های دوربین جی‌۱ایکس به گمانم نیاز به توضیح از طرف من نداره. بسیاری را دوستان گفته‌اند و از روی مشخصاتش مشخص است. تنها نکته‌ای که به نظرم می‌رسه اینه که سنسور کوچک در جای خودش ویژگی مثبت مهمی‌ست. برای کسی که فول‌فریم و یک جین لنز دارد داشتن دوربینی با سنسور کوچک(جدای سایز آن) می‌تواند تاثیرگذار باشد. در این مورد جی‌۱ایکس سنسوری بزرگ دارد!
    امیدوارم تولید سری جی متوقف نشود. اگر هم شد می‌توان ادامه‌ی این رده از سنسور‌ها رو در رده‌ی اس کانن پیدا کرد.
    تنوع هر‌چه بیشتر باشد حق انتخاب شما بیشتر است. G1x اتفاق جدیدی در دنیای دوربین‌های عکاسی‌ست.
    ME، donvito، ARASH II و 39 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    آرش عاشوری‌نیا
    www.arashnia.com/blog
    www.kosuf.com

صفحه 3 از 18 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 13 ... آخرینآخرین