صفحه 18 از 18 نخستنخست ... 8 14 15 16 17 18
نمایش نتایج : از شماره 171 تا 175 , از مجموع 175
Like Tree842تشکر

موضوع: Canon PowerShot G1X

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

با سلام خدمت دوستان عزیز و اساتید محترم :
    به طور جدی نیاز به راهنمایی شما بزرگواران دارم . خواهشا بنده را راهنمایی بفرمایید .

قصد خرید یک دوربین کامپکت پیشرفته دارم و میتونم تا 1800 هم هزینه کنم (یک ملیون و هشتصد هزار تومن)

بنده بین انتخاب دو مدل زیر مردد هستم :
    1- دوربین canon powershot g1x (با اندازه سنسور 1.5 اینچ و دقت 15 مگاپیکسل Digic 5 )
    2-دوربین canon powershot g7x (با اندازه سنسور 1 اینچ و دقت 21 مگاپیکسل Digic 6 )

بیشترین کاربرد هم برای بنده چون عکاس حرفه ای نیستم ولی به عکاسی و مخصوصا گرفتن عکس های با کیفیت علاقه زیادی دارم ، عکاسی خانوادگی و دور همی ها و بیرون رفتن ها با دوستان و هم عکاسی در منزل و نور کم و گاهی عکاسی طبیعت البته به صورت اماتور .

g1xدوربین قدیمی تری هست و اندازه سنسورش بزرگتره و امتحان خودشو پس داده ولی از طرفی دارای پردازشگر تصویر قدیمی تر یعنی Digic 5

g7x دوربین جدیدیه با اندازه سنسور کوچکتر و ابعاد و وزن کمتر و دقت پیکسل بالاتر و پردازشگر تصویر Digic 6

بنده واقعا کیفیت عکس برام مهم هستش . درسته که جابه جایی g7x راحت تره و یا مثلا دارای wifi هست در صورتی که g1x فاقد wifi هست اما نمیخوام کیفیت رو فدای امکانات جانبی کنم .
    دوستان ایا واقعا g1x کیفیت خیلی بیشتری داره نسبت به g7x ???? مثلا چند درصد بیشتر ؟؟
    و یه سوال دیگه اینکه آیا میشه با g1x با توجه به اندازه ی بزرگتر و وزن بیشترش عکس سلفی به راحتی گرفت ؟؟

من نهایتا تا فردا باید خریدم رو قطعی کنم . خواهشااااااا منو راهنمایی کنید . ممنون .
    دوستان خواهشا فقط بین همین مدل منو راهنمایی کنید . ممنون

كاربر بسیار فعال ata_m3 آواتار ها
    تشکر کرده
    5142

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan4u نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز و اساتید محترم :
    به طور جدی نیاز به راهنمایی شما بزرگواران دارم . خواهشا بنده را راهنمایی بفرمایید .

قصد خرید یک دوربین کامپکت پیشرفته دارم و میتونم تا 1800 هم هزینه کنم (یک ملیون و هشتصد هزار تومن)

بنده بین انتخاب دو مدل زیر مردد هستم :
    1- دوربین canon powershot g1x (با اندازه سنسور 1.5 اینچ و دقت 15 مگاپیکسل Digic 5 )
    2-دوربین canon powershot g7x (با اندازه سنسور 1 اینچ و دقت 21 مگاپیکسل Digic 6 )

بیشترین کاربرد هم برای بنده چون عکاس حرفه ای نیستم ولی به عکاسی و مخصوصا گرفتن عکس های با کیفیت علاقه زیادی دارم ، عکاسی خانوادگی و دور همی ها و بیرون رفتن ها با دوستان و هم عکاسی در منزل و نور کم و گاهی عکاسی طبیعت البته به صورت اماتور .

g1xدوربین قدیمی تری هست و اندازه سنسورش بزرگتره و امتحان خودشو پس داده ولی از طرفی دارای پردازشگر تصویر قدیمی تر یعنی Digic 5

g7x دوربین جدیدیه با اندازه سنسور کوچکتر و ابعاد و وزن کمتر و دقت پیکسل بالاتر و پردازشگر تصویر Digic 6

بنده واقعا کیفیت عکس برام مهم هستش . درسته که جابه جایی g7x راحت تره و یا مثلا دارای wifi هست در صورتی که g1x فاقد wifi هست اما نمیخوام کیفیت رو فدای امکانات جانبی کنم .
    دوستان ایا واقعا g1x کیفیت خیلی بیشتری داره نسبت به g7x ???? مثلا چند درصد بیشتر ؟؟
    و یه سوال دیگه اینکه آیا میشه با g1x با توجه به اندازه ی بزرگتر و وزن بیشترش عکس سلفی به راحتی گرفت ؟؟

من نهایتا تا فردا باید خریدم رو قطعی کنم . خواهشااااااا منو راهنمایی کنید . ممنون .
    دوستان خواهشا فقط بین همین مدل منو راهنمایی کنید . ممنون

درود،

دوست عزیز با توجه به نیاز مبرم شما انتخابتون بدون شک G1X خواهد بود. این دوربین در کلاس دوربین های کامپکت، منحصر به فرد هست به دلیل سنسور بزرگتری که داره و کیفیت تصاویرش واقعا نزدیک به کیفیت dslr های کراپدار هست. مطمئنا از خریدش پشیمون نخواهید شد، کیفیت این دوربین بیشتر از G7X هست که اون هم دوربین خوبیه.

G1X نسبت به دوربینهای دیگه کمی سنگین و بزرگه و بدنه مستحکم تری داره به قول خارجی ها Robust هست، ولی در حدی نیست که نشه باهاش سلفی انداخت، کمی باهاش عکس بگیرید عیار کار دستتون میاد.
    shasosa تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    116

سلام
    اساتید من تمام صفحات رو مطالعه کردم و تقریبا به کیفیت و قدرت G1 X ایمان اوردم!
    اما تاپیک بررسی G1 X Mark II رو پیدا نمکردم
    دوستان کسی هست مارک دو این مدل رو کارکرده باشه؟
    نمونه عکسی ، مقایسه یااینکه تجربه کار با جفتشون رو داشته باشه.
    ممنون میشم راهنمایی کنید.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2655

نقل قول نوشته اصلی توسط shasosa نمایش پست ها
    سلام

Canon PowerShot G1 X Mark II
    shasosa تشکر می‌کند.

كاربر ويژه kiavash آواتار ها
    تشکر کرده
    8926

نقل قول نوشته اصلی توسط shasosa نمایش پست ها
    سلام
    این دوربینها قدیمی ست وحتی فکرنمیکنم دربازاریافت بشن.بهتره به فکرg9x یا g7xیابه خصوص g5xو.. باشید.
    shasosa تشکر می‌کند.

صفحه 18 از 18 نخستنخست ... 8 14 15 16 17 18