صفحه 5 از 120 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 9 15 55 105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 41 تا 50 , از مجموع 1197
Like Tree5820تشکر

موضوع: Nikon D800 / D800E

كاربر همراه Farshad.M آواتار ها
    تشکر کرده
    85

در مورد ظاهر که من فکر میکنم کاملا زیباتر و به روز تر شده
    ME، Omid Araki و KHAKSAR تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه lamagra آواتار ها
    تشکر کرده
    12097

نقل قول نوشته اصلی توسط babakdin543 نمایش پست ها
    من نمونه عکسها رو کاملا دانلود کردم فکر مبکنم نسخه Eداینامیک رنج پایینتری داره اما نسخه معمولی خصوصا عکسهای توی کتابخانه داینامیک رنج خوبی رو نمایش میده
    با توجه به چگالی پیکسل برابر با دی7000 انتظار میره نتایج خوبی داشته باشه.اگر وضعیت نویز و داینامیک رنج در حد دی7000 هم باشه به نظر من باز هم چیزی کم نداره و یک خروجی عالی محسوب میشه.

البته باید به فکر سیستمهای قدرتمندر هم باشن خریدران این بدنه...حجم فایل خام این دوربین باید چیزی در حدود 100 مگ باشه!!!
    همین الان سیستم من برای درست کردن یک پانوراما با 7دی تا مرز انفجار میره وای به حال فایلهای 100 مگی این دوربین.
    فکر هم نمیکنم لنزها مشکلی داشته باشن.مگر الان با دی7000 مشکلی هست؟!...
    ویرایش توسط lamagra : Tuesday 7 February 2012 در ساعت 10:40
    Canon Eos M+11-22+18-55+22mmf/2+90EX
    عقیل احمدی

كاربر ويژه Persian آواتار ها
    تشکر کرده
    6066

فراموش نکنیم که شاید یکی از مهمترین قابلیت های این دوربین در فیلم برداری باشد و نیکون تلاش کرده است که بازاری را که 5DII به خوبی بر آن سلطه پیدا کرده بود به سمت خودش متمایل کند. احتمالا تجهیزات جانبی برای فیلم برداری هم به زودی وارد بازار میشود.

نمیدانم با ورود این دوربین بازار D3X چه تغییری میکند و ایا 8000 دلار برای D3X در برابر قیمت 3000 دلاری این دوربین قابل توجیه هست یا نه.
    Behin Nazem، Amir Tavakoli، merdax و 16 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    علیرضا غفاری
    لینک مقالات سایت
    "Travel is the graduate school of life" Joe McNally

كاربر فعال Saeed Barikani آواتار ها
    تشکر کرده
    6051

با توجه به مشخصات و ویژگی هایی که در این دوربین ارائه شده ،

تنها نکته ای که در راس توجه قرار خواهد گرفت ، و در صورت مناسب نبودن یکی از ضعف های این دوربین به حساب خواهد آمد ، وضیعت نویزی

تصاویر ثبت شده ( با توجه به رزولوشن بالا ) ، به خصوص در ایزوهای بالا می باشید ،

اگر دوستان سمپل هایی در ایزو های بالا از این بدنه سراغ دارند ، لطفا رو کنند ، تا ببینیم وضعیت نویز هم همانند مشخصات دیگر این دوربین

جذاب هست یا نه ؟؟
    Omid Sariri و jebrahim تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    8836

نقل قول نوشته اصلی توسط Persian نمایش پست ها

نمیدانم با ورود این دوربین بازار D3X چه تغییری میکند و ایا 8000 دلار برای D3X در برابر قیمت 3000 دلاری این دوربین قابل توجیه هست یا نه.
    با آمدن D800 ،سایت Dpreview در مورد فلسفه وجودی D3x صراحتا کلمه irrelevant ( به معنی بی ربط یا غیر ضروری ) را بکار برده است:

At 36.3MP the $3000 D800 makes the $8000 D3X look distinctly irrelevant
    Persian، شاهین اکبری، MehdiM و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر فعال ahmad.abaee آواتار ها
    تشکر کرده
    3154

با سلام
    بلاخره تشریف آوردن!اما چه اومدنی؟به قول شاعر : آمدی و خوشم آمد از آمدنت!
    فقط میتونم بگم خیلی مشخصات خفنی داره!
    وسوسه کننده است!
    در مورد ایزوهای بالا هم بنظر من نباید زیاد سخت گرفت!اگر به قول فرمایش دوستان این دوربین برای عکاسان طبعیت و استدیو ساخته شده که معمولاً خیلی مشکل نور ندارن،دیگه چه باک از نویز؟!تا ایزو 640 رو هم که سمپل گذاشته رو سایت و نتیجه اش هم بد نبوده!
    خدا واسه همه بخواد انشالله D800 بدست بشن!

كاربر آشنا Omid Araki آواتار ها
    تشکر کرده
    885
    yaghoobi، MZITech، ashkan 78 و 16 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    زیبایی نزدیک ماست فقط باید آن را ببینیم.
    omid360.com

كاربر ويژه Persian آواتار ها
    تشکر کرده
    6066

با این خیز مگاپیکسلی امیدوارم نیکون هوس نکند سنسور 24 مگاپیکسلی نکس 7 را در داخل D400 بگذارد همان سنسور 16 مگاپیکسلی دی7000 با رفتار بهتر در نویز بالا برای D400 به نظرم کفایت میکند. خلاصه کسی نمیداند در بخش R&D نیکون چه اتفاقی در حال رخ دادن است. هر دوی این سنسورهای 16 و 24 کراپ دار اماده و حاضرند. تا کشتی بان را چه سیاستی اید.
    Amir Tavakoli، merdax، farshad_k و 9 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    علیرضا غفاری
    لینک مقالات سایت
    "Travel is the graduate school of life" Joe McNally

كاربر فعال Behin Nazem آواتار ها
    تشکر کرده
    7388

سلام
    از توضیحات نیکون، (البته نه چندان قاطع) اینطور بنظر میرسه که این سنسور ساخت خود نیکونه و نه ساخت سونی
    The new Nikon developed 36.3-megapixel FX-format (35.9 x 24mm) CMOS sensor realizes Nikon’s highest resolution yet, and ...
    Nikon engineers have created innovative ways to manipulate light transmission to the sensor’s photodiodes...
    اگر چنین باشه، لزومآ این سنسور را بر روی جانشین آلفا900 نخواهیم دید و همینطور ممکنه لزومآ سنسور نکس 7 و حتی نکس 5 ان را در جانشین دی300 نبینیم بلکه شاهد استفاده از سنسوری متفاوت و ساخت خود نیکون در دی400 احتمالی باشیم.
    Arash، Persian، shabab و 24 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    بهین ناظم رعایا
    www.prophotocom.com

كاربر ويژه Arash آواتار ها
    تشکر کرده
    4010

این‌هم دوربینی برای عشاق مگاپیکسل!
    امیدوارم لذتش رو ببرند.

متاسفانه دی ۸۰۰ ربطی به دی ۷۰۰ نداره.
    یعنی نیکون دست مشتریان دی۷۰۰ را در پوست گردو گذاشت و دی۷۰۰ رو آپدیت نکرد.
    دی ۷۰۰ دوربین بسیار مناسبی برای عکاسان خبری و عکاسان عمومی بود. دوربینی که در زمان خودش قیمت مناسب، سرعت قابل قبول، نویز کم و داینامیک رنج مناسب رو چاشنی تصاویرش کرده بود. اما این دوربین در همان وضعیت ماند و به سنسور و خروجی دی۳اس و حال دی ۴ مجهز نشد.
    نیاز به دوربینی همانند ۵دی مارک دو کانن، در برند نیکون وجود داشت. دوربینی با مگاپیکسل بالا، قیمت ارزان، برای عکاسان منظره، عکاسان صنعتی و پرتره استودیو و ...

۳۶ مگاپیکسل عدد قابل تحملی برای لنزهای فعلیست. یعنی چگالی این سنسور تقریبن با دی۷۰۰۰ برابر است. پس اتفاق عجیبی برای لنزهای قدیمی نیکون، به خصوص سری N و گلدرینگها نخواهد افتاد.

در مورد وضعیت نویز و داینامیک‌رنج، می‌شه تصور کرد از دی ۷۰۰۰ بدتر نباشه! اما دوستانی این وسط این دوربین رو برا کار خبری پسندیدند(با توجه به کراپ) که به گمانم استفاده از این دوربین به این منظور چیزی شبیه به "خود زنیست!"

بطور کلی دوست دارم این دوربین رو یه دوربین تخصصی برای عکاسی طبیعت، عکاسی صنعتی و پرتره استودیویی داشته باشم. گمان نکنم هیچ‌وقت این دوربین رو هنگام گردش و تفریح با خودم ببرم. در خیابان استفاده کنم و یا...
    فایلهای بزرگ این دوربین بیش از حد نیاز و تحمل کارهای عمومی‌ست. امیدوارم نیکون فکری به حال دوربینی فول فریم، کم نویز و سریع با این بدنه و قیمت، در حدود ۱۵ تا ۲۰ مگاپیکسل بکند.
    Amir Mohebi، ME، infinity و 37 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    آرش عاشوری‌نیا
    www.arashnia.com/blog
    www.kosuf.com

صفحه 5 از 120 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 9 15 55 105 ... آخرینآخرین