صفحه 3 از 4 نخستنخست 1 2 3 4 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 21 تا 30 , از مجموع 35
Like Tree38تشکر

موضوع: ماوس مناسب برای کار با فوتوشاپ

كاربر بسیار فعال Walkman آواتار ها
    تشکر کرده
    6460

نقل قول نوشته اصلی توسط filtrmiltr نمایش پست ها
    خب دوستان ما رفتیم یه موس برای لپ تاپمون بخریم پشیمون شدیم تصمیم گرفتیم یه pc کامل تهیه کنیم (لطفا در این مورد اگه راهنمایی و توصیه ای دارید خوشحال می شم راهنماییم کنید ) بنابر این هم موس می خوام هم کیبورد بیسیم هم باشه (اگه کیبورد حروف فارسی هم داشته باشه خیلی بهتر )
    در مورد قیمت چون می خوام یه سیستم کامل بخرم مایل نیستم خیلی هزینه کنم اگه 200 300 نهایتا باشه خوبه (البته اگر دوستان توصیه گرانتر دارند که ارزشمند باشه بازم پیشنهاد بدن استفاده می کنیم )
    یکی از کاندیدا ها
    Logitech MK710 Wireless Desktop Keyboard and Mouse هست
    نظرتون چیه؟
    سلام

بنظر من بجای ی کیبرد حرفه ای یه ماوس حرفه ای بگیرین که تو فتوشاپ و طراحی استفاده بیشتر داره، کیلرد هم یک چیه سبک بگیرین.

مثلا ماوس رو از سری G(سری گیمینگ ) لاجیتک(که تعداد کلید زیاد دارن و قابلیت تنظیم دارن ک باعث تسریع در کارتون میشه )
    کیبرد هم از سری K لاجیتک (بی سیم یا باسیم )

موفق باشین.

پ.ن: خودم از ترکیب ماوس G700 لاجیتک با کیبرد لاجیتک K360 استفاده میکنم اگه سوالی بود در خدمتم
    Omidep و filtrmiltr تشکر می‌کنند.
    رضا اقبالی www.instagram.com/reza.eqbali

كاربر همراه
    تشکر کرده
    1505

دوستان من یه دونه موس g700s تهیه کردم
    ولی برتامه ریزی دکمه هاش رو بلد نیستم . میشه راهنماییم کنید چجوری برنامه ریزیشون کنم . بعد هم پبشنهاد بدیدن هر دکمه چه برتامه ای بگیره بهتره

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

دوستان من یه دونه موس g700s تهیه کردم
    ولی برتامه ریزی دکمه هاش رو بلد نیستم . میشه راهنماییم کنید چجوری برنامه ریزیشون کنم . بعد هم پبشنهاد بدیدن هر دکمه چه برتامه ای بگیره بهتره
    درود
    یه نرم افزار هست که به دلیل شرایط خاص سایت لاجیتک اجازه دانلودش را به شما نخواهد داد!
    این نرم افزار را نصب کردید؟
    اگر نصب باشه تعریف دکمه ها دیگه کاری نداره! بصورت Wizard با انتخاب دکمه و تعریف نوع کار مورد نظر امکانپذیره!
    اول اون نرم افزار رو نصب کنید تا ماوس بصورت صحیح در سیستم نصب بشه و بعد برای تعریف دکمه ها اقدام کنید.
    ارادتمند
    filtrmiltr تشکر می‌کند.
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    149

سلام
    به نظر دوستان خرید یک موس خوب بهتره، یا خرید یک قلم نوری وکام (از اولین مدل‌هاش که حدود ۳۵۰ تومنه). من کارم بیشتر تو زمینه فوتو منیپولیت هست و نیاز به دقت بالا دارم،‌ البته سال‌هاست که با موس‌هاس معمولی کار می‌کنم و این اواخر کمی احساس می‌کنم باید قدرت مانور رو بالا ببرم. ممنونم از جوابهاتون

كاربر فعال
    تشکر کرده
    4244

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid_hakaki نمایش پست ها
    سلام
    به نظر دوستان خرید یک موس خوب بهتره، یا خرید یک قلم نوری وکام (از اولین مدل‌هاش که حدود ۳۵۰ تومنه). من کارم بیشتر تو زمینه فوتو منیپولیت هست و نیاز به دقت بالا دارم،‌ البته سال‌هاست که با موس‌هاس معمولی کار می‌کنم و این اواخر کمی احساس می‌کنم باید قدرت مانور رو بالا ببرم. ممنونم از جوابهاتون
    موس مناسب نهایتا یا دقیق تر هست یا راحت تر و شاید هم با چند کلید قابل تنظیم.
    چون کاربری هم بیشتر بحث دقت هست با هزینه ی نه چندان زیاد شاید نصف قلم امکانش هست موس با دقت بالای 5000 Dpi تهیه کرد.
    منتهی اگر قصد هزینه ی بیشتری دارید مسلما قلم تاثیر بسزا تری خواهد گذاشت.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    149

نقل قول نوشته اصلی توسط D.Daneshmand نمایش پست ها
    موس مناسب نهایتا یا دقیق تر هست یا راحت تر و شاید هم با چند کلید قابل تنظیم.
    چون کاربری هم بیشتر بحث دقت هست با هزینه ی نه چندان زیاد شاید نصف قلم امکانش هست موس با دقت بالای 5000 Dpi تهیه کرد.
    منتهی اگر قصد هزینه ی بیشتری دارید مسلما قلم تاثیر بسزا تری خواهد گذاشت.
    مساله مالی درواقع مساوی هست مثلا قلم Wacom Intuos Pen and Touch Small CTH-480S و موس‌هایی که دوستان فرمودن تقریبا تفاوتی ۷۰/۱۰۰ تومن دارند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    1505

نقل قول نوشته اصلی توسط msh2200 نمایش پست ها
    درود
    یه نرم افزار هست که به دلیل شرایط خاص سایت لاجیتک اجازه دانلودش را به شما نخواهد داد!
    این نرم افزار را نصب کردید؟
    اگر نصب باشه تعریف دکمه ها دیگه کاری نداره! بصورت Wizard با انتخاب دکمه و تعریف نوع کار مورد نظر امکانپذیره!
    اول اون نرم افزار رو نصب کنید تا ماوس بصورت صحیح در سیستم نصب بشه و بعد برای تعریف دکمه ها اقدام کنید.
    ارادتمند
    اگه میشه یا لینکش دانلودش رو بزارید و یا اسمش ذو بگید شاید از سایت دیگه بشه دانلودکرد

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

اگه میشه یا لینکش دانلودش رو بزارید و یا اسمش ذو بگید شاید از سایت دیگه بشه دانلودکرد
    درود
    لینک دانلود از سایت لاجیتک که نیاز به خاص برای رفع تحریم داره

لینک دانلود نرم افزار از یک سایت وطنی .
    ارادتمند
    filtrmiltr تشکر می‌کند.
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر فعال iman mehr آواتار ها
    تشکر کرده
    2893

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid_hakaki نمایش پست ها
    سلام
    استفاده از قلم نوري در مقايسه با موس براي انجام كارهاي ظريف كه تسلط بالا ميطلبه كار شمارو بسيار راحت تر ميكنه ولي نميتونه جايگزين كاملي براي موس باشه بلكه كمك حال شما در مواقع خاص هست . بنده مدتي پيش سرگرم تحقيق بر سر اين مسيله بودم و ديدم بسياري از كاربران ديگر هم اين مطلب و بيان كردند دسته اخر در حال حاضر هم از هردو كنار هم استفاده ميكنم و بسيار راضي ام ! ولي اگر قصد خريد فقط يك كدام از اين دورا داريد پيشنهاد من انتخاب موس است .
    msh2200، Canon! و hamid_hakaki تشکر می‌کنند.
    If you want to find your prince , you will have to kiss a lot of frogs

كاربر فعال aliii آواتار ها
    تشکر کرده
    253

سلام
    استفاده همزمان از یک ماوس معمولی و یک قلم مغناطیسی مدل ساده وکام قطعا کاربردی تر از یک ماوس حرفه ای لاجیتک با قیمتی برابر هست

سال هااز سری پرفورمنس لاجیتک استفاده میکنم و وکام اینتوس هم دارم قبلا از مدل های ساده تر هم زیاد استفاده کردم هر دو ساده

داشته باشید بهتر از یکی پیشرفته تر و حتی گرانتر.
    hamid_hakaki تشکر می‌کند.

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1 2 3 4 آخرینآخرین