صفحه 4 از 4 نخستنخست 1 2 3 4
نمایش نتایج : از شماره 31 تا 35 , از مجموع 35
Like Tree38تشکر

موضوع: ماوس مناسب برای کار با فوتوشاپ

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    149

ممنونم از نظر دوستان احتمالا همون قلم رو میخرم و در آینده شاید یک موس بهتر
    siosha تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2655

سلام دوستان

اگر ممکن است یک موس اقتصادی مناسب به بنده معرفی بفرمایید که در دست بزرگ بنده جا بشود ، حتی المقدور از نوع کلیک بی صدا باشد، و اگر اختلاف قیمت زیاد نمی شود بی سیم باشد (اگر با سیم هم باشد مشکلی نیست)

ممنونم

كاربر فعال aliii آواتار ها
    تشکر کرده
    253

نقل قول نوشته اصلی توسط DELL نمایش پست ها
    سلام دوستان

اگر ممکن است یک موس اقتصادی مناسب به بنده معرفی بفرمایید که در دست بزرگ بنده جا بشود ، حتی المقدور از نوع کلیک بی صدا باشد، و اگر اختلاف قیمت زیاد نمی شود بی سیم باشد (اگر با سیم هم باشد مشکلی نیست)

ممنونم
    بستگی داره چقدر هزینه کنین ولی سری لیزر جدید لاجیتک که کم مصرف هستند و قیمت متوسطی دارند نگیرید و به دوستان دیگر پیشنهاد میدم نگیرند!

روی سطوح بسیار بد عمل میکنه نسبت به مدل های قبل فقط سری دارک فیلد خوبه چون سالهاست موس لاجیتک استفاده میکنم بقیه برندها تجربه استفاده طولانی نداشتم.
    DELL تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2655

نقل قول نوشته اصلی توسط aliii نمایش پست ها
    بستگی داره چقدر هزینه کنین ولی سری لیزر جدید لاجیتک که کم مصرف هستند و قیمت متوسطی دارند نگیرید و به دوستان دیگر پیشنهاد میدم نگیرند!

روی سطوح بسیار بد عمل میکنه نسبت به مدل های قبل فقط سری دارک فیلد خوبه چون سالهاست موس لاجیتک استفاده میکنم بقیه برندها تجربه استفاده طولانی نداشتم.
    من زیاد از قیمت ها خبر ندارم ولی از آنجا که همیشه مشغول جابجایی هستم خرید موس گران زیاد برای من منطقی نیست. یک مدلی یکی از دوستان داشتند Logitec m 280 زیاد بد نبود البته فکر میکنم دیگر تولید نمی شود.

كاربر آشنا aekrami آواتار ها
    تشکر کرده
    80

نقل قول نوشته اصلی توسط DELL نمایش پست ها
    سلام دوستان

ممنونم
    سلام . من یک موس بی سیم A4TECh مدل G9-558FX دارم و بیش از دو سال است که استفاده میکنم . یک باطری قلمی هم لازم دارد و مصرف باطری آن هم کم است . دارای کلیدهای بسیار نرم است . توصیه میکنم اگر موس وایرلس میخری حتما مدل خوب آن را بخری مدل های مشابه مارک اپل که متفرقه میباشد اصلا خوب نیست . من دو سال پیش 70 تومن خریدم و از خریدن آن هم به هیچوجه پشیمان نیستم . کارکردن با آن هم بسیار خوب و راحت است و در دست هم به خوبی جا میشود.تصویر آن را میتوانید با جستجو در سایت دیجی کالا ببینید . موفق باشید .
    DELL تشکر می‌کند.

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1 2 3 4