صفحه 3 از 3 نخستنخست 1 2 3
نمایش نتایج : از شماره 21 تا 24 , از مجموع 24
Like Tree253تشکر

موضوع: Canon EOS 60Da

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

نه دوستان نکنید این کار ها رو...

این دوربین یک دوربین علمی است.یک دوربین تخصصی و نه دوربینی برای کاربری روزانه و عکاسی عادی!

هرگز و هرگز کسی که قصد خرید یک دوربین نرمال را برای عکاسی روزانه دارد به سمت این دوربین نبرید و توصیه ای در مورد اش به او نکنید.این دوربین ها اصولا شرایط خاصی دارند که بسیاری از دوستان به علت عدم تجربه با دوربین های سری Da نمی توانند قضاوت درستی از آن داشته باشند بنده شخصا نظرم بر این است که این دوربین هرگز نخواهد توانست قابلیت های یک دوربین عادی را تمام و کمال داشته باشد حتی اگر در تبلیغات و ... به آن اشاره شود.

ببینید دوربین های Da کانن اصولا به صورت تیراژ محدود و خاص و به عنوان دوربین های علمی معرفی می شوند و نه یک دوربین عادی با قابلیت های عکاسی نجومی....

حتی دوربین هایی که به صورت دستی مودیفای می شوند هرگز شبیه به دوربین های عکاسی نخواهند بود.

بخصوص برای عکاسی آتلیه ای و .... که دیگر هرگز به کسی توصیه نمی شود.

این مورد حتی در مورد D800E هم صدق می کند! در انتخاب این دوربین هم باید به شدت احتیاط به خرج داد و فقط در صورتی که کاربری خاصی برای آن دارید به سمت اش بروید و نه صرفا به دلیل گران تر بود اش !آن هم یک دوربین خاص با کاربری خاص است برای عکاسان خاص و نه عکاس یومیه !

به همین دلیل حتی اگر در تبلیغات اشاره شده که می شود با آن عکس های نسبتا عادی هم گرفت به این حرف ها گوش نکنید لطفا !

فعلا منتظر می مانیم تا این دوربین در بازار جهانی عرضه شود بعد یقینا بهتر و قاطعانه تر می شود نظر داد.اما نظرات بالا از جانب کسی است که یک 20Da را داشته و مدت ها از آن استفاده کرده است نه صرفا کسی که روی کاغذ مشخصات یک دوربین را می بیند و نظر می دهد.

باید منتظر ماند و نتایج اش را دید و بعد قضاوت کرد اما پیشاپیش عرض می کنم که هرگز به فکر خرید اش برای استفاده روزانه نباشید.
    yaghoobi، Kourosh Kahal، MehdiM و 12 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه Soheil Qoddusi آواتار ها
    تشکر کرده
    1639

از جانب کسی است که یک 20Da را داشته و مدت ها از آن استفاده کرده است نه صرفا کسی که روی کاغذ مشخصات یک دوربین را می بیند و نظر می دهد.
    کاوه عزیز شما که تجربشو داری یه توضیحی در این مورد بده مارو خلاص کن!گرچه من خودمو با این جواب قانع می کنم, به عبارتی به نظر من نزدیک تر است
    ولی چیزی که از کمپانی به صورت دیفالت بیرون می آید یک طعم دیگری می دهد
    یه لطفی کن نظری هم به سوالم داشته باش(پست 17)
    Kaveh Ghobadi تشکر می‌کند.
    6D | Canon 35 f2 IS | Canon 70-200 f2.8 IS II | Canon 100 f2.8 macro

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

نقل قول نوشته اصلی توسط Soheil Qoddusi نمایش پست ها
    کاوه عزیز شما که تجربشو داری یه توضیحی در این مورد بده مارو خلاص کن!گرچه من خودمو با این جواب قانع می کنم, به عبارتی به نظر من نزدیک تر است

یه لطفی کن نظری هم به سوالم داشته باش(پست 17)
    البته باید این دوربین به بازار بیاید تا بعد بهتر نظر داد.

الان نظریه من پیرو دوربین قبلی کانن 20Da است.

به نظرم هرگز یک دوربین که به صورتی دستی در شرکت ها یا توسط فرد مویفای می شود نمی تواند کاملا شبیه به دوربینی باشد که در یک کمپانی تولید شده.چرا که مثلا کانن الگو ها و الگوریتم هایش را بسیار بهتر می شناسد تا شرکت های دیگر و استفاده از نویز ریداکشن های نرم افزاری و سخت افزاری باعث می شود که خروجی اصلاح شده بهتری با عمق رنگی بهتر را شاهد باشیم.

اما گاهی برخی از ابزار های مودیفای شده در بیرون عملکرد بسیار بهتری دارند مثل کیت های خنک کننده بدنه و سنسور که بر روی برخی مدل های کانن توسط یکی دو شرکت عرضه می شوند که عملکرد شان را بسیار قابل توجه می کند.

خلاصه در مورد این دوربین خاص باید منتظر ماند و خروجی را دید.

اما به نظرم چیزی که از کمپانی بیرون می آید حرف های زیادی دارد برای گفتن
    yaghoobi، beh_b7، Soheil Qoddusi و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

Forum Moderator M.Mobin آواتار ها
    تشکر کرده
    13645

بدنه دوربین روی سایتهای خارج از کشور برای فروش موجود شد.
    مسعود مبین علی

about.me
    instagram

صفحه 3 از 3 نخستنخست 1 2 3