صفحه 4 از 4 نخستنخست 1 2 3 4
نمایش نتایج : از شماره 31 تا 36 , از مجموع 36
Like Tree231تشکر

موضوع: خرید دی 800 و تغییر برند

Forum Moderator mreza1001 آواتار ها
    تشکر کرده
    16459

سلام. پیشنهاد من اینه :

7دی را با 85-15بفروشید و یک 5دی مارک2 دست دوم بخرید. هرچی داغونتر باشه بهتر.باهاش عکس بگیرید و عکس بگیرید.

یک مدت باهاش کار کنید ( با همان100 ماکرو) و ببینید نظرتون چیه. جسته و گریخته حتماً می تونید از دوستان لنز وایدی چیزی هم بگیرید. اگر تصمیمتان همچنان پابرجا ماند که همه را بفروشید و دی 800 بخرید. چون بنده بعید می دانم واقعاً نیازی باشد که تغییر برند بدهید ( گرچه خیلی هم لوازمتان زیاد نیست و ضرر ناشی از فروش یک 100 ماکرو و یک فلاش 580 نسبت به کل رقم خرید آزار دهنده نیست) شاید بعد 5دی مارک3 خریدید.

جسارتاً از شر این 7دی که راحت شوید فکرتان برای انتخاب باز می شود.
    yaghoobi، lamagra، persian.boy و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    محمد رضا میلانی

كاربر فعال beh_b7 آواتار ها
    تشکر کرده
    1239

حقیقتا موضوع خارج از سواد من بوده وهست و تا اینجا فقط مطالعه کردم
    اما چند نکته به نظرم رسید که گفتم شاید نوشتنشون کمکت کنه.

- به نظر من و بدون هیچ تجربه عملی با هر کدوم از این دو؛ دی800 بخصوص در زمینه عکاسی طبیعت و آتلیه گزینه بهتریست.
    - هر کدوم از بدنه ها رو بگیری بدون شک باید لنز های عالی هم تهیه کنی یعنی اگر خروجی واقعی اینها رو میخوای نمیتونی که نخری!
    - هر چند 14-24 جواهریست اما 16-35 رو هم نباید دست کم گرفت.
    - شما در هر صورت باید 7 دی و 15-85 رو بفروشی، با فروش مابقی وسایلت حدود 500 ضرر میکنی در عوض پول خوبی دستت میاد(باید ببینی کدوم بیشتر به نفعت هستش).
    - زیاد به 13 خرداد امیدوار نباش، لوازمت رو بفروش، که اگر نتایج شادی آور بود که گرون فروختی و ارزون خواهی خرید؛ اما اگر اوضاع خرابتر شد 14 خرداد ساعت هفت صبح یه توک پا میری فردوسی و چندهزار دلار میگیری و میای خونه دیگه نگران افزایش ها و کاهش ها هم نخواهی بود!
    yaghoobi، lamagra، mohammad_55 و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    بهنام خامنه
    Canon 5DSR,6D / EF 50mm f1.4 - EF 85mm f1.8

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

سلام دوستان من یک سوال داشتم اگه امکان داره منو راهنمایی کنید ..
    من یک دوربین 5d mark 2 با یک لنز ۲۴-۷-و ۷۰-۲۰۰ دارم تصمیم دارم دوربین و لنر ها رو با d800 ویک لنز ۷۰-۲۰۰ عوض کنم میخواستم ببینم نظر دوستان در این مورد چیست.

كاربر ويژه lamagra آواتار ها
    تشکر کرده
    12097

دقیقا به دنبال چه چیزی در دی800 هستید که در مارک 2 نبودش آزارتون میده یا بهش نیازمندید؟ چطور عکاسی انجام میدید؟ و در آخر ورژن این لنزها و برندشون رو هم مشخص بکنید تا بهتر بشه راهنمایی کرد.
    shahbazi و ahuragolestani تشکر می‌کنند.
    Canon Eos M+11-22+18-55+22mmf/2+90EX
    عقیل احمدی

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

در مارک ۲ کمی با دکمه جابجایی شاتر و دیافراگم مشکل دارم و همچنین با نقطه های کم فکوس دوربین مشکل دارم .
    لنز ۷۰-۲۰۰ ۲.۸ سری یک و ۲۴-۷۰ سری یک من بیشتر عکس پرتره کار میکنم ،در آتلیه و فضای بیرون و جدیدن وارد کار صنعتی و تبلیغات شدم
    viva_utopia تشکر می‌کند.

كاربر ويژه lamagra آواتار ها
    تشکر کرده
    12097

من هنوز هم با دکمه روشن خاموش مارک دو مشکل دارم (البته به نظرم زیاد مهم نیست که بخواد باعث تغییر برند بشه)
    به نظرم با این تفاسیر نیازی به تغییر برند ندارید.مارک 2 در کل دوربین بسیار خوبی است و سنسور بسیار خوبی هم داره.توان زیادی در ثبت جزئیات داره و در استدیو کاملا کافی و حتی زیاد هم هست.برتری های اصلی دی800 مثل داینامیک رنج بالاتر،نویز کمتر در نهایت رزلوشن بیشتر که مربوط به سنسورند رو در نظر بگیرید.دوتای اولی که خودش رو در آتلیه نشون نمیده و دیگری رو هم باید ببینید بهش نیاز دارید یا نه؟ چاپهاتون اونقدر بزرگ هست که به اون رزولوشن بسیار بالا نیاز داشته باشید یا خیر؟ همینطور باید در نظر بگیرید با خرید دی800 به یک سیستم قدرتمند برای پردازش فایلهای اون هم نیازمندید.همینطور ایجاد فضای بسیار زیاد برای ذخیره فایلهای بزرگ این دوربین.
    در سایر عملکردها مثل سرعت بدنه یا سیستم فوکوس یا ویزور یا سیلینگ همین فلاش سر خود و فلاش کامندر(البته مارک دو اصلا فلاش نداره) و به طور کلی کارایی بدنه هم دی800 کلا برتری داره ولی باید دید کدام یک از اینها برای شما ضروریه.
    در نهایت اینکه اگر لنز 200-70 همراه با دی800 بهتون پیشنهاد شده نمونه نیکونی اف2.8 وی آر 2 باشه به نظرم ارزش داره.(منظورم اینه که معامله خوبی است)
    با همه این تفاسیر در مورد هندلینگ به نظرم مارک2 خوشد دست تره.
    masoudrejae، zarfam، illidan و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Canon Eos M+11-22+18-55+22mmf/2+90EX
    عقیل احمدی

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1 2 3 4