نمایش نتایج : از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8
Like Tree9تشکر
  • 1 Post By E.Fattahi
  • 1 Post By amir.komeily
  • 1 Post By bahri-d
  • 3 Post By Dariush Chegini
  • 3 Post By Moty

موضوع: Samsung NX1000

كاربر همراه E.Fattahi آواتار ها
    تشکر کرده
    1252

پیش فرض Samsung NX1000

20.3 megapixels | 3" screen | APS-C senso

Samsung NX1000: Digital Photography Review
    M-Yousefi تشکر می‌کند.
    Samsung Nx2000
    Instagram

كاربر جديد persianarman آواتار ها
    تشکر کرده
    5

سلام دوستان من میخوام این دوربین رو بگیرم.یعنی یکی از سه گزینه احتمالیه(samsung nx1000 -canon 1100d -canon sx50)
    بودجه ای حداکثر دو میلیون دارم ، میخوام کیفیت فیلمبرداری دوربین فوق العاده باشه چون این دوربین رو برای مستند سازی میخوام.به نظر شما کدوم رو بگیرم؟خواهشا یه راهنمایی بکنید
    امیدوارم ایندفعه دیگه سوالمو جای درست پرسیده باشم.(تو انجمن مخصوص به سوال نمیتونم پست بدم)

كاربر بسیار فعال amir.komeily آواتار ها
    تشکر کرده
    12403

نقل قول نوشته اصلی توسط persianarman نمایش پست ها
    سلام دوستان من میخوام این دوربین رو بگیرم.یعنی یکی از سه گزینه احتمالیه(samsung nx1000 -canon 1100d -canon sx50)
    بودجه ای حداکثر دو میلیون دارم ، میخوام کیفیت فیلمبرداری دوربین فوق العاده باشه چون این دوربین رو برای مستند سازی میخوام.به نظر شما کدوم رو بگیرم؟خواهشا یه راهنمایی بکنید
    امیدوارم ایندفعه دیگه سوالمو جای درست پرسیده باشم.(تو انجمن مخصوص به سوال نمیتونم پست بدم)
    سلام دوباره آرمان عزیز
    با توجه به نکاتی که تو فروم سوالات عمومی عکاسی ( سوالات عمومي عكاسي ) گفتی به نظرم همچنان داری اشتباه میکنی. اگه قابلیت تعویض لنز و دوربین dslr میخوای باید تو گزینه هات تغییراتی داشته باشی. در مورد سامسونگ هم من نظرم منفیه، شاید امکانات جانبی فراوون بده ولی تو اصل عکاسی و فیلمبرداری فکر نمیکنم انتخاب خوبی باشه.
    sx50 هم با راهنمایی جناب داریوش ( سوالات عمومي عكاسي ) احتمالا باید از گزینه هات پاک بشن.
    در کل به نظرم با یک مقدار مطالعه بیشتر تو صفحات فروم ( خصوصا در مورد دو دوربین کنون که نام بردی ) به خیلی از سوال های ذهنت به جواب میرسی یا حداقل چند گزینه دیگه هم پیدا میکنی. ایجاد یک موضوع جدید تو تاپیک چه دوربینی بخرم هم خالی از لطف نیست.
    امیدوارم در عرصه مستندسازی و دنیای بی کران عکاسی همیشه موفق باشی.
    یا حق
    persianarman تشکر می‌کند.

كاربر فعال bahri-d آواتار ها
    تشکر کرده
    263

اگه فوکوس ممتد خیلی به کارت نمیاد به نظرم 1100 گزینه بهتریه ضمن اینکه میتونی با 2 تومن مدل بالاتر یعنی 600 رو بگیری که هم کیفیت عکسهاش و فیلمبرداریش شارپتره هم هر لنزی میتونی پیدا کنی روش بگذاری ضمن اینکه قابلیت زوم 3 تا 10 برابر بیشتر تو فیلمبرداری داشته باشی . مدلهایی مثل nx1000 nex برای کسانی هست که میخوان با یه بدنه ظریفتر کیفیت و قابلیت خوبی داشته باشن . اگرم میخوای تو این رده بگیری به نظر nex5n اگه گیر بیارین گزینه بهتریه .
    persianarman تشکر می‌کند.

كاربر جديد persianarman آواتار ها
    تشکر کرده
    5

ببخشید منظور از فوکوس ممتد چیه؟من آماتور هستم زیاد از اصطلاحات سر در نمیارم
    راستی d600 منظورتونه؟این که تو سایت زده 6 میلیون

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

ببخشید منظور از فوکوس ممتد چیه؟من آماتور هستم زیاد از اصطلاحات سر در نمیارم
    راستی d600 منظورتونه؟این که تو سایت زده 6 میلیون
    فوکوس ممتد: منظور حفظ فوکوس روی سوژه مورد نظر در هنگام فیلمبرداری است. یعنی اگر سوژه (که دوربین روی آن فوکوس کرده است) یا دوربین در حین فیمبرداری حرکت کند و جابجا شود، دوربین کماکان فوکوس را روی سوژه حفظ کند.
    منظور از 600 هم Canon EOS 600D است.
    bahri-d، Moty و persianarman تشکر می‌کنند.

كاربر همراه hamid415 آواتار ها
    تشکر کرده
    181

دوربین NX1000 دوربین بسیار خوبی است ولی همیشه قبل از خرید دوربین در دسترس بودن لوازم جانبی را نیز مد نظر بگیرید.

كاربر فعال Moty آواتار ها
    تشکر کرده
    3738

درود
    امروز فرصتی دست داد تا چند شاتی با این دوربین کار کنم
    خواستم تجربه ای که از کار با این دوربین داشتم رو با دوستان به اشتراک بذارم البته تمام اینها نظر شخصی من بوده و سند علمی و معتبری نخواهد بود
    از نظر شکل ظاهری گیرایی خاصی دارد بیشتر به سلیقه موبایل باز ها نزدیک است و کسانی که به تکنولوژی علاقه دارند از نظر ظاهری مجذوب این دوربین خواهند شد و به عقیده من شکل بهتری نسبت به سری نکس سونی دارد
    و وقتی شما این دوربین را در دست دارید حس یک گوشی از سری گالاکسی را به شما منتقل می کند(البته برای من این طور بود شاید هم به خاطر رنگ سفیدش)رنگهای صورتی و مشکی نیز جذاب هستند و لنز کیت هر رنگ با همان رنگ هماهنگ شده....بسیار سبک می باشد ولی جنس بدنه همانطور که گفتم حس گوشی به شما می دهد نه یک دوربین تمام عیار بر خلاف نکس
    طراحی کلید ها بد نبود و خیلی سر در گم نخواهید شد ...من امروز با لنز کیت یعنی 20،50 و 18-200 کار کردم
    امکانات حاشیه ای این دوربین بسیار بسیار فریبنده و حتی با کمی اغراق برای مصارف خانگی عالی هستند امکان اپلود عکس در فضای مجازی ، اشتراک عکس از طریق ایمیل و قابلیت اشتراک از طریق wifiبه تبلت تلویزیون و یا هر دیوایس دیگه ای که با تبلت و تست کردم جالب بود و امکان بکاپ گیری از طریق wifi
    منو ها روان بود البته زیاد در منو ها گشت و گذار نکردم .....کار با دوربین راحت و به نظرم از نکس هم سبک تر و هم جمع و جور تر بود ... کیفیت عکس ها هم من انتظار پایین تری از این دوربین داشتم
    در کل به نظرم گزینه خوبی می تونه مخصوصا به عنوان دوربین خانوادگی باشه ، ظاهرا 3 لنز موجود هست فعلا 55 200 ، 18 200 و 20 50 البته اینو دقیق نمی دونم
    برای کسی که یک دیوایس اندرویدی داره مخصوصا سامسونگ برای اشتراک گذاری و حتی کنترل دوربین قابلیت های فراوانی هست حتی به عنوان دوربین مدار بسته و یا کنترل از راه اینترنت
    من خودم کمی وسوسه شدم حتی برای خرید .....
    در کل از انتظاری که من از این دوربین داشتم بهتر عمل کرد
    و البته گارانتی این دوربین توسط شرکت سام سرویس هست که کمی خیال و از بابت خدمات پس از فروش و در دسترس بودن در تقریبا تمامی استان ها راحت می کند
    ویرایش توسط Moty : Thursday 9 May 2013 در ساعت 00:35
    E.Fattahi، M. Beyrami و eternal تشکر می‌کنند.
    با احترام فراوان مرتضی صادقیان
    http://instagram.com/Morteza__sadeghian
    http://instagram.com/man.sa_photography