صفحه 5 از 5 نخستنخست 1 2 3 4 5
نمایش نتایج : از شماره 41 تا 43 , از مجموع 43
Like Tree387تشکر

موضوع: تاثیر انتقادات در انتخاب ژانر عکاسی و باید ها و نبایدها در انتخاب ژانر مناسب.

Forum Moderator mreza1001 آواتار ها
    تشکر کرده
    16459

عکاسان طبیعت سفر میکنن قبول کلی سختی هم میکشن این هم قبول اما ماحصل کار بیشتر از هر چیزی بستگی به سوژه و محیط عکاسی داره .در عکاسی طبیعت تکنیک ،تجهیزات خوب و از همه مهمتر منظره ای بکر شمارو به یک عکس چشم نواز میرسونه در این بین سهم اون منظره ی بکر بنظرم از همه پررنگ تره به نوعی شما زیبایی رو به تصویر میکشید اما در عکاسی مستند قضیه کاملا برعکسه و عکاس زشتیهارو به زیبایی به تصویر میکشه فکر میکنم به همین جهته که اکثر اساتید عکاسی برای این ژانر ارزش بیشتری قائل هستند شما با یک عکس مستند و تاثیرگذار خیلی چیزهارو میتونین عوض کنین گاهی اوقات یک عکس مستند سرنوشت یک ملت رو رقم میزنه اما یک عکس از بکر ترین منظره با بهترین نور و کیفیت....
    سوال اینه که دقیقاً کدام اساتید؟

من فکر میکنم کسی که چنین نظری رو میده (منظورم اون خانم است)و به صراحت هم میده اگر احاطه کافی به عکاسی و هنر داشته باشه باید بپذیریم که قطعاً از دید فلسفی و با نگاه خاصی نظر داده است. حالا سوال اصلی این است که آیا فردی با این دید و اشراف بر عکاسی و هنر می تونه تا این حد کوتاه نظر باشه که با اعلام چنین نظراتی نه تنها بخش عظیمی از یک هنر بلکه بخش گسترده ای از بنیان هنر رو زیر سوال ببره؟
    Saadat، Anoosh-Em، MAHDINK و 6 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    محمد رضا میلانی

كاربر ويژه Amir Mohebi آواتار ها
    تشکر کرده
    8560

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir Mohebi نمایش پست ها
    نمیدانم داستان دوسالانه عکاسی چندسال پیش در فوروم را کسی یادش هست؟ لینکی چیزی ازش دارید؟
    - نمی‌خواهم نبش قبر کنم
    - نمی‌خواهم وانمود کنم حرف‌های زده شده در این تاپیک در تایید حرف‌های بنده است
    اما مطمئن هستم در لابة لای پست‌های این تاپیک - اگر از فحاشی‌های آن بگذریم - مطالب بسیار ارزشمندی نقل شده که خواندنش برای همه مفید است:
    http://forum.akkasee.com/f23/t8439.html
    ینقدر برخی گفته‌های تاپیک عالی بود که هنوز مشغول خواندن هستم.)
    ویرایش توسط Amir Mohebi : Saturday 5 May 2012 در ساعت 23:23 دلیل: اما!
    A_Maddah، yasin-m، Kaveh Ghobadi و 7 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    امير علي محبي
    نورپردازی پرتره در استودیو | [instagram: amir_talkbylight]

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir Mohebi نمایش پست ها
    - نمی‌خواهم نبش قبر کنم
    - نمی‌خواهم وانمود کنم حرف‌های زده شده در این تاپیک در تایید حرف‌های بنده است
    اما مطمئن هستم در لابة لای پست‌های این تاپیک - اگر از فحاشی‌های آن بگذریم - مطالب بسیار ارزشمندی نقل شده که خواندنش برای همه مفید است:
    http://forum.akkasee.com/f23/t8439.html
    ینقدر برخی گفته‌های تاپیک عالی بود که هنوز مشغول خواندن هستم.)
    یادش بخیر.عجب بحث داغ و خوبی بود.گاهی بنده و دوستان از بحث می رفتیم بیروم و به حاشیه می پرداختیم اما بحث خوبی بود در زمان خودش که هنوز هم خواندن ش جالب است.

اتفاقا .........................

بماند!
    5131 و 1986 تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

صفحه 5 از 5 نخستنخست 1 2 3 4 5