صفحه 1 از 12 1 2 3 4 5 11 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1 تا 10 , از مجموع 114
Like Tree121تشکر

موضوع: راهنمایی برای تهیه فون و پرده های حرفه ای

كاربر جديد sayan.digit آواتار ها
    تشکر کرده
    48

پیش فرض راهنمایی برای تهیه فون و پرده های حرفه ای

درود
    بی مقدمه می رم سر اصل مطلب تا سر دوستان درد نیاد
    ما برای متحول کردن آتلیه نیاز به یک سری پرده و فون جدید داریم! از اونجایی که مالک قبلی آتلیه بیشتر از ده سال فقط با دکور و پرده های ثابت خودش کار کرده اعتبار و اعتماد از محل دیگه رفته! لذا ما که اینجارو گرفتیم میخوایم یک حالی به آتلیه بدیم

من مد نظرم یک سری پرده های حرفه ای با کیفیت بالاست... اصلا از جنس و اسم و ایناش سر در نمیارم! ( اتلیه برای یکی از آشناها هست ولی سلیقه نداره ) برای همین تهیه دکور و این چیزاش به عهده ی من و شریکش هست! یک چیزی شبیه نمای شب شهر از یک برج ، نمای پارک در فصل پاییز ( که مثلا برگ بریزیم زمین یارو بشینه با فون قاطی شه ، یه چیزایی شبیه اینا که واقعا از اون حالت نقاشی فون های قدیمی و کلیشه ای در بیاد! آیا همچین فون ها و پرده هایی هست؟
    اگر هست از چه محل هایی میشه خریداری کرد؟ ایا شرکت خاصی هست که باید سفارش بدیم برامون بزنه؟ دنبال یک سری پرده ها و مدل های آس و تک هستم! اگر کسی می تونه راهنمایی کنه که کجا میشه این چیز های تک و پیدا کرد ممنون میشم...

با تشکر از همگی شما
    D.Daneshmand تشکر می‌کند.

كاربر فعال Pouria Arshadi آواتار ها
    تشکر کرده
    1006

یک چیزی شبیه نمای شب شهر از یک برج ، نمای پارک در فصل پاییز
    قربان ببخشید فوضولی میکنم.
    ولی این پرده ای که شما مد نظرتون هست هم دیگه از مد افتاده ها ! مخصوصا در شهر تهران. . .!
    sayan.digit تشکر می‌کند.
    پـوریـا ارشدی

تشکر کرده
    48

ممنون از شما پوریای عزیز!! کاش اون نمونه رو که دو روز پیش دیدم سیو میکردم نشون میدادم! شاید من بد توضیح دادم!
    ولی چیزی که دیدم کفمو برید خدایی!!! اشتباه کردم سیو نکردم :((

در کل برای یک آتلیه حرفه ای و جدید و اسپرت چی پیشنهاد می کنید؟ چه پرده هایی خوبه بخریم؟ بخدا از اون پرده های نقاشی شده دیگه خسته شدم! تازه چروک هم شدند توی رتوش و کار روی عکس پدرمونو در میارن تا چروک هارو بگیریم!!

تشکر کرده
    1006

ببینید، فون های ساده به نظر من بهتر هستن و البته بیشتر روی بورس هستن..
    به نظر من تعدادی فون کاغذی با تنوع رنگ زیاد بهتر هست..البته فون کاغذی زود ترخراب میشه ولی یه جورایی به صرفه تر هست و البته زیباتر..
    چون معمولا فون های کاغذی خارجی هستن و اندازه دلخواه شما رو فروشنده نمیبره بده بهتون.. پلم هست.. مثلا فون های مارک HAMA اندازش 3 در 11 متر هست..هر وقت دیدین پایینش داره خراب میشه میتونید ببرید ازش.. قیمت این هم 180 هست..
    اگر هم میتونید که برای بعضی از عکس ها مثلا کودکان یا اسپرت، میتونید خودتون بک رو در ادیت طراحی کنید با براش و..
    sayan.digit تشکر می‌کند.
    پـوریـا ارشدی

تشکر کرده
    48

ممنون پوریا جان! راهنمایی مفیدی بود!
    پس شما فون کاغذی پیشنهاد میدید!!
    در مورد طراحی و ادیت که بله.. با بک سفید همیشه میگیریم و طراحی میکنم! ولی می خواستم جنبه ی طبیعی تری داشته و کمتر ادیت بخوره روی عکس
    باید برم دنبال فون کاغذی.. آیا منطقه یا محله ی خاصی هست که فون ها و پرده های شیک داشته باشه؟ یعنی جایی باشه که بورس این چیزا باشه و واقعا تک و زیبا بفروشن؟

تشکر کرده
    1006

والا من توی تهران زیاد جایی رو نمیشناسم..دوستانی که ساکن هستن بهتر میتونن کمکتون کنند..
    اگر هم نمونه عکس از فون کاغدی میخواید ببینید بفرمایید تا آدرس سایت بدم مشاهده کنید
    ویرایش توسط Pouria Arshadi : Friday 11 May 2012 در ساعت 21:43
    پـوریـا ارشدی

كاربر همراه PS_Trend آواتار ها
    تشکر کرده
    94

نقل قول نوشته اصلی توسط sayan.digit نمایش پست ها
    درود
    بی مقدمه می رم سر اصل مطلب تا سر دوستان درد نیاد
    ما برای متحول کردن آتلیه نیاز به یک سری پرده و فون جدید داریم! از اونجایی که مالک قبلی آتلیه بیشتر از ده سال فقط با دکور و پرده های ثابت خودش کار کرده اعتبار و اعتماد از محل دیگه رفته! لذا ما که اینجارو گرفتیم میخوایم یک حالی به آتلیه بدیم

من مد نظرم یک سری پرده های حرفه ای با کیفیت بالاست... اصلا از جنس و اسم و ایناش سر در نمیارم! ( اتلیه برای یکی از آشناها هست ولی سلیقه نداره ) برای همین تهیه دکور و این چیزاش به عهده ی من و شریکش هست! یک چیزی شبیه نمای شب شهر از یک برج ، نمای پارک در فصل پاییز ( که مثلا برگ بریزیم زمین یارو بشینه با فون قاطی شه ، یه چیزایی شبیه اینا که واقعا از اون حالت نقاشی فون های قدیمی و کلیشه ای در بیاد! آیا همچین فون ها و پرده هایی هست؟
    اگر هست از چه محل هایی میشه خریداری کرد؟ ایا شرکت خاصی هست که باید سفارش بدیم برامون بزنه؟ دنبال یک سری پرده ها و مدل های آس و تک هستم! اگر کسی می تونه راهنمایی کنه که کجا میشه این چیز های تک و پیدا کرد ممنون میشم...

با تشکر از همگی شما
    چند روزه دیگه نمایشگاه عکاسی و تجهیزات عکاسی هست.چیزی که مد نظرتون هست رو اونجا می تونید پیدا کنید.توی فروم برای اینکه تبلیغ نشه نمیشه جای خاصی رو معرفی کنم بهتون ولی اگر خواستید می تونم از طریق پیام خصوصی بهتون بگم.بهرحال اگه تا نمایشگاه هم صبر کنید بد نیست
    ویرایش توسط PS_Trend : Friday 11 May 2012 در ساعت 23:44
    طاها عظیمی
    The Devil is in the Details

تشکر کرده
    48

خیلی خیلی سپاسگذارم ازتون!!
    جناب ارشدی و عظیمی عزیز میشه ادرس هارو در پیغام خصوصی به من بدهید تا بیشتر با فون های کاغذی و همینطور نمایشگاه آشنا بشم؟
    با سپاس از شما دو دوست عزیز

Forum Moderator mreza1001 آواتار ها
    تشکر کرده
    16459

تشریف ببرید پاساژ ایران پگاه . فون های چاپی وجود دارد حدود 200 هزار تومان انواع و اقسام منظره تو همین مایه هایی که میخواهید یک جوری هم میره زیر پا که قشنگ روش برگ هم بریزید. راست کار شماست!
    محمد رضا میلانی

كاربر همراه
    تشکر کرده
    117

تو شیراز آدرس جاهایی که انواع و اقسام فون ها رو داشته باشن رو لطفا بگید

صفحه 1 از 12 1 2 3 4 5 11 ... آخرینآخرین