صفحه 2 از 3 نخستنخست 1 2 3 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 11 تا 20 , از مجموع 22
Like Tree44تشکر

موضوع: Panasonic Lumix FZ200

كاربر همراه mandy آواتار ها
    تشکر کرده
    110

نقل قول نوشته اصلی توسط bidari نمایش پست ها
    سلام دوستان

با توجه به اینکه تقریبا 5 ماه از معرفی این دوربین میگذره آیا این دوربین وارد ایران شده ؟ و اینکه کسی قیمت این دوربین و داره ؟یا تلفنی از نمایندگیش در مشهد و یا تهران داره؟

و اینکه با توجه به دوربین های قبلی پاناسونیک مثل FZ150 و سایر FZ ها و همچنین LX5 و سایر LX ها آیا لوازم جانبی دوربین مثل (فیلتر ها ، باتری اضافه ، ریموت ،میکروفن ،مبدل لنز واید و تله) که گفته شده برای این دوربین تولید شده وارد بازار ایران میشه یا نه؟چون تو نمایندگی های اصلی سونی دیدم که این ملحقات هم وارد میشه ولی نمایندگی پاناسونیک رو نمی دونم؟
    با سلام باید خدمتون عرض کنم که متاسفانه لوازم جانبی دوربین های پاناسونیک رو بنده تا به حال در بازار ایران ندیدم بنده خودم از کاربرای سری FZ پاناسونیک هستم ولی هیچ وقت لوازم جانبی این سری رو نتونستم پیدا کنم. درضمن این رو میدونم که این دوربین (fz200) هنوز وارد ایران نشده
    این هم یک ریویوی تازه از این دوربین ومقایسه با sx50
    http://www.cameralabs.com/reviews/Pa.../verdict.shtml
    ویرایش توسط mandy : Sunday 30 December 2012 در ساعت 21:07
    MahBaz تشکر می‌کند.
    به راستی که امروز روز عمل است و حسابی در کار نیست و فردا روز حساب است و عملی در کار نیست

كاربر فعال MahBaz آواتار ها
    تشکر کرده
    2159

نقل قول نوشته اصلی توسط mandy نمایش پست ها
    با سلام باید خدمتون عرض کنم که متاسفانه لوازم جانبی دوربین های پاناسونیک رو بنده تا به حال در بازار ایران ندیدم بنده خودم از کاربرای سری FZ پاناسونیک هستم ولی هیچ وقت لوازم جانبی این سری رو نتونستم پیدا کنم. درضمن این رو میدونم که این دوربین (fz200) هنوز وارد ایران نشده
    این هم یک ریویوی تازه از این دوربین ومقایسه با sx50
    Panasonic FZ200 vs Canon SX50 HS | Cameralabs

یعنی حتی باتری اضافه هم برای این دوربین پیدا نمیشه.....

راستی این هود که در بعضی تصاوبر رو دوربین هست جز لوازم اصلی هستش و رو دوربین شما بود؟

ویرایش توسط MahBaz : Monday 31 December 2012 در ساعت 09:37 دلیل: اضفه نمودن تصویر

تشکر کرده
    2159

Angry پایانی زود برای FZ200

سلام

آقا الان زنگ زدم به نمایندگی شماره 1 بانیان پاناسونیک خیابون جمهوری گفت الان فقط مدل FZ150 رو داریم و FZ200 هنوز نیومده ، وقتی ازش پرسیدم که چرا بعد از 5 ماه خبری ازین دوربین نیست گفت با توجه به شرایط جامعه و اقتصادی بعضی دوربین ها که قیمت بالایی دارن وارد کشور نمیشن و به احتمال زیاد این دوربین هم نمیاریم چون قیمتش بالا هست منو میگی اصلا وا رفتم یعنی واقعا وارد کشور نمیشه

بعد نشت کلی از مزایای FZ150 گفت منم بهش گفتم ببین آقا این دو دوربین زمین تا آسمون با هم فرق دارن FZ200 دیافراگم 2.8 ثابت داره که خودش کلی فرقشه با مدل قبلی (سرعت شاتر دو برابر ،برد فلاش بیشتر ، عمر باتری بالاتر ،چشمی قویتر ،و لرزشگیر موثرتر) حالا بماند مزایای دیگش ... تازه فعلا بهترین دوربین SLR Like جهان (جدای از رنج زوم خیلی بالا) طبق بررسی هایی که در سایت های مختلف انجام شده FZ200 هست و ....... که گفت قیمتش زیاده.

14elements in 11 groups, including 3 ED lenses and 5 aspherical lenses with 9 aspherical surfaces

بعد ازش پرسیدم که آیا لوازم جانبی FZ150 موجود هست مثل فیلتر و هود و باتری اضافه که گفت ما نمایندگی اصلی هستیم و تا 10 سال خدمات پس از فروش داریم و کلیه قطعاتی که شما گفتید داریم ولی اینکه آیا هود هم همراه دوربین هست مطمئن نبود....

من موندم که یه دوربین خوب هم که تولید میشه باید با سلیقه ای عمل کردن یه عده وارد ایران نشه

آقا هرکی میتونه با این بانیان تماس بگیره و درخواست FZ200 بده هرچی پیله شینم بهتره شاید بفهمن که این دوربین طرفدار داره وارد کنن....

اینم تلفنش 02166469791

به نظر شما امکانش هست شرکت دیگه ای وارد کنه چون دی جی کالا زده وضعیت : به زودی
    ......

كاربر همراه mandy آواتار ها
    تشکر کرده
    110

نقل قول نوشته اصلی توسط bidari نمایش پست ها
    راستی این هود که در بعضی تصاوبر رو دوربین هست جز لوازم اصلی هستش و رو دوربین شما بود؟
    بله جزو وسایل اصلی دوربین میباشد و روی خود دوربین وجود داره
    MahBaz تشکر می‌کند.
    به راستی که امروز روز عمل است و حسابی در کار نیست و فردا روز حساب است و عملی در کار نیست

تشکر کرده
    2159

Smile لوازم جانبی دوربین FZ200

قیمت لوازم جانبی دوربین FZ200 :

Telephoto conversion lens DMW-LT55 =$174

Close-up lens DMW-LC55 = $65

Conversion lens adapter DMW-LA7 = $40

Polarizing filter DMW-LPL52 = $60

Neutral density filter DMW-LND52 = $24

MC protecto DMW-LMC52 = $26

External flash DMW-FL220= $143
    DMW-FL360=$236
    DMW-FL500=$439

Remote shutter release cable DMW-RSL1 = $53

Stereo microphone DMW-MS1 =$107

A/V cable DMW-AVC1 = $14

Soft case DMW-CZS100 = $40

Camera bag DMW-CZ18 = $54

که حدودا قیمتشون میشه :

میکروفن استریو حدود350 هزار تومن

فیلتر پلارایز حدود 200 هزار تومن

ریموت شاتر کابل حدود 170 هزار تومن

لنز تله 550 هزار تومن

لنز کلوز آپ 200 هزار تومن

فلش ها هم از 500 هزار تومن تا 1.5 میلیون تومن

البته هنوز FZ200 تو ایران نیومده چه برسه به لوازم جانبیش ، این طور که نمایندگی اصلی پاناسونیک میگفت لوازم جانبی FZ150 در رو داشتن و باید منتظر یک جا باشیم تا این FZ200 رو بعد از 5 ماه بیاره ،کسی تو تهران یا مشهد جایی بلد نیست این دوربین رو داشته باشه؟

هر چی تو سایتای مختلف تحقیق میکنم بیشتر به قابلیت ها و کیفیت این دوربین پی میبرم ، ان شا الله قصد دارم که در آینده نزدیک در مورد این دوربین مطالب بیشتری بزارم......

تشکر کرده
    2159

Smile لوازم جانبی و لوازم داخل جعبه FZ200

اینم یه عکس جدید از لوازم جانبی دوربین پشت ویترین :

7a0df_sc101_optional_accessories_600x450.jpg

و این هم تصویری از اقلام داخل جعبه FZ200 برای کسایی که می خوان این دوربین رو بخرن.....

Panasonic-Lumix-DMC-FZ200-Review-box.jpg

الحق که این دوربین طراحی خیلی زیبایی داره و با هودی که داخل جعبه هست زیباتر هم میشه....

چند سمپل زیبا و مقایسه هم از این دوربین دارم ، که برای اینکه صفحه خیلی سنگین نشه در پست های بعدی میزارم ......

ali k تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    2159

Smile

دلیل اینکه اینقدر از این دوربین تعریف میکنم اینه که شاید سنسور کوچیکی داشته باشه و کیفیت پایین تر ولی شما فکر کنید که بخواهید یک لنز با همچین زومی در 600 میلی متر با دیاف ثابت 2.8 داشته باشید....اصلا ممکنه ، قطعا خیر اگر هم باشه معمولا لنز فیکس هست حالا شما در نظر بگیرید که این چنین لنزی با دیافراگم ثابت 4 هم اگر بخواهید باید برای حمل و نقلش یک کلاس بدن سازی هم برید و کلی دردسر های دیگه و البته قیمت نجومی که احتمالا بالای 8000 دلار هست یعنی تو ایران یه چیزی حدود 30 میلیون تومن با توجه به سودی که فروشنده ها بالاش میکشن....

اینم چند سمپل از دوربین که قول داده بودم......

600 میلی متر -دیافراگم 3.2 - ایزو 125 - سرعت شاتر 1/125
    FZ200-600-F3.2-125-128.jpg

389 میلی متر - دیافراگم2.8 - ایزو 100 - سرعت شاتر 1/2000
    FZ200-389-F2.8-100-2000.jpg

600 میلی متر - دیافراگم 4 - ایزو 100 - سرعت شاتر 1/125
    FZ200-600-F4-100-125.jpg

کیفیت عکسها خیلی بالا بود و حجم زیادی داشتن برای اینکه حجم پایین بیاد مجبور شدم هم سایز و هم کیفیت رو کاهش بدم....

اینم لینک یک سری سمپل دیگه.....

کد:
    http://www.dpreview.com/reviews/panasonic-lumix-dmc-fz200/14

بوکه ی این لنز در 600 میلی متر با دیافراگم 2.8 فوق العادست....

در ضمن در مورد قیمت لوازم جانبی که قبلا نوشته بودم ،ظاهرا جنس های مترفقه با قیمت پایین تر هم برای این دوربین هست از جمله باتری و فیلتر البته باید دنبالش بگردید...

دوستانی هم که قبلا دوربین پاناسونیک داشتن لطفا اطلاعاتی که در مورد این برند دارن رو به اشتراک بزارن

mandy و hkhaghani تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    2159

Smile

نوع پردازنده های به کار رفته در دوربین های مطرح چند سال اخیر پاناسونیک:

Venus Engine V :

Panasonic Lumix DMC-FZ35

Venus Engine HD II :

Panasonic Lumix DMC-FZ40
    Panasonic Lumix DMC-G10

Venus Engine FHD :

Panasonic Lumix DMC-LX5
    Panasonic Lumix DMC-FZ100
    Panasonic Lumix DMC-FZ47
    Panasonic Lumix DMC-GF2
    Panasonic Lumix DMC-GF3
    Panasonic Lumix DMC-GH2
    Panasonic Lumix DMC-GX1

Venus Engine VII FHD :

Panasonic Lumix DMC-FZ200
    Panasonic Lumix DMC-G5
    Panasonic Lumix DMC-GH3

کد:
    http://www.dpreview.com/products/compare/side-by-side?products=panasonic_dmclx5&products=panasonic_dmcfz100&products=panasonic_dmcfz200&products=panasonic_dmcfz35&products=panasonic_dmcfz40&products=panasonic_dmcfz47&products=panasonic_dmcg5&products=panasonic_dmcg10&products=panasonic_dmcgf2&products=panasonic_dmcgf3&products=panasonic_dmcgf5&products=panasonic_dmcgh2&products=panasonic_dmcgh3&products=panasonic_dmcgx1&sortDir=ascending

همون طور که میبینیددر Fz200 بالاترین پردازنده شرکت پاناسونیک استفاده شده که یکی دیگه از مزایای این دوربین هست.....

تشکر کرده
    2159

Smile

بالاخره DXO هم تست خودش از این دوربین رو منتشر کرد.....

شاید کیفیت لنز ،لرزشگیر و فوکوس و فیلم برداری خیلی خوبی داره ولی از لحاظ سنسور حتی از FZ150 هم پایینتره......

تنها چیزی که میتونم بگم اینه که دیگه حسرت نیومدنش به ایران رو نمی خورم......

کد:
    http://www.dxomark.com/index.php/Publications/DxOMark-Reviews/Panasonic-LUMIX-DMC-FZ200-Great-specs-for-an-all-in-one-shooting-solution/Comparisons
    تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده
    • نوع فایل: jpg 01.jpg‏ (185.6 کیلو بایت, 186 بازدید)
    Nima Sadigh و کوروش تشکر می‌کنند.

كاربر همراه unforgiven آواتار ها
    تشکر کرده
    2691

بنظرم هنوز جایی برای حسرت خوردن باقی است

فک نکنم تست های اینچنینی و تنها توجه به عملکرده پارامتری مثل سنسور عاملی نهایی برای قضاوت در مورد خروجی یک دوربین باشه . همان طور که گفتین کیفیت لنز ،لرزشگیر ، فوکوس ، پردازش ... عوامل متعددی هستن که در عملکرد یک دوربین تاثیر گذارند:

Untitled.jpg 03.jpg

اگه این دوربین واردبازار ایران بشه به احتمال زیاد fz28 نازنین رو میفروشم و این دوربین رو تهیه میکنم
    ویرایش توسط unforgiven : Tuesday 5 February 2013 در ساعت 02:41
    Nima Sadigh، MahBaz، Dariush Chegini و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    حمید رضا مهجوری

Lumix DMC-FZ28 + EOS 50D + EFS 10-18 STM +EF100mm macro 2.8

صفحه 2 از 3 نخستنخست 1 2 3 آخرینآخرین