صفحه 3 از 4 نخستنخست 1 2 3 4 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 21 تا 30 , از مجموع 32
Like Tree416تشکر

موضوع: پروژه‌ی غیر ممکن - The Impossible Project

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    233

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad.abaee نمایش پست ها
    وقتی پولاروید شدم...
    سلام ..اینا همه عالی هستن.مدت زیادی از این پستها گذشته اما من امروز دیدمشون و یادم اومد که منم از یه دوست دو سال پیش یه پولاروید (تقریبا آک بنظر میاد) گرفتم اما نمیدونستم که این SX-70 Model2 یه پولاروید خیلی خوبه.
    نمیدونم هنوز هم شما عکس میگیرین با پولارویدتون یا نه,و آیا میدونین که چطور میشه فیلمهاشو تهیه کرد ؟
    mreza1001، pargraphic، ahmad.abaee و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر فعال ahmad.abaee آواتار ها
    تشکر کرده
    3154

نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed.fathi نمایش پست ها
    سلام ..اینا همه عالی هستن.مدت زیادی از این پستها گذشته اما من امروز دیدمشون و یادم اومد که منم از یه دوست دو سال پیش یه پولاروید (تقریبا آک بنظر میاد) گرفتم اما نمیدونستم که این SX-70 Model2 یه پولاروید خیلی خوبه.
    نمیدونم هنوز هم شما عکس میگیرین با پولارویدتون یا نه,و آیا میدونین که چطور میشه فیلمهاشو تهیه کرد ؟
    سلام
    ممنون
    والا یه کارتریج دیگه دارم،دلم نمیاد عکاسیش کنم :)
    اگر کسی رو اونور آبهای نیلگون وطن دارید میتونن براتون تهیه کنن ، اما ناصر خسرو هم دیدم یه مغازه داره ، که البته فیلم PX هستن که یه مقدار قدیمیه ، و نمیدونم منقضی شده باشه شاید تا حالا ، و 150 قیمت گذاشته بود،اما اگر واقعاً میخواستید خرید کنید،100 هم میداد

تشکر کرده
    3154

خبر دارین Impoeeible بلاخره فرمول نهایی رو پیدا کرد و فیلمهایی تولید کرد که بسیار شبیه فیلمهای خود پولارویده و اون نقیصه (که باید بعد از بیرون اومدن عکس از دوربین بلافاصله از نور محافظت میشد) رو هم رفع کرده1!؟
    رو جعبه هاش نوشته : با افتخار ، ساخته شده در انشده هلند خخخخخخ
    polanoid

Moderator nmroshan آواتار ها
    تشکر کرده
    11580

محصول نسبتا جدید Impossible Project ایده ساده‌ای دارد اما در عمل بسیار جذاب است:

دستگاهی که با آن می‌توان عکسهای آیفون را مانند یک دوربین انالوگ فوری، تبدیل به عکسهای فوری کرد.

در آدرس زیر فیلم کوتاهی وجود دارد که به خوبی این دستگاه را توضیح می‌دهد:

IMPOSSIBLE - Camera | Instant Lab

برخی چیزها در عمل بسیار ارزشمند هستند. وجود دهها فایل با رزولوشن بالا و شارپ در هاردهای ما، به اندازه یکی از این عکسهای فوری که در این فیلم نشان میدهد، آدم را خوشحال نمی کند.
    ME، Persian، A_Maddah و 31 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    نعما م. روشن
    مقالات سایت عکاسی |وبلاگ (از عکاسی) | اینستاگرام : Nemaroshan

تشکر کرده
    3154

امروز رفتم نمایشگاه فوتکس

هیجان انگیزترین چیزی که توی این نمایشگاه دیدم و عجــــیب ذوق‌زده‌ام کرد ، دیدن دوربینهای instant در غرفه فوجی بود

گویا تهران فوکا،نماینده فوجی،به تازگی تصمیم گرفته به صورت محدود روی این مدیوم کار کنه و برای اولین بار این محصولات رو وارد کشور کنه
    اون نفری که اونجا بود گفت استقبال از صبح عالی بود

در دو قطع کوچک و واید

قراره قیمت این دوربین 250 و هر کارتریج ده تایی 20 هزار تومن تعیین بشه

فک کنم قیمتش حدود 130 و هر کارتریج ده تاییش 16 هزار تومن

اما دومی خعلی سایزش کوچیکه و حال نمیده
    اولی قابل قبولتره
    مطلقاً چیزی در مورد پولاروید نمیدونستن

بشدت توصیه و اصرار کردم که فیلمهای FP هم وارد کنن!که نمیدونستن چی هست!اگر وارد کنن گمونم نهایتاً 50 تومن بفروشن...خعلی حال میده!

همونطور که قبلاً صحبت شد،این فیلمها به کلیه دوربینهای سری 100 پولاروید که به قیمت 30 تا 100 تومن میشه پیدا کرد میخوره
    امیدوترم که محقق بشه

تشکر کرده
    3154

سلام
    امشب فیلمهای فوجی FP-100 رو یه تستی زدم ( با دوربین مامیا یونیورسال+بک پولاروید)

بد نبود
    اما فیلمهای پولاروید رو ترجیح میدم،هیجان انگیزتز هستند و حال و هوای منحصربفردی دارند .
    اما خب فیمهای فوجی هم رنگهای جذابی دارند . عکس من خیلی خوب از آب در نیومد . توی نور بیشتر یا نور روز نتیجه بهتری بدست خواهد اومد .

عکس از سایت Polanoid.net

كاربر همراه Ahmad.Najari آواتار ها
    تشکر کرده
    3582

....

در دو قطع کوچک و واید

قراره قیمت این دوربین 250 و هر کارتریج ده تایی 20 هزار تومن تعیین بشه

فک کنم قیمتش حدود 130 و هر کارتریج ده تاییش 16 هزار تومن

.....
    سلام

دو دوربین فوق و کارتریجهایشان در یکی از سایتهای معروف ، برای فروش موجود هستند.

Instax Mini 8 با قیمت 294,000 تومان و کارتریج 10 عددی (سایز عکس: 46*62 میلیمتر) 24,000 تومان.

Instax 210 EX با قیمت 370,000 تومان و کارتریج 10 عددی (سایز عکس: 62*99 میلیمتر) 28,000 تومان.
    pargraphic و Dariush Chegini تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    3154

سلام
    دوستان شايد همونطور كه در اخبار شنيديد متاسفانه فوجي اعلام كرده توليد فيلمهاي فوري خود تحت عنوان fuji fp-100c كه قبلاً در اين تاپيك بهش اشاره كرده بوديم و تا به امروز دوربينهاي Polaroid Land camera رو زنده نگه داشته بود رو متوقف خواهد كرد
    براي عالم عكاسي خبر بسيار بدي بود بخصوص براي هنرمندان و عكاساني كه طعم جادوي پولارويد و عكاسي فوري رو چشيده اند
    كمپيني در مخالفت با اين تصميم راه افتاده كه با رفتن و امضاي الكترونيكي طومار به كساني از جمله فلورين كپس (از موسسين پروژه ي غير ممكن) كه پيگير موضوع هستند كمك ميكنه در ملاقاتي كه با مديران ارشد فوجي داره از جايگاه محكمتري صحبت كنه و شايد بشه راهي براي حفظ اينگونه از فيلمها پيدا كرد.
    آدرس طومار:
    https://www.change.org/p/save-instant-film

سايت فورين كپس در حمايت از فيلمهاي فوري فوجي
    Save Packfilm

تشکر کرده
    3154

سلام
    دوستان شايد همونطور كه در اخبار شنيديد متاسفانه فوجي اعلام كرده توليد فيلمهاي فوري خود تحت عنوان fuji fp-100c كه قبلاً در اين تاپيك بهش اشاره كرده بوديم و تا به امروز دوربينهاي Polaroid Land camera رو زنده نگه داشته بود رو متوقف خواهد كرد
    براي عالم عكاسي خبر بسيار بدي بود بخصوص براي هنرمندان و عكاساني كه طعم جادوي پولارويد و عكاسي فوري رو چشيده اند
    كمپيني در مخالفت با اين تصميم راه افتاده كه با رفتن و امضاي الكترونيكي طومار به كساني از جمله فلورين كپس (از موسسين پروژه ي غير ممكن) كه پيگير موضوع هستند كمك ميكنه در ملاقاتي كه با مديران ارشد فوجي داره از جايگاه محكمتري صحبت كنه و شايد بشه راهي براي حفظ اينگونه از فيلمها پيدا كرد.
    آدرس طومار:

Save Packfilm
    سلام
    بر اساس خبرها، فوجی در جواب آخر خود، همه ی پیشنهادهای مطرح شده از سوی آقای کپس رو رد کرده و ضمن عذر خواهی گفته فعلاً براش مقدور نیست تغییری در سیاستش در خصوص فیلمهای FP-100 اعمال کنه و متاسفانه تولید این فیلمها به زودی پایان میپذیره.
    آقای کپس در ملاقاتش با مدیران ارشد فوجی پیشنهاد گذاشتن یک سفارش با مقدار بالا، یا واگذاری خط تولید رو مطرح کرده بود

كاربر جديد
    تشکر کرده
    8

سلام
    آدرس طومار:

Save Packfilm
    واقعا خبر بدی بود. :(((((ولی همچنان من از فیلم های پولاروید یا ایمپاسیبل تو دوربینهای land camera استفاده میکنم.

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1 2 3 4 آخرینآخرین