صفحه 2 از 24 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 12 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 11 تا 20 , از مجموع 235
Like Tree735تشکر

موضوع: Canon EOS M

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط F.KamranNia نمایش پست ها
    در کل به بدی که داشت میشد نشد!
    فقط Viewfinder هم داشت بد نبود.
    قیمت هم مناسبه .
    قيمت 1049 يورو براي دوربين و دو لنز (2440000 تومان) براي چنين دوربيني به نظر من قيمت مناسبي نيست. براي آداپتور لنز هم بايستي 465000 تومان پرداخت. جمعاً حدود 2700000 تومان مي شود!
    jebrahim و ahmad.abaee تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

سلام

ممنون جناب ميري.

دوستان فيلم معرفي را حتما ببينند. فيلم و سمپل ها رو كه ديدم ته جيبم شروع كرد به خاريدن
    Navid7h، E.Fattahi، Nima Sadigh و 9 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    فرهاد حسيني

كاربر همراه Pelikan آواتار ها
    تشکر کرده
    316

من كه خيلي خوشم آمد ازين دوربين. كانن سنگ تمام گذاشته. قيافه هم خيلي مهم نيست چون سليقه هست.

آقاي چگيني فك كنم شما تو قيمت اشتباه محاسبه كرديد. مثلا قيمت آداپتور را 199 دلار ذكر كرده اند كه با دلار 1897 تومني امروز ميشه 377500 تومان كه بنظر منطقي ميرسه. قيمت بدنه و لنز 22 هم جمعا 800 دلاره كه ميشه حدود 1.5 ميليون كه باز براي چنين دوربيني زياد نيست. توجه داشته باشيد كه شما قيمت تكنولوژي جديدو ميپردازين. يعني با سايز يه كامپكت كيفيت يه DSLR رو خواهيد داشت.
    yaghoobi، farhad44، F.KamranNia و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه lamagra آواتار ها
    تشکر کرده
    12097

سازگار بودن کفشک فلاش با فلاشهای فعلی کنون کلی از امیدها رو برگردوند! منتها قیمت مجموعه کمی زیاده.از اونجایی که معقولتره هر کسی مثل من این دوربین رو میخره حتما تبدیل رو هم به همراه اون بخره قیمت کمی زیاد میشه.نکس رو خواهم فروخت ولی برای کسری بودجه باید اختلاس کنم!
    اینطور که از عکسها بر میاد هندلینگش از نکس هم بدتره.نمیدونم چرا میبینمش یاد اس ایکس 130میافتم!
    تنوع رنگش هم جالبه!
    امیدوارم نمایشگرش زیر آفتاب بهتر از نکس باشه.یکجاهایی زیر آفتاب اصلا نمیشه دید چه خبره!
    ویرایش توسط lamagra : Monday 23 July 2012 در ساعت 11:41
    yaghoobi، farhad44، R.Asgari و 5 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Canon Eos M+11-22+18-55+22mmf/2+90EX
    عقیل احمدی

كاربر همراه sohrab-gh آواتار ها
    تشکر کرده
    1708

نقل قول نوشته اصلی توسط lamagra نمایش پست ها
    سازگار بودن کفشک فلاش با فلاشهای فعلی کنون کلی از امیدها رو برگردوند! منتها قیمت مجموعه کمی زیاده.از اونجایی که معقولتره هر کسی مثل من این دوربین رو میخره حتما تبدیل رو هم به همراه اون بخره قیمت کمی زیاد میشه.نکس رو خواهم فروخت ولی برای کسری بودجه باید اختلاص کنم!
    اینطور که از عکسها بر میاد هندلینگش از نکس هم بدتره.نمیدونم چرا میبینمش یاد اس ایکس 130میافتم!
    تنوع رنگش هم جالبه!
    عقیل جان شما که ماشالا لنز هات تکملیه!!! کیت رو بیخیال شو به جاش آداپتورشو بردار!
    yaghoobi، R.Asgari و lamagra تشکر می‌کنند.
    سهراب قابزلو
    photography is about what you feel and see
    sohrabphotography.blogfa.com
    Cacal Telegram : telegram.me/sohrabphotography

تشکر کرده
    12097

نه اتفاقا از لنزها نمیشه گذشت.اول اینکه اون 22 مم با احتساب کراپ همون 35 خودمون میشه اونهم با اف 2 که برام مهمه و اصلا دنبالش بودم.دوم اینکه لنزها حتما برای فیلمبرداری هم بهینه شدند و لنزهای دیگه احتمالا اتوفوکوس جالب یا حتی کم سر و صدایی نخواهند داشت.پس از هیچ کدام نمیشه گذشت.من فقط به خاطر کفشک فلاش میخواستم 2.200 جای نکس 7بدم تازه باز هم باید میرفتم فلاش میخریدم براش و باقی هزینه ها ولی اینطوری خیلی به نفعمه.چون مثلا همون 100 مم یا 16-8 رو هم میتونم ببندم روی این بدنه کوچک و بزنم به دشت و دمن(بخوانید بیابان بی آب و علف منطقه ما که عقرب هم نداره توی این فصل!!!)
    yaghoobi، farhad44، M.A.ZEYNALI و 5 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    عقیل احمدی

كاربر ويژه Nima Sadigh آواتار ها
    تشکر کرده
    6705

نقل قول نوشته اصلی توسط lamagra نمایش پست ها
    نه اتفاقا از لنزها نمیشه گذشت.اول اینکه اون 22 مم با احتساب کراپ همون 35 خودمون میشه اونهم با اف 2 که برام مهمه و اصلا دنبالش بودم.دوم اینکه لنزها حتما برای فیلمبرداری هم بهینه شدند و لنزهای دیگه احتمالا اتوفوکوس جالب یا حتی کم سر و صدایی نخواهند داشت.پس از هیچ کدام نمیشه گذشت.من فقط به خاطر کفشک فلاش میخواستم 2.200 جای نکس 7بدم تازه باز هم باید میرفتم فلاش میخریدم براش و باقی هزینه ها ولی اینطوری خیلی به نفعمه.چون مثلا همون 100 مم یا 16-8 رو هم میتونم ببندم روی این بدنه کوچک و بزنم به دشت و دمن(بخوانید بیابان بی آب و علف منطقه ما که عقرب هم نداره توی این فصل!!!)
    البته همان طوری که در hand-on ها گفته شده، انتظار فوکوس شبیه dslr کنون نداشته باشید!! انتظارمان باید متعادل شود
    "تو قسمتی از جهان نیستی، تو خود جهان هستی"

تشکر کرده
    12097

منظور از فوکوس در حین فیلمبرداریست.وگرنه مشخصه که از چنینی محصولی نمیشه انتظار زیادی در زمینه فوکوس داشت.نکسها در حین فیلمبرداری نسبتا سریع نرم و در عین حال کاملا بیصدا عمل میکنن.اگر لنزهای جدید هم در این زمینه عملکردی چون نکسها داشته باشند بسیار عالیست.وگرنه نکس بنده 10 فریم بر ثانیه عکاسی میکنه! ولی چه 10 فریم نکس چه 4.3 فریم این دوربین هیچ تفاوتی برای بنده نداره.چون با این سیستم فوکوس 5 درصد هم حساب روش باز نکردم.در واقع مطمئنم 5بار هم با نکس خودم عکاسی پی در پی نکردم!
    yaghoobi تشکر می‌کند.
    عقیل احمدی

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    4494

با دیدن این ویدیو که به نظرم به جز ظاهر زشتش, مشکلات جدی تری داره. البته شاید نشه گفت مشکل چون به هر حال قرار نیست که این دوربین جای اس ال آر ها رو بگیره ولی وقتی با میکرو ۳/۴ ها مقایسه می کردم به نظرم رسید که به جز سایز بزرگتر سنسور مزیت دیگه ای نداره. (نسبت کراپ فکتور میکرو ۳/۴ نسبت به کراپ کنن ۱.۲۵ هست.) البته سایز بزرگتر سنسور مسايلی مثل بزرگتر شدن و سنگین تر شدن لنز رو هم در پی داره. با دیدن ویدیو اینطور به نظر میاد که فوکوسش خیلی کنده! امیدوارم دست کم دقت درست حسابی داشته باشه! سرعت عکاسی پیاپیش هم اصلا چنگی به دل نمی زنه. ۴.۳ فریم بر ثانیه! کلا یه دوربین کند به نظر می رسه! در حالی که OM-D فوکوس بسیار سریعی داره. ۹ فریم بر ثانیه عکاسی می کنه و در مجموع دوربین سریعی هست و مناسب برای عکاسی شهری.
    LCD متحرک هم نداره! از ویو فایندر هم که خبری نیست.
    به نظرم حتی روی کاغذ هم چندان جذاب نیست. چیزی بیشتر از میرورلس های میکرو ۳/۴ و سونی ارائه نمیده! شاید برای کسانی که قبلا لنز های کنن رو داشته اند خوب باشه که با خرید یه آداپتور ۲۰۰ دلاری بتونن از لنز های قبلی که داشتند استفاده کنند.
    farhad44 و Amin Zarif تشکر می‌کنند.
    ج.ابراهیمی
    instagram

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط Pelikan نمایش پست ها
    من كه خيلي خوشم آمد ازين دوربين. كانن سنگ تمام گذاشته. قيافه هم خيلي مهم نيست چون سليقه هست.

آقاي چگيني فك كنم شما تو قيمت اشتباه محاسبه كرديد. مثلا قيمت آداپتور را 199 دلار ذكر كرده اند كه با دلار 1897 تومني امروز ميشه 377500 تومان كه بنظر منطقي ميرسه. قيمت بدنه و لنز 22 هم جمعا 800 دلاره كه ميشه حدود 1.5 ميليون كه باز براي چنين دوربيني زياد نيست. توجه داشته باشيد كه شما قيمت تكنولوژي جديدو ميپردازين. يعني با سايز يه كامپكت كيفيت يه DSLR رو خواهيد داشت.
    سلام
    در سايت Dpreview قيمت را به يورو نوشته است (براي مثال قيمت دوربين با دو لنز 1049 يورو است و بدنه با لنز 22 و آداپتور 979 يورو)
    http://www.dpreview.com/previews/canon-eos-m/2

صفحه 2 از 24 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 12 ... آخرینآخرین