صفحه 3 از 24 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 13 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 21 تا 30 , از مجموع 235
Like Tree735تشکر

موضوع: Canon EOS M

كاربر همراه M.Barani آواتار ها
    تشکر کرده
    2650

با سلام
    چقدر باحاله... اولش یاد جمله کاوه افتادم که خاک رو نثار کله های بامو و بی موی طراحان کانن کرده بود... و اما در ادامه....ممنون جواد جان فیلمی که گذاشتید خیلی باحال بود مخصوصا تاچ شات...من ندیده بودم تا حالا این تاچ شات رو درسته؟؟؟
    البته بقول عقیل خان آدم یاد اس ایکس 130 میافته ولی در کل فکر میکنم چیز خیلی خوبی از آب در بیاد و بشه روش حساب کرد....در کل بقول جناب حسینی یکم جیبهامون به خارش افتاد البته من بخاطر وجود شپشهای قمار بازه که تو جیبهام احساس خارش میکنم
    در کل بنظر بسیار دلچسب میاید و امیدوارم وضع طوری بشه که ماهم بتونیم زیارتش کنیم...
    خوشحالم که بالاخره عقیل انتخابشو انجام خواهد داد...توی این مدت بسکه شرط بستیم که عقیل نکس 7 میخره یا فوجی و یا نیکون خسته شدیم!!!
    جسارت منو میبخشید کمی مزاح کردم
    yaghoobi، Javid، farhad44 و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    مهدی بارانی

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

نقل قول نوشته اصلی توسط jebrahim نمایش پست ها
    با دیدن این ویدیو که به نظرم به جز ظاهر زشتش, مشکلات جدی تری داره. البته شاید نشه گفت مشکل چون به هر حال قرار نیست که این دوربین جای اس ال آر ها رو بگیره ولی وقتی با میکرو ۳/۴ ها مقایسه می کردم به نظرم رسید که به جز سایز بزرگتر سنسور مزیت دیگه ای نداره. (نسبت کراپ فکتور میکرو ۳/۴ نسبت به کراپ کنن ۱.۲۵ هست.) البته سایز بزرگتر سنسور مسايلی مثل بزرگتر شدن و سنگین تر شدن لنز رو هم در پی داره. با دیدن ویدیو اینطور به نظر میاد که فوکوسش خیلی کنده! امیدوارم دست کم دقت درست حسابی داشته باشه! سرعت عکاسی پیاپیش هم اصلا چنگی به دل نمی زنه. ۴.۳ فریم بر ثانیه! کلا یه دوربین کند به نظر می رسه! در حالی که OM-D فوکوس بسیار سریعی داره. ۹ فریم بر ثانیه عکاسی می کنه و در مجموع دوربین سریعی هست و مناسب برای عکاسی شهری.
    LCD متحرک هم نداره! از ویو فایندر هم که خبری نیست.
    به نظرم حتی روی کاغذ هم چندان جذاب نیست. چیزی بیشتر از میرورلس های میکرو ۳/۴ و سونی ارائه نمیده! شاید برای کسانی که قبلا لنز های کنن رو داشته اند خوب باشه که با خرید یه آداپتور ۲۰۰ دلاری بتونن از لنز های قبلی که داشتند استفاده کنند.
    سلام

جواد جان البته من يوتيوب بين (!) ندارم و فيلم رو نديدم ولي به نظرم مزيت قابليت استفاده از فلاش و لنز هاي EF و EFS مزيت كوچكي نيست كه كاربران كنن بتونن به راحتي در مقابل برندهاي ديگر ازش بگذرند. هرچند من هميشه گفته ام كه نصب لنزهاي بزرگ و سنگين روي اين دوربين ها نقض غرض است ولي تصور كنيد كه مثلا دوستان منظره گراف (!) بدون نياز به حمل كوله و بار و بنديل اضافه اين دوربين را به همراه يك 10-22 يا 85-15 با خود به دشت و دمن ببرند
    yaghoobi، shabab، F.KamranNia و 11 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    فرهاد حسيني

كاربر ويژه lamagra آواتار ها
    تشکر کرده
    12097

دقیقا همینطوره فرهاد خان.من این مدت اخیر واقعا از حمل کوله پشتی 8-7 کیلویی با سه پایه سنگین و... خسته شدم.یا از موندن دستم توی حنا در مهمانی ها که با نکس کارم اونطور که میخوام با نکس راه نمیافته.اس ال آر به اون بزرگی رو هم نمیشه همه جا برد.بعضی جاها اصلا چنین حرکتی مناسب نیست.من هم هرگز فکر نمیکنم بزرگتر ازهمین لنزهایی که دارم روی این دوربین ببندم ولی واقعا این عمل رو برای خودم شدنی میدونم که این دوربین کوچک رو با فلاش توی کیف همیشه همراهم با خودم حمل کنم.تازه با تریگر رادیویی و همین 580 یکسری کارهای فلاش بازانه!!! سبک و بی دردسر هم میشه کرد!
    yaghoobi، farhad44، Rouzbeh Ehsani و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Canon Eos M+11-22+18-55+22mmf/2+90EX
    عقیل احمدی

Forum Moderator M.Mobin آواتار ها
    تشکر کرده
    13645

این بدنه به همراه لنز 22 و 40 جدید به نظر من کاملا پرتابل است و حتی میتوان آن را همیشه در کیف همراه داشت.
    یک SLR جیبی

جواد جان سرعت در این دوربینها به نظر من مهم نیست.همانطور که خودت گفتی قرار نیست کار یک SLR را برای ما بکند.
    کانتینیوس شوتینگ مثلا 8 فریم در ثانیه چه کاربردی روی این دوربین میتوانست داشته باشد؟
    yaghoobi، farhad44، Nima Sadigh و 6 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    مسعود مبین علی

about.me
    instagram

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

بالاخره قيمت اين دوربين با دولنز 1049 دلار است يا 1049 يورو؟ در سايت Dpreview قيمت را 1049 يورو اعلام كرده!

Forum Moderator M.Mobin آواتار ها
    تشکر کرده
    13645

نقل قول نوشته اصلی توسط Dariush Chegini نمایش پست ها
    بالاخره قيمت اين دوربين با دولنز 1049 دلار است يا 1049 يورو؟ در سايت Dpreview قيمت را 1049 يورو اعلام كرده!
    احتمالا هر دو
    در اروپا به یورو و در آمریکا به دلار
    jebrahim و Dariush Chegini تشکر می‌کنند.
    مسعود مبین علی

about.me
    instagram

كاربر فعال M.Rahimizadeh آواتار ها
    تشکر کرده
    4549

اینم کلیپ تبلیغاتی شرکت canon برای این دوربین:
    لینک مستقیم
    لینک یوت.یوب
    yaghoobi، Nima Sadigh و 2105 تشکر می‌کنند.
    محمد رحیمی‌زاده

كاربر فعال Javid آواتار ها
    تشکر کرده
    4245

دلیل اصلی که باعث شد این دوربین خیلی توی ذوق بزنه عکسی بود که از کانسپت میرورلس جدید کنون منتشر شده بود و همه منتظر یک ظاهر جذاب و هیجان انگیز بودند:
    Concept.jpg
    ولی مطمئنا به فروش G1 X لطمه می زنه و باعث تولید یک سری سوال در خصوص عملکرد چنین شرکت بزرگی در ذهن آدم میشه.
    الان این دوربین با اینکه اون ظاهر مورد انتظار رو نداشت ولی به عنوان دوربین دوم و جیبی خیلی ها از جمله خودم در نظر گرفته خواهد شد به خصوص با امکان استفاده از سایر لنزها.
    احتمالا به زودی تبدیل M به EF/S هم برای استفاده از این لنزها روی بدنه SLR تولید خواهد شد، البته امیدوارم.
    Daruosha، yaghoobi، jebrahim و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    امير
    Instagram

كاربر ويژه lamagra آواتار ها
    تشکر کرده
    12097

بعید میدونم روی فروش جی1 تاثیر بگذاره.خیلی ها از مبتدی تا حرفه ای به دنبال دوربینی میگردن که کمترین دردسر رو داشته باشه(تعویض لنز و حجم جمع نشدنی لنزهایی مثل 55-18)
    و سنسور بزرگ و کیفیت خوبی هم ارائه بده.جی 1 همه اینهاست و با وجود سنسور بزرگش در رده کامپکتهاست.جایگاه جی 1 با این محصول متفاوته به نظر من.
    yaghoobi، Javid، Nima Sadigh و 7 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Canon Eos M+11-22+18-55+22mmf/2+90EX
    عقیل احمدی

كاربر فعال Javid آواتار ها
    تشکر کرده
    4245

مهمترین دلیلی که می تونم بگم ممکنه بر فروش G1 تاثیر بگذاره نزدیکی قیمت هست و دوم امکان ورود به دنیای تعویض لنز و حس حرفه ای بودن به کاربرانی که احساس علاقه به عکاسی و یا ژست حرفه ای بودن دارند، البته نداشتن فلاش و جمع نشدن لنز و ... به هر حال باید صبر کرد.
    yaghoobi و M. Beyrami تشکر می‌کنند.
    امير
    Instagram

صفحه 3 از 24 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 13 ... آخرینآخرین