صفحه 3 از 10 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 21 تا 30 , از مجموع 92
Like Tree226تشکر

موضوع: تعرفه عکسهای تبلیغاتی

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

نقل قول نوشته اصلی توسط lind نمایش پست ها
    از نظر دوستانی که تو این زمینه فعالیت میکنند اجرت دستیار(عمومی)عکاس به چه صورت محاسبه بشه بهتره؟(درصدی یا مبلغی خاص)
    به عنوان مثال برای پروژه ی صنعتی به ارزش 1تومن که 2 روز کاری هم طول میکشه این مبلغ چقدر باشه منصفانه هست؟
    با تشکر
    دستیار تعریف های خاصی دارد...

از کوله کش ( که صرفا ابزار ها را جابجا می کند و همراه می آورد و جمع آوری می کند ) تا کسی که تنظیمات را انجام می دهد و حتی عکاسی می کند و قصد تجربه کردن دارد بیشتر تا در آمد.

اما شخصا دیده ام که بین روزانه 30 هزار تومان تا 100 هزار تومان اجرت داده اند.
    lind، GITANE، merdax و 10 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر آشنا 5131 آواتار ها
    تشکر کرده
    635

جناب آقای قبادی عزیز با سلام و ادب ......
    در مورد عکاسی QTVR قیمت یک پروژه عکاسی 360 درجه از یک فروشگاه در تهران با 3 نما ی لینک به یکدیگر و تحویل خروجی کار با دو کیفیت اینترنت و dvd چقدر بگیرم مناسب وبهتره ؟
    البته مسیر من همانطور که می دانید از نظر آباد کرج هستش و یک روز و نصفی با احتساب مدت زمان عکاسی و پردازش عکس ها به طول می انجامد. و طی این مدت آتلیه و دفترکارم هم بسته است.
    لطفا دوستانی هم که کار صنعتی و سفارش تبلیغی می گیرند راهنمائی کنید. ممنونم. حسین صمدی.

Forum Moderator M.Mobin آواتار ها
    تشکر کرده
    13645

نقل قول نوشته اصلی توسط 5131 نمایش پست ها
    جناب آقای قبادی عزیز با سلام و ادب ......
    در مورد عکاسی QTVR قیمت یک پروژه عکاسی 360 درجه از یک فروشگاه در تهران با 3 نما ی لینک به یکدیگر و تحویل خروجی کار با دو کیفیت اینترنت و dvd چقدر بگیرم مناسب وبهتره ؟
    البته مسیر من همانطور که می دانید از نظر آباد کرج هستش و یک روز و نصفی با احتساب مدت زمان عکاسی و پردازش عکس ها به طول می انجامد. و طی این مدت آتلیه و دفترکارم هم بسته است.
    لطفا دوستانی هم که کار صنعتی و سفارش تبلیغی می گیرند راهنمائی کنید. ممنونم. حسین صمدی.
    برای هر عکس 300 تا 400 هزار تومان.
    5131، Nima Sadigh و M. Beyrami تشکر می‌کنند.
    مسعود مبین علی

about.me
    instagram

كاربر همراه
    تشکر کرده
    33

دوستان، برای عکاسی جهت طراحی جلد یک مجله نه چندان معروف با کاربرد خاص (گاهی اوقات موضوعات ساده داره و گاهی اوقات لازم به صحنه پردازی و نورپردازی های سخت) معمولا چطور می شه قیمت داد؟
    همینطور برای عکاسی از همایش ها و مراسم های مانند آن؟
    ممنون

كاربر ويژه Nima Sadigh آواتار ها
    تشکر کرده
    6705

سلام
    پیشنهادی به من شده است برای عکاسی از 1500 محصول پر مصرف، از خوراکی ها و نوشیدنیها گرفته تا شوینده ها و خوار و بار(هر آنچه در یک سوپر مارکت می بینیم) جهت استفاده در وبسایت یک خرده فروش اینترنتی. هر کالا باید در بسته بندی خودش، به صورت تکی و با بکگراند سفید عکاسی شود و کیفیت کار مشابه سایتهای خرده فروش دیگر باشد(نیازی به نورپردازی با کیفیت و دقت بسیار بالا نیست). آیا دادن قیمت به شکل فریمی منطقی است؟ به ازای هر فریم چه قیمتی مناسب است؟
    "تو قسمتی از جهان نیستی، تو خود جهان هستی"

Forum Moderator mreza1001 آواتار ها
    تشکر کرده
    16459

سلام بله به نظر من فریمی بدهید. تو اینجور کارها اگر بخواهید کار را بگیرید با توجه به اینکه طرف نمی خواهد پول خرج کند و از کیفیت هم سردر نمی آورد بهتره باهاش توافق کنید. معمولا کارهای سری کاری به دلیل تعداد بالا (اگر محصولات مشابه باشند) کارهای پر سودی هستند.
    Nima Sadigh، M. Beyrami، saeed2vfx و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    محمد رضا میلانی

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط nima13195 نمایش پست ها
    سلام
    پیشنهادی به من شده است برای عکاسی از 1500 محصول پر مصرف، از خوراکی ها و نوشیدنیها گرفته تا شوینده ها و خوار و بار(هر آنچه در یک سوپر مارکت می بینیم) جهت استفاده در وبسایت یک خرده فروش اینترنتی. هر کالا باید در بسته بندی خودش، به صورت تکی و با بکگراند سفید عکاسی شود و کیفیت کار مشابه سایتهای خرده فروش دیگر باشد(نیازی به نورپردازی با کیفیت و دقت بسیار بالا نیست). آیا دادن قیمت به شکل فریمی منطقی است؟ به ازای هر فریم چه قیمتی مناسب است؟
    این نکته را هم در نظر داشته باشید با توجه به اینکه اگر برای گرفتن هر عکس حداقل2 تا 3 دقیقه وقت صرف شود ( با فرض اینکه هیچ پردازشی روی عکس انجام نشود و عکس ها مستقیماً و به صورت یکجا فقط ریسایز شوند) و با فرض روزانه 7 تا 8 ساعت عکاسی مفید و بدون توقف این کار دستکم 7 تا 8 روز به طول می انجامد.
    Javid، Nima Sadigh، saeed2vfx و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر فعال M.Meghdari آواتار ها
    تشکر کرده
    8725

نقل قول نوشته اصلی توسط Dariush Chegini نمایش پست ها
    این نکته را هم در نظر داشته باشید با توجه به اینکه اگر برای گرفتن هر عکس حداقل2 تا 3 دقیقه وقت صرف شود ( با فرض اینکه هیچ پردازشی روی عکس انجام نشود و عکس ها مستقیماً و به صورت یکجا فقط ریسایز شوند) و با فرض روزانه 7 تا 8 ساعت عکاسی مفید و بدون توقف این کار دستکم 7 تا 8 روز به طول می انجامد.

به نظرم دو تا سه دقیقه خیلی زیاده!
    با یافتن نورپردازی مناسب و ثابت برای محصولات، زمان خیلی کمتر خواهد شد.
    چیزی که به ذهن خودم رسید استفاده از ریموت تایمردار و تنظیم روی 10 ثانیه و حتی کمتر! و فقط جایگزین کردن محصولات روی فون بود!
    درباره دستمزد هم فکر می کنم بین 300-500 تومان مناسب باشه.
    اگه برای هرعکس با ریسایز 20 ثانیه صرف بشه میشه حدود 8 ساعت کار مفید.
    البته دوستان با تجربه بهتر می تونن نظر بدن.
    AliAk، sh.khani و ajnnmms تشکر می‌کنند.

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط M.Meghdari نمایش پست ها
    به نظرم دو تا سه دقیقه خیلی زیاده!
    با یافتن نورپردازی مناسب و ثابت برای محصولات، زمان خیلی کمتر خواهد شد.
    چیزی که به ذهن خودم رسید استفاده از ریموت تایمردار و تنظیم روی 10 ثانیه و حتی کمتر! و فقط جایگزین کردن محصولات روی فون بود!
    درباره دستمزد هم فکر می کنم بین 300-500 تومان مناسب باشه.
    اگه برای هرعکس با ریسایز 20 ثانیه صرف بشه میشه حدود 8 ساعت کار مفید.
    البته دوستان با تجربه بهتر می تونن نظر بدن.
    به نظرم اندازه کالاها متفاوت است و مجبور به کادر بندی مجدد هستیم. من از تابلوهای یکی از دوستان عکاسی کردم (البته مجانی!) برای حدود 40 تابلو حدود 5 ساعت (شاید 4 ساعت مفید) عکاسی به طول انجامید البته چندین ساعت هم پست پروسس وقت برد!

Forum Moderator mreza1001 آواتار ها
    تشکر کرده
    16459

هر عکاسی قیمت خودش را دارد. در مناطق مختلف هم قیمت ها فرق میکند. اما این سیستم ساعتی کردن کار روش خوبی برای محاسبه است. حساب کنید ببینید برای 8 ساعت مفید کاری عکاسی کردن چه قدر دستمزد میخواهید؟ مثلا فرض کنید 500 هزار تومان. بعد ببینید چند روز کار خواهد برد. یک رقمی به دست می آید. گاهی برای مشتری زیاد است. گاهی میخواهید کار را بگیرید و تخفیف میدهید. گاهی نه ترجیح میدهید کلاس خودتان را حفظ کنید.
    farsad، Nima Sadigh، M.Meghdari و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    محمد رضا میلانی

صفحه 3 از 10 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 ... آخرینآخرین