صفحه 2 از 14 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 12 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 11 تا 20 , از مجموع 136
Like Tree44تشکر

موضوع: Fuji S9000 / S9500 / S9600

Moderator nmroshan آواتار ها
    تشکر کرده
    11580

1- فوجي s9500‌ و S9000 هر دو يكي هستند.
    2- دوربين جذابي است .چرا؟ مجموعه اي از مشخصات عالي دارد با كيفيت خوب تصوير + عكسهاي قابل استفاده در ايزو بالا + رنج زوم لنز عالي + 9 مگاپيكسل. هر چند ايميج استابيلايزر ندارد ( بر خلاف رقبايش) اما ايزو بالا عملي، آن عيب را جبران ميكند( يك مد اتواتيك دارد كه به طور خودكار د ر مواردي كه سرعت كم و امكان لرزش دارد ، ايزو را بالا ميبرد)

3- نمونه عكسهايش ار هم ببينيد:
    http://www.dcresource.com/reviews/fu.../gallery.shtml

4- پيشنهاد ديگر در همين محدوده قيمت؟ پاناسونيك FZ30 (‌البته با همان اما و اگرهاي كيفيت تصوير پاناسونيك) مينولتا A200 و دوربين سامسونگ 815 ( كه هنوز چندان در مورد كيفيت كاركرد و تصويرش مطلبي وجود ندارد و بايد منتظر ش بود چون مشخصات جالبي دارد) و نيز نيكون 8800
    نعما م. روشن
    مقالات سایت عکاسی |وبلاگ (از عکاسی) | اینستاگرام : Nemaroshan

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

خیلی ممنون.
    یک سوال دیگه اینکه تاخیر شاتر داره ؟چقدر؟سرعتش نسبت به بقیه چطوره؟و نظرتون در مورد لنزش چیه؟
    Alireza Ilkhani
    Finepix S9500 Fuji

تشکر کرده
    11580

شاتر لگ آن در حد 10 ميلي ثانيه است و زمان شروع بكار انهم حدود 0.8 ثانيه است( عالي). رنج زوم آن عالي است فقط بايد نمونه عكسهارادر فاصله كانونيهاي مختلفش ديد.
    نعما م. روشن

تشکر کرده
    11580

ومقايسه مشخصات آن با دوربينهاي نيكون 8800 و مينولتا A200 و پاناسونيك FZ30
    http://www.letsgodigital.org/html/re...s9000_EN3.html
    نعما م. روشن

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

دست شما درد نکنه خیلی عالی بود متشکر از اینکه راهنمائیم کردید فقط دو نکته بود که من ندیدم توی این review ها اشارهای بهشون شده باشه:یکی bulb (اینکه داره یا نه واگر داره چند ثانیه) و بعدی مد پانوراما داره یا نه؟
    باز هم بابت لطفتون ممنونم.
    Alireza Ilkhani
    Finepix S9500 Fuji

كاربر همراه
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza421
    دست شما درد نکنه خیلی عالی بود متشکر از اینکه راهنمائیم کردید فقط دو نکته بود که من ندیدم توی این review ها اشارهای بهشون شده باشه:یکی bulb (اینکه داره یا نه واگر داره چند ثانیه) و بعدی مد پانوراما داره یا نه؟
    باز هم بابت لطفتون ممنونم.
    اصولا دوربينهاي شبه اس ال آر به دليل مشكل نويز زياد - مد B ندارند.
    در مورد مد پانوراما هم دقيق نمي دونم دوستان ميتونن بگن ولي مدل 5500 كه نداره. احتمالا اين مدل هم نداشته باشه. البته چيز خاصي از دست نمي دين خصوصا با اين مگاپيكسل بالا ديگه اصلا مهم نيست. كراپ ميكنين ديگه.
    [MORTEZA BEDRAM]
    [canon kiss digital N]
    [canon 18-55] -- [sigma 17-70]

http://www.photo.net/photos/bedram

كاربر ويژه Amir Mohebi آواتار ها
    تشکر کرده
    8560

مرتضي جان، نه! اين طور نيست.

خيلي از دوربين هاي شبه اس ال ار دارند(مينولتا ها مثلا) پانا سونيك ها نيز توي حالت منوال تا 60 ثانيه شاتر رو براتون باز ميگذارند، كمه عزيز؟ در رابطه با فوجي هم فكر كنم تا 30 ثانيه داشته باشد. به علت اينكه كمتر ممكن است كاربر معمولي دكلانشور الكتريكي (سيمي) در اختيار داشته باشد يا بسازد، عملا زمان بالاي نوردهي كارايي بهتري خواهد داشت.
    امير علي محبي
    نورپردازی پرتره در استودیو | [instagram: amir_talkbylight]

كاربر همراه
    تشکر کرده
    251

Thumbs up

نقل قول نوشته اصلی توسط morytab
    اصولا دوربينهاي شبه اس ال آر به دليل مشكل نويز زياد - مد B ندارند.
    در مورد مد پانوراما هم دقيق نمي دونم دوستان ميتونن بگن ولي مدل 5500 كه نداره. احتمالا اين مدل هم نداشته باشه. البته چيز خاصي از دست نمي دين خصوصا با اين مگاپيكسل بالا ديگه اصلا مهم نيست. كراپ ميكنين ديگه.

فوجی مدل های 602، 7000، اس 20 پرو که همه از همین بدنه هستن مد B دارن. این دوربین هم بطور حتم خواهد داشت.

ولی مد پانوراما ندارند. این نیز با نرم افزار های کامپیوتری خیلی زیادی که به وفور یافت میشوند براحتی جبران میشود.
    Hamed Khoramyar
    My Gear: D300 + Nikkor(s) 10.5mm / 10-24 / 17-55 / 70-200 / TC 1.7 / SB800 / MF3a + 50 F1.4 D

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

منهم در معرفی بعضی slr like ها(مثلcoolpix8700 )دیده بودم که مد b دارند ولی در مورد این فقط سرعت شاتر رو نوشته:30 تا 4000/1 ثانیه . این مد b محسوب میشه؟
    کسی اینجا هست که این دوربین رو داشته باشه یا مدتی با این دوربین کار کرده باشه؟تقریبا"تصمیم گرفتم که بخرمش اگر داریدش مشکلی ندارید؟راهنمایی خاصی برای خرید ندارید؟خلاصه مشتاق هر راهنمایی شما هستم.
    ممنون
    Alireza Ilkhani
    Finepix S9500 Fuji

كاربر همراه
    تشکر کرده
    251

Thumbs up

نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza421
    منهم در معرفی بعضی slr like ها(مثلcoolpix8700 )دیده بودم که مد b دارند ولی در مورد این فقط سرعت شاتر رو نوشته:30 تا 4000/1 ثانیه . این مد b محسوب میشه؟
    کسی اینجا هست که این دوربین رو داشته باشه یا مدتی با این دوربین کار کرده باشه؟تقریبا"تصمیم گرفتم که بخرمش اگر داریدش مشکلی ندارید؟راهنمایی خاصی برای خرید ندارید؟خلاصه مشتاق هر راهنمایی شما هستم.
    ممنون

نه این غیر از مد B هست. دوربین خود من رو تو همینجا نوشته تا 15 ثانیه، ولی تا 30 ثانیه داره و مد بی هم داره:

http://www.dpreview.com/reviews/comp...9000z&show=all

جالب اینه که تو سایت خود فوجی هم هیچکدوم از این دوربینا رو ننوشته که مد B دارن! همه راجع به دوربیناشون خالی بندی هم میکنن اینا مشخصاتشو نمینویسن!!!!

من فکر میکنم موقع خرید امتحان کنید، دوربینو رو حالت M ( منوال) بزارید و شاتر اسپید رو تا ته ببرید، روی ال سی دی سرعت میشه B.

با احترام.
    Hamed Khoramyar
    My Gear: D300 + Nikkor(s) 10.5mm / 10-24 / 17-55 / 70-200 / TC 1.7 / SB800 / MF3a + 50 F1.4 D

صفحه 2 از 14 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 12 ... آخرینآخرین