صفحه 2 از 2 نخستنخست 1 2
نمایش نتایج : از شماره 11 تا 17 , از مجموع 17
Like Tree13تشکر

موضوع: مشكل با هارد لپتاپ

كاربر همراه
    تشکر کرده
    2467

سلام
    چند سال پیش یه هارد دسکتاپ همینطوری بود
    با تعویض برد دوباره زنده شد.
    ایشالا اطلاعاتتون برمیگرده.
    درس عبرتی بشه که همیشه بک آپ یادتون نره
    iman kh تشکر می‌کند.
    علی قربان زاده
    NIKON D3100
    Lens 18-105

كاربر همراه kouhsar آواتار ها
    تشکر کرده
    828

شرکت سازگار ارقام

http://www.sazgar.com/fa/emtedad/contact_emtedad.html

مراجعه حضوری بهتره
    و حتما باید گفته بشه که اطلاعات داخل هارد مهمه
    iman kh تشکر می‌کند.

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

پیش فرض مشکا اطلاعات هارد

سلام
    من هم یک بار با هارد pc این مشکل رو پیدا کردم !
    هارد می چرخه ولی detect نمی شه!
    از نظر فنی چند دلیل می تونه داشته باشه
    1- از بین رفتم اطلاعات چیپ سخت افزاری
    2- آسیب دیدن بورد الکترونیکی
    3- ویروس!!
    البته این آخری عامل ایجاد مشکل در مورد اول (پاک شدن اطلاعات چیپ) می شه!
    (مثال: یک حافظه فلش رو در نظر بگیرید که وقتی به سیستم وصل می شه فقط کامپیوتر تشخیص می ده وسیله جدید رو بهش وصل کردید ، ولی هیچ کار دیگه ای نمی شه کرد و یا پیغام فرمت می ده !)
    اما مشکل شما!
    شما در حال حاضر دو تا مشکل دارید
    1- اطلاعات هارد
    2- تعمیر هارد
    در مورد اول باید بگم داخل ایران یه مرکزی هست که اطلاعات هارد ها رو حتی تا 7 مرحله low level format برمی گردونن!
    این یه ادعا نیست، واقعیته!
    روش کلی کار هم به این شکل هست که کل دیسک های هارد رو داخل یک باکس دیگه قرار می دن و بعد اطلاعات رو استخراج می کنن! و این مسئله هم وابسته به نوع ذخیره اطلاعات بر روی هارد هست.
    هارد کامپیوتر فقط اطلاعات رو روی خودش ذخیره می کنه و در یک قسمت دیگه ای از هارد که میزان دسترسی بالایی داره، جدول آدرس فایل ها ذخیره می شه! وقتی شما اطلاعاتی رو پاک می کنید، در واقع از داخل جدول آدرس دهی فقط آدرس فایل رو پاک می کنید و نه خود فایل رو!
    البته هزینه بازیافت کمی سنگینه!! پس اگر اطلاعاتتون خیلی مهمه این کار رو انجام بدید!
    هزینه بازیافت رو امروز از یکی دو جا پرسیدم برای هارد 500 نزدیک 300 هزار تومان ناقابل هست! تذکر: اگر هاردتون گارنتی داره گارنتی هارد از بین می ره
    البته من با هیچ کدوم آشنایی ندارم و فقط با جستجو این مراکز رو پیدا کردم!
    این هم آدرس وب شرکت Iran HDD Clinic
    این هم یه مرکز دیگه Hard Data Recovery Novin Iran HDD

و مورد دوم:
    اگر هارد شما گارنتی داشته باشه مشکل خاصی نخواهید داشت!
    یا هارد شما تعویض می شه (به احتمال کم)
    و یا هاردتون تعمیر می شه (اگر مشکل در حد نرم افزار باشه) در این صورت این شانس رو خواهید داشت که خودتون اقدام به بازیافت اطلاعات کنید. نرم افزار های مورد نیاز این کار رو هم خواستید براتون ارسال می کنم! (هارد من بعد از بازگشت از گارنتی فقط تعمیر شد! بعدش با نرم افزار تمام پارتیشن ها رو برگردوندم! بدون هیچ مشکل و یا کاستی در فایل ها)
    قبل از هر اقدام توسط افراد دیگه ای، یک بار با یه سیستم عامل لینوکس لایو (Live) مثل ubunto و یا mint و یا backtrack یه امتحان بکنید و ببینید چیزی تشخیص می دن یا نه! البته احتمالش کم !
    ویرایش توسط msh2200 : Saturday 1 September 2012 در ساعت 18:19
    ata_m3 و MSRS تشکر می‌کنند.
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

با سلام خدمت هم وطنا و دوستایه عزیز من نمیدونم کجا باید سوال بزارم خواهش می کنم جواب من و اینجا بدید یا یفرستید به ایمیلم alireza38589@gmail.com.پیشاپیش از کمکتون و همکاریتون ممنونم. دوستان مشکل من این هست که من سه ماه پیش یه لب تاپ lenovo think pad e430c گرفتم که بعد از دو هفته متوجه شدم هارد سیستم ایراد داره .چون فرت و فرت ویندوزش خراب می شد و eroor hdd می داد. بردم نمیاندگی بعد از چند سری سی دی تست هارد گذاشت و هاردم تویه 22 گیگ خطا داد و متوجه شدیم که هارد ایراد داره.فرستاد تهران که مثلا هارد و تعویض کنند چون گارانتی داشت .بعد از اینکه سیستم از تهران اومد همه اطلاعاتم حتی ویندوز قبلی که رو سیستم نصب شده بود،رو سیستم وجود داشت. حالا سوال من اینه که آیا واقعا به نظر شما هارد رو عوض کردن؟؟؟؟ امکانش هست که هارد رو تعویض کنند ولی باز اطلاعات طرف رو سیستم بمونه.همه ی اطلاعاتم هست.خود نمایندگی میگه اطلاعات هاردت رو انتقال دادن. اخه به نظر شما ممکنه اولا هاردی که خراب باشه رو بشه دوبراه راه اندازی کرد یا دوما اخه کدوم نمایندگی برای رضای خدا به خودش زحمت میده و اطلاعات من و از رو هارد خراب انتقال بده به هارد جدید. خواهش می کنم راهنماییم کنید که چطور بفهمم هاردم تعویض شده یا نه.الان هارد خوب کار میکنه و سی دی تست هارد گذاشتم تا 100 گیگ خطا نداد.اخه من از یکی شنیدم که می تونند با استفاده از نرم افزار جاهایی که هارد مشکل دارد و غیر فعال کنند تا اطلاعات روش نصب نشه و باعث نشه که خطا بده.خلاصه فقط سوال من اینه که ایا به نظر شما هارد تعویض شده یا کلک زدند و از طریق نرم افزار اون موارد و غیر فعال کردند.بازم خواهش می کنم کمکم کنید.

كاربر فعال majid.sh آواتار ها
    تشکر کرده
    428

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza38589 نمایش پست ها
    با سلام خدمت هم وطنا و دوستایه عزیز من نمیدونم کجا باید سوال بزارم خواهش می کنم جواب من و اینجا بدید یا یفرستید به ایمیلم alireza38589@gmail.com.پیشاپیش از کمکتون و همکاریتون ممنونم. دوستان مشکل من این هست که من سه ماه پیش یه لب تاپ lenovo think pad e430c گرفتم که بعد از دو هفته متوجه شدم هارد سیستم ایراد داره .چون فرت و فرت ویندوزش خراب می شد و eroor hdd می داد. بردم نمیاندگی بعد از چند سری سی دی تست هارد گذاشت و هاردم تویه 22 گیگ خطا داد و متوجه شدیم که هارد ایراد داره.فرستاد تهران که مثلا هارد و تعویض کنند چون گارانتی داشت .بعد از اینکه سیستم از تهران اومد همه اطلاعاتم حتی ویندوز قبلی که رو سیستم نصب شده بود،رو سیستم وجود داشت. حالا سوال من اینه که آیا واقعا به نظر شما هارد رو عوض کردن؟؟؟؟ امکانش هست که هارد رو تعویض کنند ولی باز اطلاعات طرف رو سیستم بمونه.همه ی اطلاعاتم هست.خود نمایندگی میگه اطلاعات هاردت رو انتقال دادن. اخه به نظر شما ممکنه اولا هاردی که خراب باشه رو بشه دوبراه راه اندازی کرد یا دوما اخه کدوم نمایندگی برای رضای خدا به خودش زحمت میده و اطلاعات من و از رو هارد خراب انتقال بده به هارد جدید. خواهش می کنم راهنماییم کنید که چطور بفهمم هاردم تعویض شده یا نه.الان هارد خوب کار میکنه و سی دی تست هارد گذاشتم تا 100 گیگ خطا نداد.اخه من از یکی شنیدم که می تونند با استفاده از نرم افزار جاهایی که هارد مشکل دارد و غیر فعال کنند تا اطلاعات روش نصب نشه و باعث نشه که خطا بده.خلاصه فقط سوال من اینه که ایا به نظر شما هارد تعویض شده یا کلک زدند و از طریق نرم افزار اون موارد و غیر فعال کردند.بازم خواهش می کنم کمکم کنید.
    شما این نرم افزار را نصب Hard Disk Sentinel

و از ساعت کارکرد هاردت اطلاع پیدا کن

اگر هم انگلیسی ت خوب باشه تمام اطلاعات هاردت را میتونی پیدا کنی
    اگر هم بدسکتورگیری کرده باشند برات نشون میده
    یک نرم افزار تخصصی برا هارد است
    S_Mahdi و alireza38589 تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط majid.sh نمایش پست ها
    شما این نرم افزار را نصب Hard Disk Sentinel

و از ساعت کارکرد هاردت اطلاع پیدا کن

اگر هم انگلیسی ت خوب باشه تمام اطلاعات هاردت را میتونی پیدا کنی
    اگر هم بدسکتورگیری کرده باشند برات نشون میده
    یک نرم افزار تخصصی برا هارد است
    سلام دوست عزیز واقعا منون به خاطر راهنماییت و وقتی که گذاشتی .فقط یک سوال من این (Hard Disk Sentinel
    ) برنامه رو نصب کردم ،از کدوم قسمتش باید متوجه شم که هاردم بدسکتورگیر شده یا نه و همچنین این که گفتید از ساعت کارکرد هاردت اطلاع پیدا کن منظور چیه ؟
    كاربر ويژه shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    6919

روشهایی برای Mirror کردم هارد وجود دارد ، معمولا در صورت سلامت ویندوز بعد از تعویض هارد اطلاعات و ویندوز را تمام و کمال از هارد قبلی به هارد جدید انتقال میدهند و شما عملا هیچ تفاوتی در اطلاعات احساس نمیکنید.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 1 2