صفحه 22 از 22 نخستنخست ... 12 18 19 20 21 22
نمایش نتایج : از شماره 211 تا 216 , از مجموع 216
Like Tree487تشکر

موضوع: Canon PowerShot SX50 HS

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    52

با سلام

برای گرفتن تصاویر راه دور ، داشتن یک دوربین کامپکت مثل SX50 HS منطقی تر هست ، یا خرید لنز تله فوتو؟

البته شکی در این نیست که قیمت لنزهای تله در دوربین های SLR خیلی گرون هستند، اما کیفیت در حالت زوم هم مهم هست

خودم دوربین CANON 600 با لنز 55-18 و قصد خرید یک لنز STM 55-250 ور دارم ، اما زمانی که نمونه عکسهای دوربین های سوپر زوم رو دیدم با قدرت 50 برابر بزرگ نمایی،

پیش خود گفتم شاید اگر در کنار دوربینم یه دوربین سوپر زوم داشته باشم بهتر باشه تا اینکه یه لنز 250-55 بگیرم !!!!

از طرف دیگر شاید کیفیت و شارپ یک لنز 250-55 هر چند بزرگ نمایی کمتری نسبت به دوربین سوپر زوم دارد اما بهتر از یک دوربین سوپر زوم باشه

خودم با هیچکدام از 2 مورد ذکر شده کار نکردم که بتونم به جواب مورد نظر برسم ، که کدوم کار منطقی ترهست و کیفیت بهتر داره

از دوستان عزیزی که با هر دو مورد کار کرده اند و یا اینکه بصورت تجربی به جواب این سوال رسیدند ممنون میشم راهنماییم کنم

با تشکر
    ویرایش توسط yashica-gsn : Monday 19 June 2017 در ساعت 23:19

كاربر همراه sarlak آواتار ها
    تشکر کرده
    1170

نقل قول نوشته اصلی توسط yashica-gsn نمایش پست ها
    با سلام

برای گرفتن تصاویر راه دور ، داشتن یک دوربین کامپکت مثل SX50 HS منطقی تر هست ، یا خرید لنز تله فوتو؟

البته شکی در این نیست که قیمت لنزهای تله در دوربین های SLR خیلی گرون هستند، اما کیفیت در حالت زوم هم مهم هست

خودم دوربین CANON 600 با لنز 55-18 و قصد خرید یک لنز STM 55-250 ور دارم ، اما زمانی که نمونه عکسهای دوربین های سوپر زوم رو دیدم با قدرت 50 برابر بزرگ نمایی،

پیش خود گفتم شاید اگر در کنار دوربینم یه دوربین سوپر زوم داشته باشم بهتر باشه تا اینکه یه لنز 250-55 بگیرم !!!!

از طرف دیگر شاید کیفیت و شارپ یک لنز 250-55 هر چند بزرگ نمایی کمتری نسبت به دوربین سوپر زوم دارد اما بهتر از یک دوربین سوپر زوم باشه

خودم با هیچکدام از 2 مورد ذکر شده کار نکردم که بتونم به جواب مورد نظر برسم ، که کدوم کار منطقی ترهست و کیفیت بهتر داره

از دوستان عزیزی که با هر دو مورد کار کرده اند و یا اینکه بصورت تجربی به جواب این سوال رسیدند ممنون میشم راهنماییم کنم

با تشکر
    اگر کار حرفه ای و زمینه عکاسی خاصی انجام نمیدید و به قول معروف برای کار خانگی و تفننی میخوایید با کیفیت معمولی،
    خرید دوربین سوپر زوم با 1200مم بسیار جذاب هست
    yashica-gsn تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    52

نقل قول نوشته اصلی توسط sarlak نمایش پست ها
    اگر کار حرفه ای و زمینه عکاسی خاصی انجام نمیدید و به قول معروف برای کار خانگی و تفننی میخوایید با کیفیت معمولی،
    خرید دوربین سوپر زوم با 1200مم بسیار جذاب هست
    ممنون - کار حرفه ایی و زمینه عکاسی خاص انجام نمیدم ، اما کیفیت برام خیلی مهم هست - بعنوان مثال تصویری رو که در زیر میگذارم با یک لنز 250-55 و در 220 م م گرفته شده !!!

ایا تصویری هم که با یک دوربین سوپر زوم مثلا در فاصله 1200 مم یا 800 مم و یا حتی 400 م م کرفته میشه همین کیفیت را دارد؟؟

كاربر همراه sarlak آواتار ها
    تشکر کرده
    1170

چند صفحه قبل دوستان نمونه عکسهایی رو گذاشتن
    با یه سرچ کوچولو توی سایتهای خارجی هم نمونه های خوبی مشاهده میشه

كاربر جديد
    تشکر کرده
    8

سلام
    خدمت دوستان

من میخوام این فیلتر ها رو و بقیه لوازمی که در سایت امازون تو تصاویر هست رو بخرم
    https://www.amazon.com/Essential-Dig...rds=canon+sx50

تو ایران از کجا بخرم کسی میتونی تو تهران یا تبریز جایی رو معرفی کنه ممنون میشم

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    68

یک زمانی دنبال چنین رابطی برای نصب فیلتر بودم که اصلا خیلی از فروشنده ها نمیدونستند چیه!!!!!!!!شما کافیه همون تبدیل رو پیدا کنید.دیگه فیلترهای رو راحت میشه پیدا کرد.
    ویرایش توسط s.m.h.m : Monday 12 November 2018 در ساعت 18:38

صفحه 22 از 22 نخستنخست ... 12 18 19 20 21 22