صفحه 597 از 755 نخستنخست ... 97 497 547 587 593 594 595 596 597 598 599 600 601 607 647 697 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 5,961 تا 5,970 , از مجموع 7544
Like Tree81983تشکر

موضوع: پرتره Portrait

كاربر همراه rainman1061 آواتار ها
    تشکر کرده
    808

سلام
    عکس خودشون بهتر بود
    DELL، Nima Sadigh، Hoda Zaeimi و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Canon 6D
    100mm f/2.8L IS USM Macro
    16-35mm f/4L
    50f/1.4

كاربر جديد
    تشکر کرده
    29

نقل قول نوشته اصلی توسط Majix نمایش پست ها
    به نظر من عکس خيلی کم کنتراست و فلت هست
    از روی هيستوگرام هم نگاه کنيد قسمت هايلايت تقريباً خاليه
    اگر حوصله اديت داشته باشيد
    dragan effect روی اين عکس ها جالب ميشه
    فایل پیوست 73701

با سپاس فراوان از اینکه وقت روی عکس حقیر گذاشتید.
    در مورد کنتراست بیشتر حق باشماست ولی این کنتراستی که شما بهش دادید به صورت کلی عکس رو تخریب کرده ، هم تن رنگ پوست و هم رنگ پیراهن و هم اینکه جزییات در کت از بین رفته . شاید یکی دو درصد کنتراست بیشتر به عکس اصلی بهتر میبود.
    باز هم ممنون از شما.
    Nima Sadigh، Majix، hosseinhmj و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    من در تلگرام : https://telegram.me/SeyyedHosein
    کانال من در تلگرام : https://telegram.me/Art_negarestan

كاربر همراه hosseinhmj آواتار ها
    تشکر کرده
    4122

نام: HMJ_0014.jpg نمایش: 565 اندازه: 214.8 کیلو بایت
    nautilus_214، Digital Lover، Alias_239 و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    عکاسی می تواند وسیله ای برای بیان آیات خداوند باشد، این آیات می تواند در چشم زنبور عسل و یا نمایش کل جهان هستی به مخاطب باشد.

كاربر همراه I.Givili آواتار ها
    تشکر کرده
    1572

نقل قول نوشته اصلی توسط seyyedhosein11 نمایش پست ها
    درود
    ممنون بابات به اشتراک گذاری ثبتتون ، جدا از خود عکس مانند دوستمون (majix) اعتقاد دارم در زمینه ادیت عکس زمانی صرف نکردین ، عکس بسیار یک دست است و به نظر من کمی هم نیاز به افزایش clarity دارد (اندکی هم بالا بردن saturation اما کاملا متعادل و بدون اغراغ). بر خلاق دوستمون حس میکنم این ثبت مشکلی در کنتراست ندارد .

کنتراست و کلاریتی در ظاهر شبیه به هم عمل میکنند اما کلاریتی عملا جزییات را در mid-tones افزایش میده در صورتی که کنتراست مناطق middle to dark areas رو تیره تر میکند.
    نام: lightroom-clarity-slider-4.jpg نمایش: 528 اندازه: 103.7 کیلو بایت
    (البته تفاوت بین کلاریتی و کنتراست گسترده تر از مثالی بود که بنده زدم ، من فقط به عنوان یه نمونه و تفاوت اصلی به آن شاره کردم )

این هم ادیت بنده :

نام: Finall.jpg نمایش: 567 اندازه: 274.9 کیلو بایت
    ویرایش توسط I.Givili : Tuesday 22 December 2015 در ساعت 19:23
    nicebluesky، D.Daneshmand، sh.khani و 8 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    "آیدین گیویلی"
    www.idingivili.ir
    Canon 70D + 100mm macro L , 50mm F1.4 , 10-18mm , Speedlite 600ex-rt

كاربر همراه Pedram.m آواتار ها
    تشکر کرده
    2486

نقل قول نوشته اصلی توسط I.Givili نمایش پست ها
    درود
    ممنون بابات به اشتراک گذاری ثبتتون ، جدا از خود عکس مانند دوستمون (majix) اعتقاد دارم در زمینه ادیت عکس زمانی صرف نکردین ، عکس بسیار یک دست است و به نظر من کمی هم نیاز به افزایش clarity دارد (اندکی هم بالا بردن saturation اما کاملا متعادل و بدون اغراغ). بر خلاق دوستمون حس میکنم این ثبت مشکلی در کنتراست ندارد .

کنتراست و کلاریتی در ظاهر شبیه به هم عمل میکنند اما کلاریتی عملا جزییات را در mid-tones افزایش میده در صورتی که کنتراست مناطق middle to dark areas رو تیره تر میکند.

(البته تفاوت بین کلاریتی و کنتراست گسترده تر از مثالی بود که بنده زدم ، من فقط به عنوان یه نمونه و تفاوت اصلی به آن شاره کردم )

این هم ادیت بنده :
    درود
    مطلبی که اشاره کردید تا اندازه ای درسته ولی یادتون باشه هرگزعکسی رو بدون اجازه صاحب اثر ، به سلیقه خودتون ویرایش نکنید . میتونید نکات رو بیان کنید ولی دخل و تصرف در یک اثر درست نیست حتی وقتی جنبه اموزشی داره.
    ممکنه اون شخص اصلا اعتقادی به ویرایش نداشته باشه یا مبنای ویرایش کارهاش کلا بر اساس یک تفکر خاص باشه یا ... حالا میخواد حرفه ای باشه یا آماتور فرقی نمیکنه ..
    با تشکر پدرام
    rainman1061، MAHosseini، jalalkarimi و 12 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    پدرام میرصادقی
    www.pedramphotography.com

كاربر همراه I.Givili آواتار ها
    تشکر کرده
    1572

نقل قول نوشته اصلی توسط Pedram.m نمایش پست ها
    درود
    مطلبی که اشاره کردید تا اندازه ای درسته ولی یادتون باشه هرگزعکسی رو بدون اجازه صاحب اثر ، به سلیقه خودتون ویرایش نکنید . میتونید نکات رو بیان کنید ولی دخل و تصرف در یک اثر درست نیست حتی وقتی جنبه اموزشی داره.
    ممکنه اون شخص اصلا اعتقادی به ویرایش نداشته باشه یا مبنای ویرایش کارهاش کلا بر اساس یک تفکر خاص باشه یا ... حالا میخواد حرفه ای باشه یا آماتور فرقی نمیکنه ..
    با تشکر پدرام
    درود پدرام عزیز
    والا از زمان تغییر قوانین ، کمی ماهیت عکس های مدیریت شده فرق کرده( فرض من این بود که به دوستان تازه وارد بیشتر کمک شود و حتی تبادل اطلاعان بیشتر صورت گیرد ) ، ادیت بنده هم دقیقا در جهت جا افتادن موضوع برای دوستمون بود و خواستم با عکس خودشان کمبودی که به نظرم رسید رو انتقال بدهم ، فکر میکنم ثبت هایی به اشتراک گذاشه می شوند ، فقط صرفا جهت لایک خوردن نباشند ! 4-5 سال هست در فروم عضو هستم بار ها دوستان عکس های به اشتراک گذاشته را جهت بار آموزشی مجددا ادیت کردند.
    در هر صورت خواستم جهت احترام به حرف شما عکس ادیت شده را حذف نمایم که متاسفانه امکان ویرایش مجدد وجود نداشت.
    Pedram.m، seyyedhosein11 و siosha تشکر می‌کنند.
    "آیدین گیویلی"
    www.idingivili.ir
    Canon 70D + 100mm macro L , 50mm F1.4 , 10-18mm , Speedlite 600ex-rt

كاربر ويژه Nima Sadigh آواتار ها
    تشکر کرده
    6705

نقل قول نوشته اصلی توسط I.Givili نمایش پست ها
    درود

این هم ادیت بنده :
    در ویرایش شما هم رنگ آبی خاص پیراهن از بین رفته است و همچنین بافت رنگ رفته ی کت. البته از برخی جهات بهتر شده است.
    I.Givili و seyyedhosein11 تشکر می‌کنند.
    "تو قسمتی از جهان نیستی، تو خود جهان هستی"

كاربر بسیار فعال Majix آواتار ها
    تشکر کرده
    3755

نقل قول نوشته اصلی توسط Nima Sadigh نمایش پست ها
    در ویرایش شما هم رنگ آبی خاص پیراهن از بین رفته است و همچنین بافت رنگ رفته ی کت. البته از برخی جهات بهتر شده است.
    برای اديت صحيح بايد از فايل اصلی استفاده بشه و وقت بيشتری برای تنظيمات و ماسک کردن انجام بشه که هدف من يا آيدين جان تغيير و ويرايش عکس نبوده فقط خواستيم منظور رو برسونيم ،چون ويرايش تا حدی سليقه اي هست و برميگرده به تشخيص صاحب عکس
    Nima Sadigh و I.Givili تشکر می‌کنند.
    Canon 6D2/5D3
    16-35L III/Sigma 85 1.4 Art/ 90mm VC / 70-200L IS II
    Majid

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

هر چند ادیت عکس دیگران کار پسندیده ای نیست ولی بنظرم کار دوستمان خوب بود و مشکلی نداشت فقط ای کاش اجازه می دادید نتیجه ادیت خودش صحبت کنید و بحث کلامی نمی کردید
    فکر می کنم نتیجه کار بهتر حرف خودش را میزند
    من فکر میکنم هنوز این تاپیک باید مدیریت شود تا بی نظمی بی مورد نداشته باشیم(قابل توجه مدیران)
    نقل قول نوشته اصلی توسط Pedram.m نمایش پست ها
    درود
    با تشکر پدرام
    با کمال احترام با اینکه حرف شما را قیول دارم ولی در مورد آموزش موافق نیستم ولی وقتی تاپیک مدیریت نشود اوضاع بهم میریزد
    I.Givili تشکر می‌کند.

Forum Moderator کوروش آواتار ها
    تشکر کرده
    12880

بر طبق قوانین فروم ،
    ضمن احترام به همه‌ی دوستان و انگیزه‌های آموزشی ایشان،
    ویرایش عکس‌دیگران باید با اجازه‌ی صاحب‌اثر انجام‌شود. و پیش از این اعلام‌شده که دوستانی که اجازه‌ی ویرایش عکس خود را می‌دهند، آن‌را می‌توانند در امضای خود اعلام نمایند.
    mreza1001، M.Nouri، I.Givili و 7 نفر دیگر تشکر می‌کنند.