صفحه 16 از 26 نخستنخست ... 6 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 151 تا 160 , از مجموع 255
Like Tree480تشکر

موضوع: Nikon D5200

كاربر ويژه Anoosh-Em آواتار ها
    تشکر کرده
    12234

نقل قول نوشته اصلی توسط Mojtaba.T نمایش پست ها
    سلام دوستان

سوال من در مورد دکمۀ Fn یا همونFunction دوربین هست.
    میخوام بدونم وقتی اون دکمه رو روی ISO تنظیم می کنی و وقتی میخوای عکس بگیری اونو فشار بدی مستقیما Iso رو تغییر میده یا وارد منوی ایزو میشه و از اونجا باید تغییرش بدی؟
    درود

با نگهداشتن دکمه Fn و همزمان چرخاندن دکمه کنترل چرخشی میتوان ایزو رو عرض کرد :

download.jpg

پاینده باشید
    viva_utopia، hamed.baheri، salman1 و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه mostafa_1366 آواتار ها
    تشکر کرده
    2646

سلام
    آقا خواهشا کسایی که این دوربین رو دارن یه نگاه به باطریشون بندازن ببینن شببیه این عکسها هست یا نه؟ خصوصیات ظاهری شبیه باتری های اصلی هست ولی نوشته های پشت باتری کلا با اون چیزی که توی اینترنت هست فرق میکنه. امروز زنگ زدم ایده آل درست و حسابی جواب آدم رو نمیدن یعنی تو کشور ما گناهی بالاتر از شهرستانی بودن نیست. این آقای قاسمی هم که دیر به دیر به تاپیک پرسش و پاسخ سر میزنن.

70IMG5304.jpg

70IMG5304.jpg

كاربر آشنا mohammad-q آواتار ها
    تشکر کرده
    39

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa_1366 نمایش پست ها
    سلام
    آقا خواهشا کسایی که این دوربین رو دارن یه نگاه به باطریشون بندازن ببینن شببیه این عکسها هست یا نه؟ خصوصیات ظاهری شبیه باتری های اصلی هست ولی نوشته های پشت باتری کلا با اون چیزی که توی اینترنت هست فرق میکنه. امروز زنگ زدم ایده آل درست و حسابی جواب آدم رو نمیدن یعنی تو کشور ما گناهی بالاتر از شهرستانی بودن نیست. این آقای قاسمی هم که دیر به دیر به تاپیک پرسش و پاسخ سر میزنن.

70IMG5304.jpg

70IMG5304.jpg
    سلام .برای من با شما فرق داره . من از شارژ دهیش راضی هستم

IMG_20140621_194149.jpg
    mostafa_1366 تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    2646

[QUOTE=mohammad-q;377308]سلام .برای من با شما فرق داره . من از شارژ دهیش راضی هستم
    [QUOTE]

داداش واقعا دستت درد نکنه. فردا باید بیفتم دنبال شکایت از این دیجیکالای بی همه چیز.

كاربر ويژه Anoosh-Em آواتار ها
    تشکر کرده
    12234

[QUOTE=mostafa_1366;377313][QUOTE=mohammad-q;377308]سلام .برای من با شما فرق داره . من از شارژ دهیش راضی هستم

داداش واقعا دستت درد نکنه. فردا باید بیفتم دنبال شکایت از این دیجیکالای بی همه چیز.

درود

چرا مگه چه مشکلی از نظر مدت استفاده با هر بار شارژ دارین؟
    سری ساخت باتری هم میتونه دقیقا با هم یکسان نباشه
    خصوصا اینکه باتری شما ساخته پاناسونیک هست اما باتری دوستمون ساخت خود نیکون گاهی اوقات باتری ساخت سونی هم میتونه باشه
    بسته به اینکه دوربین برای مصرف در چه بازاری در نظر گرفته شده باشه میتونه فرق کنه همه دوربین ها از یک مرجع وارد نمیشوند!

پاینده باشید
    mohammad-q و 47amir تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا mohammad-q آواتار ها
    تشکر کرده
    39

[QUOTE=mostafa_1366;377313][QUOTE=mohammad-q;377308]سلام .برای من با شما فرق داره . من از شارژ دهیش راضی هستم

همونطور که انوش عزیز گفتن این تفاوت دلیل بر قلابی بودن باطری شما نیست .دیجی کالا هم فروشنده معتبری هست .
    مشکل باطریتون چی هست ؟
    47amir تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    2646

[QUOTE=Anoosh-Em;377314][QUOTE=mostafa_1366;377313]
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad-q نمایش پست ها

درود

چرا مگه چه مشکلی از نظر مدت استفاده با هر بار شارژ دارین؟
    سری ساخت باتری هم میتونه دقیقا با هم یکسان نباشه
    خصوصا اینکه باتری شما ساخته پاناسونیک هست اما باتری دوستمون ساخت خود نیکون گاهی اوقات باتری ساخت سونی هم میتونه باشه
    بسته به اینکه دوربین برای مصرف در چه بازاری در نظر گرفته شده باشه میتونه فرق کنه همه دوربین ها از یک مرجع وارد نمیشوند!

پاینده باشید
    [QUOTE=mohammad-q;377316][QUOTE=mostafa_1366;377313]

همونطور که انوش عزیز گفتن این تفاوت دلیل بر قلابی بودن باطری شما نیست .دیجی کالا هم فروشنده معتبری هست .
    مشکل باطریتون چی هست ؟
    با شارژ کامل حدودا 100 شات بیشتر دووم نمیاره. تمام موارد رو هم رعایت کردم از لایو ویو استفاده نمیکنم-لرزشگیر رو بیشتر اوقات خاموش میکنم- فکوس بی مورد نمیکنم- عکسهارو هم در حد معمول باز بینی میکنم و...
    در مورد سری ساخت هم ممکنه حق با شما باشه ولی من نمونه این باتری رو تو هیچکدوم از سایتا ندیدم. اگه همچین باتری وجود داشت حداقل یه عکس از اون توی اینترنت می دیدیم.

كاربر آشنا amir_dre آواتار ها
    تشکر کرده
    135

[QUOTE=mostafa_1366;377317][QUOTE=Anoosh-Em;377314][QUOTE=mostafa_1366;377313]

[QUOTE=mohammad-q;377316]

با شارژ کامل حدودا 100 شات بیشتر دووم نمیاره. تمام موارد رو هم رعایت کردم از لایو ویو استفاده نمیکنم-لرزشگیر رو بیشتر اوقات خاموش میکنم- فکوس بی مورد نمیکنم- عکسهارو هم در حد معمول باز بینی میکنم و...
    در مورد سری ساخت هم ممکنه حق با شما باشه ولی من نمونه این باتری رو تو هیچکدوم از سایتا ندیدم. اگه همچین باتری وجود داشت حداقل یه عکس از اون توی اینترنت می دیدیم.
    فریمور دوربین رو آپدیت کن . تو آخرین فریمور5100 باتری فیک باشه خود دوربین پیام میده 5200 هم صد در صد داره
    مگه اینکه باتری معیوب باشه 100 شات خیلی کمه !! با این کارای که شما کردین من تا 600 شات هم زدم !! تازه با لرزشگیر روشن
    کوروش تشکر می‌کند.
    D5100 was left but still in my heart
    Canon 650D +18-135 STM

تشکر کرده
    2646

فریمور دوربین رو آپدیت کن . تو آخرین فریمور5100 باتری فیک باشه خود دوربین پیام میده 5200 هم صد در صد داره
    مگه اینکه باتری معیوب باشه 100 شات خیلی کمه !! با این کارای که شما کردین من تا 600 شات هم زدم !! تازه با لرزشگیر روشن
    سلام
    ممنون از راهنماییتون فریمور دوربین به آخرین نسخه آپدیت شده. طبق تحقیقی که خودم توی اینترنت کردم این قضیه نشناختن باتری های تقلبی شامل همه باتریها نمیشه و ببعضی از باتریهای متفرقه هستند که میتونن این سیستم رو دور بزنن.

كاربر فعال S_Mahdi آواتار ها
    تشکر کرده
    3466

با دیجیکالا تماس گرفتم زیر بار نمیرن میگن که ما بسته ها رو پلمب شده تحویل میگیریم اصلا به ما ربطی نداره باید با شرکت گارانتی تماس بگیرید از طرفی هم همونطور که میدونید باتری و شارژر جزو گارانتی حساب نمیشن. با بخش فنی ایده آل تماس گرفتم میگن اصلا همچین باتری نداریم همه باتری های ارجینال مثل هم هستند.از طریق ایمیل با بخش فنی شرکت نیکونگرش هم تماس گرفتم جواب خاصی به من ندادند ولی این لینک رو برای تشخیص بباتری اصلی به من معرفی کردند تفاوت های بین محصولات اصلی نیکون و انواع بدلی آن - باتری ها 1
    الان من دیگه موندم که چیکار کنم. دوستان اگه راه حلی به فکرشون میرسه دریغ نکنن.
    سلام
    دوست عزیز چنانچه مطمئن هستین مشکل از باتری یا ... نیست، ظاهرا گرفتار شدین؛ 2تا کار بنظر من میتوانید انجام دهید؛ یا حضورا به آدرس شرکت و در صورت عدم حصول نتیجه، به شرکت گارانتی کننده مراجعه کنید که کلی وقت گیر و هزینه بر است برای شما(اگر زمان زیادی از تاریخ خرید نگذشته باشد شاید با اصرار زیاد زیر بار بروند)
    یا اینکه از طریق این لینک شکایت کنید:
    http://www.enamad.ir/Opinions.aspx

این هم جمله ای که زیر همه ی محصولات سایت مذکور نوشته شده:
    Untitled-1.jpg
    کوروش، mostafa_1366 و Ebif_GSM تشکر می‌کنند.

صفحه 16 از 26 نخستنخست ... 6 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... آخرینآخرین