صفحه 3 از 4 نخستنخست 1 2 3 4 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 21 تا 30 , از مجموع 33
Like Tree159تشکر

موضوع: Canon EF 24-70mm f/4 L IS USM

كاربر همراه Mahdi Sadri آواتار ها
    تشکر کرده
    350

نقل قول نوشته اصلی توسط itsa_fineday نمایش پست ها
    امروز رفتم بادی 6 دی بگیرم که دیدم این لنز کیتشه . با اجازه فروشنده امتحان کردم از نظر من به عنوان یه فرد نیمه حرفه ای لنز خیلی خوبی بود . شارپ بودنش عالی بود .تو اف 6 یه عکس بهم داد که یه لحظه داشتم وسوسه میشدم . یه چیزی که خیلی توجهمو جلب کرد سرعت فوق العاده فوکوسش بود . یه جورایی فرق میکرد . به نظرم تکنولوژیش خیلی بالاس .
    البته من در اخر یه 70 - 24 در حد نو گرفتم و خیلی هم راضیم . قیمتش واسه من هم عجیبه . شاید اگه مناسب تر بود بیشتر بهش فکر میکردم
    مبارک...
    قیمت Canon EF 24-70mm f/4 L IS USM چقدر؟
    محمد رنجبر تشکر می‌کند.
    ای روزگار
    با ما شدی ناسازگار!

كاربر فعال iman kh آواتار ها
    تشکر کرده
    747

نقل قول نوشته اصلی توسط M.Mobin نمایش پست ها
    ca خیلی کمتری نسبت به 24-105 داره اما من که حاضر نیستم به این خاطر از رنج بیشتر 105-24 بگذرم

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

این لنز الان در تهران حدود 5 میلیون تومان قیمت گذاری شده.هفته گذشته که به صورت خیلی عجله ای این لنز رو بررسی کردم صرفا بدنه خوش ساخت و ماکرو بسیار خوب اش و وزن مناسب اش نظرم را جلب کرد.اما از نظر اپتیکی باید منتظر تست های بیشتر و همین طور تجربه عملی کامل تر بود.

IMG_20130120_191542.jpg

IMG_20130120_191556.jpg

همان طور که در عکس های بالا ( پوزش با موبایل گرفته شده است ) مشاهده می کنید Lens Cap جدید کانن هم عرضه شده و این لنز جز اولین های کانن است که همراه اش عرضه می شود.طراحی لنز کپ جدید بسیار عالی است.
    ویرایش توسط Kaveh Ghobadi : Monday 11 March 2013 در ساعت 21:52
    yaghoobi، K_NMT، Kourosh Kahal و 7 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر همراه Soheil Qoddusi آواتار ها
    تشکر کرده
    1639

تجربه یک بعدازظهر عکاسی با این لنز را داشته ام.بله برای کسانی که پیکسل ها را می شمارند و فقط دنبال کیفیت عکس هستند عالی استو ماکرویی دارد که باورتان نمی شود!

و اما برای کسانی که سعی می کنند کمی متفاوت نگاه کنند اصلا با 24-105 تفاوتی ندارد...شخصا هیچ گاه برنامه ای برای خرید این لنز نخواهم داشت.
    yaghoobi، Kourosh Kahal، kindlinessangel و 12 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه hamid_rabbi آواتار ها
    تشکر کرده
    359

به نظرم مقایسه ی جالبی هست

کد HTML:
    http://www.slrlounge.com/school/canon-24-70-vs-24-105-vs-70-200-lens-wars-series-episode-9/
    photon تشکر می‌کند.

درد من تنهايي نيست بلكه مرگ ملتي است كه گدايي را قناعت و بي عرضه گي را صبر و با تبسمي بر لب اين حماقت را حكمت خدا ميدانند

كاربر فعال eternal آواتار ها
    تشکر کرده
    4214

درود
    تجربه یکروزه با این لنز روی فول فریم:
    ابعاد بسیار مناسب.سرعت و دقت فوکوس بالا.شارپنش بسیار خوب در تمام دیافها و فوکالها.کنتراست خیلی خوب .ماکرو فوق العاده شارپ و لرزشگیر هیبرید بسیار کارامد.حد اقل فاصله در حالت ماکرو دوم حدود 5 سانت نیز قرار میگیرد.حتی در حالت ماکرو برای پرتره های کلوز شات نیز مناسب است و خطای سی ای و دیستورشن کاملا کنترل شده ای دارد.
    در آخر باید عرض کنم یک لنز واک اروند عالی برای عکاسان با توجه به قیمت جدید آن میباشد.با توجه به قیمت 900 دلاری اخیر جایگیزین مناسبی برای 24-105 خواهدبود.

http://www.the-digital-picture.com/R...ns-Review.aspx
    Amin Zarif، photon، Nima Sadigh و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    30

نقل قول نوشته اصلی توسط eternal نمایش پست ها
    درود
    ابعاد بسیار مناسب.سرعت و دقت فوکوس بالا.شارپنش بسیار خوب در تمام دیافها و فوکالها.کنتراست خیلی خوب .ماکرو فوق العاده شارپ و لرزشگیر هیبرید بسیار کارامد.حد اقل فاصله در حالت ماکرو دوم حدود 5 سانت نیز قرار میگیرد.حتی در حالت ماکرو برای پرتره های کلوز شات نیز مناسب است و خطای سی ای و دیستورشن کاملا کنترل شده ای دارد.
    در آخر باید عرض کنم یک لنز واک اروند عالی برای عکاسان با توجه به قیمت جدید آن میباشد.با توجه به قیمت 900 دلاری اخیر جایگیزین مناسبی برای 24-105 خواهدبود.

Canon EF 24-70mm f/4L IS USM Lens Review
    حدود 3 و نیم فکر می کنم باشد. ولی خیلی مورد استفبال قرار نگرفته است . علت هم شاید اف 4 بودن آن است که هرجا جواب کار عکاس را نمی دهد
    eternal تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    4214

نقل قول نوشته اصلی توسط photon نمایش پست ها
    حدود 3 و نیم فکر می کنم باشد. ولی خیلی مورد استفبال قرار نگرفته است . علت هم شاید اف 4 بودن آن است که هرجا جواب کار عکاس را نمی دهد
    دو نکته .....در بازار جهانی استقبال خوبی دارد....واینکه قیمت اولیه 1500 دلاری خب بالابود اما در حال حاضر باتوجه افت قیمت خوبی که داشته بنظر قیمت منطقی است و میتواند جایگاه خود را پیدا کند.نسخه 2.8 این لنز خب موجود است اما با قیمت بسیار بالای 2200.
    Amin Zarif و obsidiyan تشکر می‌کنند.

كاربر فعال S_Mahdi آواتار ها
    تشکر کرده
    3466

نقل قول نوشته اصلی توسط eternal نمایش پست ها
    درود

Canon EF 24-70mm f/4L IS USM Lens Review
    با سلام و ضمن تشکر از انتقال تجربه تان.
    نمیدونم چرا من (و البته جنابعالی هم) برای مقایسه این لنز، ذهنم سمت 24-105 میرود؟ شاید اگر آنرا با برادر بزرگتر خود یعنی 24-70 f2.8 II مقایسه میکردیم همه چیز تکلیفش مشخص بود!
    مهمترین مسئله ای که به ذهنم میرسد اینکه با خرید 24-105، حداقل 1/3 کمتر پول میدهیم(در ایران)، فوکال بلندتری داریم که به توجه به کاربری این لنزها، بسیار تعیین کننده میباشد، ضمنا طبق این لینک، تفاوت اپتیکی خاصی به استثناء ابتدای بازه، عملا نمیبینم چه بسا در 35mm به بالا، کفه به سمت 24-105 سنگینی کند! خب در این حالت با خرید این لنز قرار است چه چیزی بدست آورم؟
    البته منکر برخی امتیازات بهتر این لنز نمیشوم، 70 گرم وزن کمتر، 14میلیمتر طول کمتر، ماکرو 0.7X که نهایتا آن اختلاف قیمت را توجیه میکند، ولی ...
    در نهایت بنظرم این لنز (مثلا مانند 16-35 f4 IS که همه را قلقلک داد) تجربه چندان موفقی برای کانن نبوده و شاید برای خرید آن، باید بیشتر تامل کرد. تا نظر شما و اساتید چه باشد.
    ارادتمند
    eternal تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    4214

نقل قول نوشته اصلی توسط S_Mahdi نمایش پست ها
    با سلام و ضمن تشکر از انتقال تجربه تان.
    نمیدونم چرا من (و البته جنابعالی هم) برای مقایسه این لنز، ذهنم سمت 24-105 میرود؟ شاید اگر آنرا با برادر بزرگتر خود یعنی 24-70 f2.8 II مقایسه میکردیم همه چیز تکلیفش مشخص بود!
    مهمترین مسئله ای که به ذهنم میرسد اینکه با خرید 24-105، حداقل 1/3 کمتر پول میدهیم(در ایران)، فوکال بلندتری داریم که به توجه به کاربری این لنزها، بسیار تعیین کننده میباشد، ضمنا طبق این لینک، تفاوت اپتیکی خاصی به استثناء ابتدای بازه، عملا نمیبینم چه بسا در 35mm به بالا، کفه به سمت 24-105 سنگینی کند! خب در این حالت با خرید این لنز قرار است چه چیزی بدست آورم؟
    البته منکر برخی امتیازات بهتر این لنز نمیشوم، 70 گرم وزن کمتر، 14میلیمتر طول کمتر، ماکرو 0.7X که نهایتا آن اختلاف قیمت را توجیه میکند، ولی ...
    در نهایت بنظرم این لنز (مثلا مانند 16-35 f4 IS که همه را قلقلک داد) تجربه چندان موفقی برای کانن نبوده و شاید برای خرید آن، باید بیشتر تامل کرد. تا نظر شما و اساتید چه باشد.
    ارادتمند
    درود بر شما،
    خب البته قيمت امروز اين لنز ديگر 5 تومن نيست و عرض كردم كه حدود 3 تومن موجود است در بازار ايران(در مقايسه با 24-105 كه آن هم حدود 2200 است) اما بنظرم در كل اختلاف قيمت كم اين دو و تفاوت بسيار زيادش با 24-70 اف 2.8 تايپ دو كمي جاي تامل دارد.در سايت فوتو زون كيفيت اوپتيك اف4 را حتي بالاتر از اف 2.8 تايپ دو ديده.
    در نظر داشته باشيم كه لرزشگير 4 استاپ هيبريد اين لنز مزيت خوبيست. پرداخت قريب به 7 ميليون تومن در بازار امروز براي اف 2.8 كمي براي افرادي كه درامدي از عكاسي ندارند كمي ثقيل است و از طرفي لنزي عمومي تر با توجه به امكاناتش نسبت به 24-105 با اختلاف قيمت حدود 800 تومني امروز .در هر صورت اين لنز ارزان قيمت با امكاناتي كه داره تونسته به نوعي 24-105 و 240-70 تايپ دو (فارغ از ديافراگم 2.8 )را به چالش بكشد . نميخوام عرض كنم ماكروي اين لنز در اندازه هاي لنز 100 ال ماكرو كنون هست اما با پرداخت حدود 3 تومن ميشود لنزي تهيه كرد كه تا حدودي كارايي هاي سه لنز 24-105 و 24-70 تايپ دو و ماكرو 100 ال را يكجا دارد!!
    usef، Amin Zarif و S_Mahdi تشکر می‌کنند.

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1 2 3 4 آخرینآخرین