صفحه 4 از 4 نخستنخست 1 2 3 4
نمایش نتایج : از شماره 31 تا 33 , از مجموع 33
Like Tree159تشکر

موضوع: Canon EF 24-70mm f/4 L IS USM

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    863

من مدتی این لنز رو دارم ... تجربه شخصی من اینه که اگر بخش ماکرو لنز رو در نظر نگیریم کیفیت تصویر اون با 24-105 آنچنان تفاوتی نداره ...
    usef و S_Mahdi تشکر می‌کنند.
    علیرضا قاسم زاده ایروانی
    instagram.com/alireza__iravani

كاربر فعال nejadi آواتار ها
    تشکر کرده
    1978

نقل قول نوشته اصلی توسط S_Mahdi نمایش پست ها

البته منکر برخی امتیازات بهتر این لنز نمیشوم، 70 گرم وزن کمتر، 14میلیمتر طول کمتر، ماکرو 0.7X که نهایتا آن اختلاف قیمت را توجیه میکند، ولی ...
    در نهایت بنظرم این لنز (مثلا مانند 16-35 f4 IS که همه را قلقلک داد) تجربه چندان موفقی برای کانن نبوده
    سلام ...خب بهر حال شما نصف پاسخ من رو خودتون به خودتون دادید که با رنگ قرمز مشخص کردم .....غیر از بحث ماکرو که ازش بگذریم و بسیار کارآمد هم هست برای یه لنز کیت ۷۰۰ دلاری و بدون کیت ۹۰۰ دلاری مهمترین مزیت در این لنز کنترل فوق العاده دیستروشن هست در فوکال ۲۴ و همچنین کنترل خوب CA هست و کنتراست و رنگ خوبی که این لنز ایجاد میکنه قابل مقایسه با ۱۰۵-۲۴ به هیچ عنوان نیست ...در مورد ۳۵-۱۶ هم که بحث کافی و وافی در موردش شد و یکی از بهترین لنزهای اولترا واید موجود در بازار هست
    msh2200، K_NMT، Amin Zarif و 5 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر فعال S_Mahdi آواتار ها
    تشکر کرده
    3466

نقل قول نوشته اصلی توسط nejadi نمایش پست ها
    سلام ...خب بهر حال شما نصف پاسخ من رو خودتون به خودتون دادید که با رنگ قرمز مشخص کردم .....غیر از بحث ماکرو که ازش بگذریم و بسیار کارآمد هم هست برای یه لنز کیت ۷۰۰ دلاری و بدون کیت ۹۰۰ دلاری مهمترین مزیت در این لنز کنترل فوق العاده دیستروشن هست در فوکال ۲۴ و همچنین کنترل خوب CA هست و کنتراست و رنگ خوبی که این لنز ایجاد میکنه قابل مقایسه با ۱۰۵-۲۴ به هیچ عنوان نیست ...در مورد ۳۵-۱۶ هم که بحث کافی و وافی در موردش شد و یکی از بهترین لنزهای اولترا واید موجود در بازار هست
    فوکال بلندتری داریم که به توجه به کاربری این لنزها، بسیار تعیین کننده میباشد
    سلام
    خوب فرمایشات شما صحیح و البته در مورد قسمت بولد شده اطلاعی ندارم. ولی عنایت بفرمائید بحث دیستورشن در چنین لنزی چقدر حایز اهمیت است فرضا با این اختلاف؟ آیا بنظرتان فوکال بلندتر با توجه به نقل قولی که در بالا هست، مهمتر نیست؟ چون فکر میکنم در مورد لنزی همه کاره صحبت میکنیم!
    شاید برای کسی که 70-200 دارد قضیه مقداری متفاوت باشد که در آن صورت دیگر نیازی به WalkAround نیست و..
    شاید هم من در اشتباهم!
    ارادتمند
    nejadi تشکر می‌کند.

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1 2 3 4