صفحه 1 از 3 1 2 3 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1 تا 10 , از مجموع 25
Like Tree118تشکر

موضوع: Canon EF 35mm f/2 IS USM

Forum Moderator M.Mobin آواتار ها
    تشکر کرده
    13645

پیش فرض Canon EF 35mm f/2 IS USM

لرزشگیر 4 استاپ
    تعداد حلقه های دیافراگم 8
    10 المنتس در 8 گروپس
    حداقل فاصله فکوس 24cm
    وزن 335g
    دهانه لنز 67mm
    قیمت 850$
    ویرایش توسط M.Mobin : Thursday 18 September 2014 در ساعت 10:45
    ME، adeliry، yaghoobi و 18 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    مسعود مبین علی

about.me
    instagram

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    16535

ریویوی این لنز هم در سایت دیجیتال پیکچر:
    Canon EF 35mm f/2 IS USM Lens Review
    saed_violin، persian.boy و a.g g.a تشکر می‌کنند.

Forum Moderator M.Mobin آواتار ها
    تشکر کرده
    13645
    yaghoobi، lamagra، saed_violin و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    مسعود مبین علی

about.me
    instagram

كاربر همراه
    تشکر کرده
    837

این لنز هست تو ایران؟
    قیمتش چقدره کیفیتش چجوریه؟
    در سرزمینی که سایه ی آدم های کوچک بزرگ میشود، قطعا آفتاب در حال غروب است!
    Nikkor 16-35 | Nikon F5

كاربر ويژه farsad آواتار ها
    تشکر کرده
    7124

خب بعد از تقریبا یک ماه استفاده از این لنز دیدم وقتش هست یک رویو منتشر کنم!

من قبل از این لنز لنز ۲۴ و ۵۰ میلیمتر داشتم و مشکل اصلیم با اونها این بود که اگر ۲۴ روی دوربین بود احساس میکردم زیادی واید هست و اگر ۵۰ بود زیادی بسته. از روزی که این لنز به دستم رسیده تا حالا از لنز ۵۰ استفاده نکردم و لنز ۲۴ هم دو یا سه بار. فوکالش واقعا برای عکاسی روزمره و خیابانی عالیست. مخصوصا برای عکاسی از سوژه های خیابانی بدون نگاه به ویزور. با لنز ۲۴ خیلی مجبور بودم به سوژه نزدیک بشم که همه جا نمیشد و با ۵۰ هم هیچوقت نتونستم به نتیجه خوبی برسم و معمولا قسمتی از سوژه خارج از کادر بود.

در مورد مسائل فنی لنز

کیفیت ساخت: عالی به نظر میرسه. البته در عمل باید دید که لنز چند وقت بدون مشکل کار میکنه. ولی از نظر ظاهر و بدنه خیلی عالیست.
    شارپنس: عالی! هیچ مشکلی در استفاده از دیاف ۲ نیست و عکس کاملا قابل قبول و شارپی تحویل میده. گوشه های تصویر هم خیلی خیلی خوبه.
    ca: خیلی کم.
    فکوس: خیلی دقیق و سریع - رینگ فکوس هم در حالت منوال خیلی نرم میچرخه. مثل اینکه برای فیلمبرداری طراحی شده باشه!
    ویگنت: زیاد! به نظرم نسبت به لنزهای دیگه ای داشتم این لنز ویگنت زیادی داره که البته با یک کلیک در لایتروم یا acr گرفته میشه.
    دیستوریشن: خیلی کم.
    لرزشگیر: داشتن لرزشگیر روی این لنز یکی از دلایل خریدم بود. واقعا ترکیب اف ۲ و لرزشگیر در محیط های کم نور عالیست. طبق تست هایی که داشتم اگر با دقت عکاسی بشه حتی تا یک ثانیه هم میشه بر روی دست عکس گرفت. در کل تا نیم ثانیه اکثر شات ها واضح هستند و در سرعت هایی مثل 1/10 میتونید مطمئن باشید که هیچ عکسی با لرزش دست خراب نمیشه.

در کل به نظرم برای دوستانی که به لنز پرایم علاقه دارند خرید این لنز واجبه! قیمتش هم که خیلی زیاد نیست.

داشت یادم میرفت!! فاصله فکوس ۲۴ سانتی متر از سنسور! که میشه تقریبا چند سانت بعد از لنز وقتی هود بهش نصب باشه. و عجب بوکه نرم و عالی ای داره این لنز در عکس های کلوزآپ:

اندازه گل ها رو که دوستان باید بدونند. فکر کنم قطرشون حدود یک سانتی متره. این هم یک تصویر کامل از حالتی هست که تقریبا در نزدیک ترین فاصله فکوس هستیم. اگر خودم نمیگرفتم، باورم نمیشه با لنز ۳۵ میلیمتر چنین عکسی بشه گرفت!!
    nmroshan، ME، yaghoobi و 39 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    فرساد غفاریان
    farsad.me
    فوتوبلاگ: TrappedLight.net

كاربر آشنا Photogrampher آواتار ها
    تشکر کرده
    190

دوستان اين لنز در ايران پيدا ميشه؟ قيمت اش چقدره؟

كاربر همراه
    تشکر کرده
    903

نقل قول نوشته اصلی توسط Photogrampher نمایش پست ها
    دوستان اين لنز در ايران پيدا ميشه؟ قيمت اش چقدره؟
    fg
    بله من ازیه فروشگاه اینترتی سوال کردم گفتن تقریبا بین 2500 تا 2800میتونیم برات بیاریم
    yaghoobi و Photogrampher تشکر می‌کنند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    903

دوستان فک کنم این لنز چیزه خوبی باشه چون به ندرت پیش میاد لنز پرایم لرزشگیر داشته باشه من سیگما 30f1.4 اصا ازش راضی نیستم چون لرزشگیر نداره اون مقدار نوری که با دیاف بازش ارایه میده بدلیل نداشتن لرزشگیر مجبوری یکم بیشتر از اونا صرف سرعت شاتر کنی که فرقی به حال من نکرد ولی بوکه تصویرش یه چیزه دیگه است و تو فیلمبرداری خیلی کارش درسته.
    حالا این لنز با داشتن لرزشگیر چیز جالبی به نظر میاد که تو دیاف 2 هم خروجی خوبی داره البته لنز سیگما 35 ب1.4 هم که 3م تومانه وسوسه انگیزه ولی چون لرزشگیر نداره به کار من نمیاد مقایسه شارپنس دو لنز تو دیاف 2 رو بدنه 7 دی ببینید بد نیست927351298.jpg
    yaghoobi تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

نقل قول نوشته اصلی توسط tahers96i نمایش پست ها
    دوستان فک کنم این لنز چیزه خوبی باشه چون به ندرت پیش میاد لنز پرایم لرزشگیر داشته باشه من سیگما 30f1.4 اصا ازش راضی نیستم چون لرزشگیر نداره اون مقدار نوری که با دیاف بازش ارایه میده بدلیل نداشتن لرزشگیر مجبوری یکم بیشتر از اونا صرف سرعت شاتر کنی که فرقی به حال من نکرد ولی بوکه تصویرش یه چیزه دیگه است و تو فیلمبرداری خیلی کارش درسته.
    حالا این لنز با داشتن لرزشگیر چیز جالبی به نظر میاد که تو دیاف 2 هم خروجی خوبی داره البته لنز سیگما 35 ب1.4 هم که 3م تومانه وسوسه انگیزه ولی چون لرزشگیر نداره به کار من نمیاد مقایسه شارپنس دو لنز تو دیاف 2 رو بدنه 7 دی ببینید بد نیست927351298.jpg
    همانطور که در بخش مشاوره هم خدمتتان عرض کردیم لنز استاندارد برای عکاسی خیابانی است
    ویرایش توسط siosha : Thursday 18 September 2014 در ساعت 02:56
    yaghoobi و tahers96i تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    6919

نقل قول نوشته اصلی توسط tahers96i نمایش پست ها
    این لنز سیگما یک غول بی شاخ و دم است!! یک بار تستش کنید کاملا نظرتان عوض میشود
    ضمن اینکه لرزشگیر در این رده از لنزها چندان کارآمد نیست در این لنز کنون از دیافراگم 2 استفاده کرده و برای این افت نور لرزشگیر را به لنز اضافه کرده تا کاربر بتواند رد محیط کم نور عکس خوبی ثبت کند و بلعکس سیگما دارای دیافراگم 1.4 است و با این دیافراگم اصلا نیازی به لرزشگیر ندارد چراکه حتی در محیطهای کم نور هم این دارای دیافراگم 1.4 است و سرعت شاتر قابل قبولی به کاربر میدهد.
    yaghoobi، Dariush Chegini، Majix و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

صفحه 1 از 3 1 2 3 آخرینآخرین