صفحه 18 از 22 نخستنخست ... 8 14 15 16 17 18 19 20 21 22 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 171 تا 180 , از مجموع 218
Like Tree62تشکر

موضوع: با بودجه 300 تا 350 هزارتومان چه دوربيني بخرم؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض پاسخ: با بودجه 300 تا 350 هزارتومان چه دوربيني بخرم؟

سلام دوستان عزیز
    من یه دوربین تو قیمت 300 هزار تومن میخام

1- با دوربین دیجیتال آشنایی ندارم
    2 - برای کارهای گرافیکی میخام ، عکاسی ، ترکیب عکس ها با تصاویر دیجیتالی
    3- با توجه به اینکه طرح های سه بعدی رو با تصاویر ویدیویی ترکیب میکنم (match move) کیفیت فیلم برداری خوبی داشته باشه ، (به خاطر علامت گذاری روی صحنه ها)
    4 - در کل از منظره و ... زیاد عکس میگیرم

قبلا این کارها رو یه بابایی که نمیدونم دوربینش چی بود برام انجام میداد اما الان بنا به دلایلی مجبورم خودم عکس و فیلم بگیرم .

حالا اگه شما بودید چی میخریدید؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    3

پیش فرض پاسخ : با بودجه 300 تا 350 هزارتومان چه دوربيني بخرم؟

سلام
    خسته نباشید دوستان
    من دوربین SX200is را در سایت کنن مشاهده کردم و نمونه عکسهای گرفته شده را هم دیدم اما در مورد فیلبرداری که نوشته بود به مدت طولانی و به صورت اچ دی میخواستم ببینم تا حالا کسی با این دوربین فیلم برداری هم کرده؟ کیفیتش واقعا خوبه؟ از عکس برداریش من فکر نمیکنم کیفیت فیلم برداریش خوب باشه
    و اینکه در مورد W300 سونی که در واقع نوشته شده 13.6 مگاپیکسل آیا عکسهای بهتری نسبت به کنن می اندازه؟ شارپ بودن عکسها در کدامیک بهتره
    من یه مثال میزنم که موضوع بهتر باشه
    اگر دقت کرده باشید برای عکسهایی که در کاتالوگهای خارجی و یا کاتالوگهای صنعتی است کیفیت خیلی خوبی دارند . حالا به فرض مثال شما میخوایید که یه کاتالوگ خودتان درست کنید و از محصولات عکس بگیرید آیا این دوربینها جواب این کار را میدهد و کیفیت عکسها به درد کاتالوگ میخوره؟ کدام دوربین بین SX200 , W300 در کل بهتر هستند . در مرحله اول از لحاظ عکس و در مرحله درم کیفیت فیلم برداری
    با تشکر

كاربر جديد
    تشکر کرده
    3

پیش فرض پاسخ : پاسخ: با بودجه 300 تا 350 هزارتومان چه دوربيني بخرم؟

لطفا راهنمایی بفرمایید

كاربر جديد
    تشکر کرده
    3

تو شهر ما فقط دوربينهاي سوني و كانن بيشتر پيدا ميشه؟ شما از دوربينهاي اين دو شركت كدوم رو پيشنهاد ميديد؟sx210 390 گير مياد با w 390 سوني آيا ايد دو شركت مدلهاي بهتري دارند بعد فيلمبرادري هم برام مهمه؟
    بهم گفتن sx200 با كيف حافظه دوبر 300 تومن تموم ميشه
    اما sx210 خيلي گرونتره
    ممنون ميشم راهنمايي كنيد
    در ضمن گارانتي ايده آل معتبره براي دوربينهاي كانن؟
    ویرایش توسط havzhen : Saturday 17 July 2010 در ساعت 12:30

كاربر فعال bahri-d آواتار ها
    تشکر کرده
    263

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed-pc نمایش پست ها
    سلام
    خسته نباشید دوستان
    من دوربین SX200is را در سایت کنن مشاهده کردم و نمونه عکسهای گرفته شده را هم دیدم اما در مورد فیلبرداری که نوشته بود به مدت طولانی و به صورت اچ دی میخواستم ببینم تا حالا کسی با این دوربین فیلم برداری هم کرده؟ کیفیتش واقعا خوبه؟ از عکس برداریش من فکر نمیکنم کیفیت فیلم برداریش خوب باشه
    و اینکه در مورد W300 سونی که در واقع نوشته شده 13.6 مگاپیکسل آیا عکسهای بهتری نسبت به کنن می اندازه؟ شارپ بودن عکسها در کدامیک بهتره
    من یه مثال میزنم که موضوع بهتر باشه
    اگر دقت کرده باشید برای عکسهایی که در کاتالوگهای خارجی و یا کاتالوگهای صنعتی است کیفیت خیلی خوبی دارند . حالا به فرض مثال شما میخوایید که یه کاتالوگ خودتان درست کنید و از محصولات عکس بگیرید آیا این دوربینها جواب این کار را میدهد و کیفیت عکسها به درد کاتالوگ میخوره؟ کدام دوربین بین SX200 , W300 در کل بهتر هستند . در مرحله اول از لحاظ عکس و در مرحله درم کیفیت فیلم برداری
    با تشکر
    واضحه که اگر تو کیفیت عکس و دوربین بخواهیم مقایسه کنیم سونیw300 برخلاف مدلهای دیگر سونی از sx200 سرتره ولی تو امکانات خیلی ضعیفه مثل نداشتن تنظیمات دستی و زوم پایین و فیلمبرداری معمولی و نداشتن زوم حین فیلمبرداری . فقط یه سوال دارم شما w300 از کجا میخواین گیر بیارین بخرین؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    3

من یکی از دوستام sx200 خریده من برای تست ازش گرفتم ببینم چطوره
    فیلم برداریش خوب بود البته بدون زوم . و کیفیت فیلمبرداریش در روز درحد دی وی دی هستش
    امکانات و تنظیمات عکس برداری خوبی هم داره و تونستم با قسمت عکس برداری خوب کار کنم و امکاناتش رو هم دیدم جالب بود.
    اما با اینحال فکر کنم برای عکسبرداری صنعتی که برای ساخت کاتالوگ ازش استفاده میشه چندان کاربرد نداشته باشه
    توی سایت آفومار قیمت این دوربین را زده 359 هزار تومان اما فکر کنم خیلی باید پایینتر از این قیمتها باشه
    ویرایش توسط hamed-pc : Saturday 17 July 2010 در ساعت 23:40

كاربر آشنا victor آواتار ها
    تشکر کرده
    100

دوربین H50 سونی با امکانات بسیار و قابلیت زوم حین فیلم برداری و لنز بسیار قوی و اینکه به پایینترین قیمت خود رسیده گزینه خوبی می تواند باشد.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط victor نمایش پست ها
    دوربین H50 سونی با امکانات بسیار و قابلیت زوم حین فیلم برداری و لنز بسیار قوی و اینکه به پایینترین قیمت خود رسیده گزینه خوبی می تواند باشد.
    اما سنسور h50 هم اندازه sx200 هستش و اینکه در این سنسور از مگاپیکسل کمتری برخورداره. و از قرار معلوم قابلیت فیلم برداری HD نداره

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

بین canon SX210 و sony HX5 کدوم رو انتخاب میکنید؟
    انتخاب مناسب دیگه ای تو این رنج قیمت هست؟

كاربر فعال bahri-d آواتار ها
    تشکر کرده
    263

در هر مورد بهترین نظر دهنده خود آدمه . دیگران تنها میتونن تو دادن اطلاعات کمک کنن . تمام دوربینها نسبت به قیمتی که دارن ارزنده هستن و این خواسته ها مونه که انتخابمونو تعیین میکنه . تصویری که توسط سنسور استخراج میشه توسط یک پردازشگر و نرم افزارهای داخلش به فرمت نهایی jpg تبدیل میشه که تو این قسمت فرقی که کنون با سوی داره . در تصویر سونی اشباع رنگ و کنتراست خیلی بالاس ک باعث زیبایی تصویر میشه ولی خیلی از جزییات تصویر از بین میرن ولی در کنون شاید تصویر کمی کم روحه ولی طبیعیتر . این دو دوربین از نظر کیفیت در رده پایین هستند و کسانی رو که دیدم خریدن خیلی راضی نیستن و فقط میشه از نظر امکانات بررسیشون کرد .
    ولی حداقل به خاطر زوم بالاتر و قیمت ارزونتر و دیافراگم کمی بازتر ,sx210 مناسبتر باشه.

صفحه 18 از 22 نخستنخست ... 8 14 15 16 17 18 19 20 21 22 آخرینآخرین