صفحه 22 از 22 نخستنخست ... 12 18 19 20 21 22
نمایش نتایج : از شماره 211 تا 218 , از مجموع 218
Like Tree62تشکر

موضوع: با بودجه 300 تا 350 هزارتومان چه دوربيني بخرم؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    524

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein best نمایش پست ها
    یعنی رنگ ها رو جذاب تر پررنگ تر میکنه
    خودم یه عکس از فوجی دیدم که رنگ آسمون فوق العاده آبی پررنگ بود که غیر طبیعی جلوه میکرد
    امیدوارم منظورم رو درست رسونده باشم
    منظورتون روی مانیتور کامپیوتره یا روی ال سی دی خود دوربین؟

اگر روی مانیتور اینطوریه یا زمانی که عکس رو چاپ میکنید خوب میتونید کمی تنظیمات رنگ دوربین رو تغییر بدید و دوباره امتحان کنید. اما اگر روی ال سی دی دوربین رنگها غیر واقعی هستند چندان اهمیت نداره.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    524

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein best نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من پس از گشت گذار زیاد در اینترنت میخوام Fujifilm FinePix S4000 بخرم
    اما چون اصلا از دوربین چیزی نمیدونم میخواسنم یه مشاوره بهم بدین که این دوربین خوبه یا نه؟
    من نهایتا 350 تومن بدون وسایل جانبی واسه دوربین میخوام هزینه کنم و به اس 4000 رسیدم
    چون هم زوم قوی واسم مهمه هم کیفیت عکس که رنگ ها واقعی باشه
    لطفا کمکم کنید این دوربین خوبه یا نه اگه با این پول میشه بهتر خرید بگید
    تا دو روز دیگه حتما باید دوربین بخرم
    ممنون

کلا در این تیپ دوربین و خصوصا برند فوجی S200 از همه بهتره و رفتار نویزی خوبی دارد اما الان راستش رو بخواهید قیمتش رو نمیدونم

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

دوستان با 400 تومان چه دوربینی میشه خرید که هم فیلمبرداریش خوب باشه و هم عکسبرداریش... مدت زمان فیلمشم زیاد باشه...

متاسفانه مدیران کم تجربه بدون اینکه اطلاع بدن تاپیک منو حذف کردن نمیدونم واسه چی!!!

كاربر همراه mohsendm آواتار ها
    تشکر کرده
    1181

نقل قول نوشته اصلی توسط lleilash نمایش پست ها
    متاسفانه مدیران کم تجربه بدون اینکه اطلاع بدن تاپیک منو حذف کردن نمیدونم واسه چی!!!
    تاپیک های مشابه زیاد هستند و بهتر است انتظاراتی رو که از دوربین دارید را کاملتر بیان کنید تا دوستان بهتر راهنمایی کنند.

كاربر همراه mohsen.sh آواتار ها
    تشکر کرده
    2345

یکی از دوستانم می خواهند تازه عکاسی رو شروع بکنند و ... می خواستند بیایند سراغ دوربین های حرفه ای که من فعلا چون اصلا حتی با دوربین های دیجیتال کامپکت هم عکاسی نکردند پیشنهاد کردم که فعلا از یه کامپکت جمع و جور شروع کنند تا بعد نسبت به علاقه بعد از آشنایی مقدماتی بروند سراغ دوربین حرفه ای

پیشنهاد خودم کانن sx210 بود (چون خودم sx200 قبلا داشتم ازش هم راضی بودم در حد آماتوری و عکاسی خانوادگی و ثبت خاطره نسبتا خوب بود و فیلم برداریش هم خیلی به نسبت قیمتش خوب بود فقط یه مشکل داشت که زود اپتیکش حین فیلم برداری کار نمی کرد که توی 210 این مشکل حل شده و جدیدا برای یکی دیگه از آشنا هامون خریدم براشون)

با این که اماتوری هستند و... و خیلی رفتار نویزی براشون مهم نیست و شاید بیشتر براشون زومش مهم باشه و در کل با این حدود قیمت 350 تومن (حالا کمی بیشتر یا کمتر) پیشنهاد دوستان چی هست؟ (هم بنده و هم ایشون کلا از کانن خوشمون میاد! حالا هرچند توی کامپکت ها خیلی فرقی نمی کنه در کل پیشنهادات بهتر از دیگر برند ها هم باشه ممنون میشم)

الان sx230 حدود چه قیمتی هست؟ (من 1 ماه پیش یه sx 210 خریدم شیراز 320 تومن با وسائل دیگه اش شد 350 تومن) بعدش این اختلاف قیمت sx210 با sx230 واقعا در کارایی برای یه آماتور تفاوت داره و یا اینکه برای سطح چنین فردی لزومی نداره؟

با تشکر

كاربر همراه ramink2 آواتار ها
    تشکر کرده
    723

نقل قول نوشته اصلی توسط mostajerkhoda نمایش پست ها
    یکی از دوستانم می خواهند تازه عکاسی رو شروع بکنند و ... می خواستند بیایند سراغ دوربین های حرفه ای که من فعلا چون اصلا حتی با دوربین های دیجیتال کامپکت هم عکاسی نکردند پیشنهاد کردم که فعلا از یه کامپکت جمع و جور شروع کنند تا بعد نسبت به علاقه بعد از آشنایی مقدماتی بروند سراغ دوربین حرفه ای

پیشنهاد خودم کانن sx210 بود (چون خودم sx200 قبلا داشتم ازش هم راضی بودم در حد آماتوری و عکاسی خانوادگی و ثبت خاطره نسبتا خوب بود و فیلم برداریش هم خیلی به نسبت قیمتش خوب بود فقط یه مشکل داشت که زود اپتیکش حین فیلم برداری کار نمی کرد که توی 210 این مشکل حل شده و جدیدا برای یکی دیگه از آشنا هامون خریدم براشون)

با این که اماتوری هستند و... و خیلی رفتار نویزی براشون مهم نیست و شاید بیشتر براشون زومش مهم باشه و در کل با این حدود قیمت 350 تومن (حالا کمی بیشتر یا کمتر) پیشنهاد دوستان چی هست؟ (هم بنده و هم ایشون کلا از کانن خوشمون میاد! حالا هرچند توی کامپکت ها خیلی فرقی نمی کنه در کل پیشنهادات بهتر از دیگر برند ها هم باشه ممنون میشم)

الان sx230 حدود چه قیمتی هست؟ (من 1 ماه پیش یه sx 210 خریدم شیراز 320 تومن با وسائل دیگه اش شد 350 تومن) بعدش این اختلاف قیمت sx210 با sx230 واقعا در کارایی برای یه آماتور تفاوت داره و یا اینکه برای سطح چنین فردی لزومی نداره؟

با تشکر
    با سلام:

قیمت sx230 بین 365 تا 380 بسته به نوع گارانتی داخل بازار به فروش میرسد، در مورد اختلاف هم ، بله بین 210 و 230 اختلاف قابل تامل و ارزش پرداخت هزینه بیشتر را دارد.

موفق باشید...
    ahmadmobin، korosh1 و mohsen.sh تشکر می‌کنند.

D7100 - Sigma 10-20 F/3.5 - 18-55 Afp - 70-200 F/4 VR - 50 F/1.8G

كاربر همراه hkhaghani آواتار ها
    تشکر کرده
    3838

نقل قول نوشته اصلی توسط mostajerkhoda نمایش پست ها
    با تشکر
    برتری های sx230 بر sx210 :
    سنسور نوع cmos
    2 مگاپیکسل کمتر یعنی خروجی بهتر و نویز کمتر
    پردازشگر قوی تر
    فیلم برداری fullHD نسبت به 210 که HD هست
    و مجهز به GPS
    هر دو مشکل بیرون زدن فلاش را دارند که ...
    نمی دانم تفاوت قیمت چقدره ولی بنظر کیفیت عکس ها در 230 خیلی بهتر باشه
    برای اینکه اما و اگری تو کار نباشه بنظرم همین جدیده رو بگیرین بهتره
    mohsen.sh تشکر می‌کند.
    حمید رضا خاقانی

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض دوربین عکاسی کامپکت Full HD تا 300هزار تومان

سلام دوستان با بودجه حدود 300هزارتومان چه دوربين عکاسی که کامپکت و Full HD هم باشه میشه خرید

صفحه 22 از 22 نخستنخست ... 12 18 19 20 21 22