صفحه 2 از 2 نخستنخست 1 2
نمایش نتایج : از شماره 11 تا 12 , از مجموع 12
Like Tree31تشکر

موضوع: Fujifilm X20

كاربر آشنا hmirzaei آواتار ها
    تشکر کرده
    1044

نقل قول نوشته اصلی توسط M. Beyrami نمایش پست ها
    سلام
    دوستان عزیز کسی تجربه استفاده از این دوربین را ندارد? با قیمت۱۷۰۰ ارزش خرید دارد نسبت به نکس ۳ و ...?
    سلام جناب بیرامی بنده این دوربین رو چندماهی میشه که خریدم.
    برای اولین بار در زندگی عکاسیم (آماتوری) هست که دوربینی رو هر روز همراه خودم داشتم.
    در یک کلام یک تکه جواهره این لعبت فسقلی
    باید خدمتتون عرض کنم که نکس سی 3 سری جی کانن 9.12.x1 دوربین هایی بوده که داشتم و البته هنوز در دفترکارم سه عدد g1x canon مورد استفاده قرار میگیره
    اما این دوربین حقیقتا دوست و همراه خوبی هست
    فراموش نمیکنم زمانی که سفارش داده بودم تا وقتی که دستم برسه هزار بار خودم رو سرزنش کردم که چرا اینهمه پول بابت دوربینی دادم که کیفیت تصویرش به مراتب پایینتر از میرورلس ها و حتی جی وان ایکس بود ولی بعد از تحویل گرفتن و عکاسی و همراهی هر روزه الساعه عرض میکنم متاسفم که چرا زودتر نخریدمش
    با شرایط سخت اقتصادی این روزها حتی اگر قیمتش دو میلیون هم باشه ارزش خرید و همراهی با این کوچولوی دوست داشتنی وجود داره
    در مورد باطری هم که عزیزان فرمودن قطعا مشکل تمام کامپکت ها با کم و زیاد هست اما اینکه درین دوربین بیشتره (که البته بنده تا الان مواجه نبودم) باز از ارزش هاش کم نمیکنه و ارزش خرید داره و لو با چهار باطری اضافه
    موفق باشید
    Mashhadi Vahid، Nima Sadigh، M. Beyrami و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    www.hmirzaei.com
    حسین میرزایی

كاربر فعال omid mohebbi آواتار ها
    تشکر کرده
    1405

ارادت داریم جناب میرزایی گرامی.
    ممنونم بابت توضیحاتتون در مورد این مدل.
    بنده هم قصد خرید رو دارم. شما رضایت کامل دارید؟ میشه اگه امکان داره و البته وقتتون اجازه میده یه بررسی کامل تر هم انجام بدید و کمی مفصل تر ؟
    پیشاپیش هم تشکر میکنم و هم عذرخواهی که باعث زحمت میشم.
    M. Beyrami تشکر می‌کند.
    NIKON D810- FUJI X-A1 nikon 14-24 + fotodiox wonder pana66 filters - nikon 24-70 nikon 70-200 f2.8 vrII-nikon 50 mm f 1.8- - - cokin z GND kit

http://www.omidmohebbi.com/

صفحه 2 از 2 نخستنخست 1 2