صفحه 5 از 5 نخستنخست 1 2 3 4 5
نمایش نتایج : از شماره 41 تا 50 , از مجموع 50
Like Tree16تشکر

موضوع: ساختن vcd و dvd با كیفیت بالا

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

پیش فرض چطور فایل های dv حجیم به dvd تبدیل کنم که کیفیت نیاد پایین ?! و یه مشکل دیگه ... کمک

سلام دوستان
    من یه دوربین هندیکم سونی دارم که با کابل dv فیلم هام رو کپچر میکنم . اما یکی دو تا مشکل هست...
    یکی اینکه فیلم هایی که تبدیل میکنم از نظر رنگ ، نسبت به خود دوربین خوب نیستن و رنگ ها یه مقدار مرده و کدر هستن
    و یکی هم اینکه فیلم ها تقریبا یک ساعت حجمش 13 گیگ میشه ، حالا من میخوام این رو روی dvd بزنم برای دی وی دی پلیر ، از چه نرم افزاری استفاده کنم که این 13 گیگ رو روی یک دی وی دی بزنه و کیفیت رو هم پایین نیاره ؟
    دوستانی که به این شیوه و با کابل dv فیلم های هندیکمشون رو کپچر میکنن میشه بگن که از چه نرم افزارهایی استفاده میکنن برای کپچر و در نهایت تبدیل به dvd ?
    ممنون میشم راهنمایی کنید که بهترین کیفیت رو بدست بیارم و کار هم راحت باشه نسبتا
    من تا الان با movie maker ویندوز کار کردم و فیلم ها رو کپچر کردم .
    با windows dvd maker در ویندوز 7 هم تبدیل به دی وی دی کردم اما انگار برنامش خوب نیست و در واقع dvd رو رایت کرد اما اصلا دی وی دی اجرا نمیشه و هنگ میکنه ...
    آهان ، اگه واسه منوی دی وی دی ساختن هم برنامه خوبی میشناسید میشه معرفی کنید که سمپل های زیبایی داشته باشه.
    سپاس . منتظرم دوستان

كاربر فعال masoudrejae آواتار ها
    تشکر کرده
    2404

شما ادیوس را نصب کن ورژن 4.5 یک برنامه رو خودش هست به نام پروکودر که با زدن f11 می یاد اون به بهترین نحوه و با بالاترین کیفیت تبدیل را انجام مبده ولی دوتا مشکل داره یکی اینکه منو نداره یکی نمیتونی سکانس سکانس کنی
    saeedr.r تشکر می‌کند.

كاربر فعال aliii آواتار ها
    تشکر کرده
    253

nero9.4 fullکه نرم افزار نرو ریکورد و نرو ویژن داره هم کار کپچر و هم ساخت تبدیل به دی وی دی یا بلو ری با سرعت کیفیت مناسب انجام میده

ادیوس هم بد نیست ولی نرو امکانات زیادی به صورت پیش فرض برای دی وی دی منو ... داره
    saeedr.r تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

مرسی دوستان . از نرو 10 استفاده کردم ، انصافا تبدیل به دی وی دی رو دقیقا با همون کیفیت فایلی که بهش دادم انجام میده و کاملا راضی هستم . فقط مشکلش اینه که منوی خوبی نداره ، سکانس سکانس نمیکنه .. میدونید چطور با نرو 10 منویی که سکانس سکانس هم بسازه درست کنم ؟!
    در ساخت منو خود ویندوز 7 برنامه ای داره به نام windows dvd maker که منوهای خیلی شیکی داره و فوق العاده عالی هستن و سکانس سکانس هم میکنه اما خوب در نهایت من چندباری امتحان کردم که هربار هم دی وی دی رو سوزوند . اگه بشه منویی در اون حد با نرو درست کرد خیلی عالی میشه . کسی بلده ؟
    یکی دیگه هم اینکه من با windows movie maker در ویندوز xp کپچر رو انجام دادم ، میخواستم بدونم این ادیوس و نرو در کپچر کردن از windows movie maker بهتر تبدیل میکنن ؟
    windows movie maker یه فیلم به مدت 29:52 رو با حجم 6:02 کپچر کرد . ادیوس و نرو این مدت رو با چه حجمی کپچر میکنن ؟!

*اون مسئله رنگ فیلم هم وقتی به دی وی دی تبدیل کردم و تو دی وی دی پلیر دیدم مثل همون دوربین بود *

كاربر آشنا pnde آواتار ها
    تشکر کرده
    225

سلام.به نظر اساتید محترم!بهترین فرمت برای رایت رو دی وی دی چیه؟و با چه نرم افزاری رایت کنم؟من الان از آشامپو استفاده میکنم

كاربر آشنا 5131 آواتار ها
    تشکر کرده
    635

با سلام
    من برای تبدیل انواع فیلم ها مانند سونی دی وی کم و کامپکت و وی اچ اس که توسط پخش دوربین خروجی آنالوگ میدن از دستگاهی بنام dvd recorder استفاده میکنم این دستگاه دارای هارد داخلی است و با 5 نوع فشرده سازی dvd در حالت های HQ -SP_LP_SLP_EP استاندارد برای پخش در تمامی دستگاههای خانگی است ورودی های متنوعی از جمله svideo in - dv in دارد دارای تیونر و قابلیت ضبط از آنتن هوایی و برنامه های شبکه های متفاوت را دارد .

قبل از تبدیل میتوان یک dvd خام درون دستگاه قرار داد تا مستقیم بر روی dvd رایت کند . ویا می توان روی هارد داخلی دستگاه بدون محدودیت زمانی بسته به ظرفیت کپچر کرد و قسمت های خراب را حذف کرد یا یک فیلم چند ساعته را به چندین تکه برش داد و بعدا روی dvd توسط دستگاه و فرمان های ریموت کنترل از راه دور رایت کرد .

برای تبدیل فیلمهایی که بصورت دیجیتال روی مموری و رم دوربینهامی باشد روی کامپیوتر انتقال داده و سپس توسط procoder v 3 خروجی vcd یا dvd با تنظیمات کیفیت خروجی در حد اورجینال فایل می گیرم اصلا ویرایش یا حذف قسمتی از فیلم را قبول نمی کنم مگر در شرایط خاص که در هزینه و وقتی که برای آن صرف می شود به توافق برسیم.

برای ادیت فایل های ویدئو دیجیتال توسط سخت افزار کارت pro 1 به صورت avi 720-576 pal کپچر کرده توسط پریمیر ادیت و خروجی با پلاگینprocoder 3 در فرمت های vcd یا dvd با کیفیت فوق العاده می گیرم .

كاربر همراه mohsen.sh آواتار ها
    تشکر کرده
    2345

نقل قول نوشته اصلی توسط pnde نمایش پست ها
    سلام.به نظر اساتید محترم!بهترین فرمت برای رایت رو دی وی دی چیه؟و با چه نرم افزاری رایت کنم؟من الان از آشامپو استفاده میکنم
    سلام علیکم
    هر چند من که شخصا شاگرد هستم
    و اتفاقا دیروز توی یه کارگاه ادیوس بودم
    اگر ادیوس دارید و کار می کنید هیچ وقت با برنامه ای بجز ادیوس خروجی دی وی دی نگیرید! یعنی هیچ وقت تبدیل فیلم رو با Nero و... انجام ندهید(رایت به کنار ها ! منظور فقط تبدیل هست)

بهترین خروجی ها رو میشه از ادیوس برای دی وی دی گرفت حتی اگر کسی حرفه ای خروجی بگیره با بالاترین کیفیتش حتی نزدیک به HDV خروجی می دهد (این رو کسی تدریس می کرد و می گفت که کار خودش تدوین و مسئول فنی پخش فیلم های کوتاه توی جنشواره بود که برای اولین بار توی خاور میانه به صورت HD روی پرده فیلم ها رو پخش کرده بود! و می گفت حتی اگر اینجوری با بالاترین کیفیت ادیوس خروجی دی وی دی بگیرید هم جای خروجی HDV که باید به فرمت avi و یا با کمی چشم پوشی m2t هم قبول می کنه!)

انقدر خروجی گرفتن و همین طور کل ادیوس در شرایط فعلی عالی هست که حتی بچه هایی که پریمیر کار بودند به کل تصمیم گرفتن که بیایند ادیوس کار کنند و پلاگین شرت کات هاش رو دنبالش بودند که بگیرند که کلا پریمیر رو کنار بگذارند!

شرمنده بعضی جا ها آف تاپیک شد
    اگر لازم هست بفرمایید از نوع خروجی گرفتن عکس یا فیلمی تهیه کنم و بفرستم
    adeliry تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    3

من از برنامه convert X to DVD استفاده میکنم
    برنامه خوبی هست یه تست بزن

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

با سلام
    عضو جدید هستم
    یه قطعه کپچر USB با مارک my gyga nano خریدم و در حین کپچر یه مشکلی دارم :
    وقتی سوژه تصویر ثابته مشکلی نیست ولی وقتی حرکت میکنه خطوط افقی ریز تو صفحه بوجود میاد و تصویر مثل پرده کرکره میشه( البته خفیف )
    ممنون میشم راهنمایی بفرمائید

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

برنامه خوبیه convert X to DVD حتما ازش استفاده کن

فرش ماشینی
    banozk تشکر می‌کند.

صفحه 5 از 5 نخستنخست 1 2 3 4 5