صفحه 3 از 3 نخستنخست 1 2 3
نمایش نتایج : از شماره 21 تا 29 , از مجموع 29
Like Tree49تشکر

موضوع: کرایه دوربین Full HD با فرمت RAW ؟؟

كاربر همراه mohsen.sh آواتار ها
    تشکر کرده
    2345
    saeed2vfx تشکر می‌کند.

كاربر فعال saeed2vfx آواتار ها
    تشکر کرده
    4532

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen.sh نمایش پست ها
    ممنونم دوست عزیزم.

در اینکه این دوربین (به نسبت قیمت) دوربین خوبی است، شکی نیست ولی اگر به لوگوی سمت راست سایت دقت کنید (Panasonic) متوجه میشید که اینهمه مزیت چطور یکجا و به یکباره در این دوربین کشف شده !

یک خبر خوب برای red داران !
    کسائی دوربین red دارن میتونن اون رو به 6k ارتقاع بدن!! فقط احتمال داره لنزهای قبلیشون دیگه به دردشون نخوره.
    RED Dragon Indeed: First 6K 2000 ISO Images from New Sensor Unveiled - NoFilmSchool
    D.Daneshmand و mohsen.sh تشکر می‌کنند.

كاربر فعال Babak Borhani آواتار ها
    تشکر کرده
    1253

تا آنجا که یادم می آید آقای صلاحی یکی از سرسخت ترین مخالفان استفاده از دوربین عکاسی برای فیلمبرداری بود.
    از اینکه می بینم نظرشان عوض شده خوشحالم.
    saeed2vfx و mohsen.sh تشکر می‌کنند.
    بابک برهانیhttp://sibsabz.persiangig.com

تشکر کرده
    4532

نقل قول نوشته اصلی توسط Babak Borhani نمایش پست ها
    تا آنجا که یادم می آید آقای صلاحی یکی از سرسخت ترین مخالفان استفاده از دوربین عکاسی برای فیلمبرداری بود.
    توی نقدشون به این نکته اشاره کردن !

و همینطور گفتن که این دوربین (Panasonic GH2) میتونه خروجی HDMI Uncompress با فرمت 4:2:2 بده که من اینو فقط در سایت ایشون خوندم و هیچ جای دیگه به این نکته اشاره نشده !

اگر این مسئله صحت داشته باشه ، گزینه خیلی خوبی بحساب میاد...
    Babak Borhani و mohsen.sh تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    4532

دوتا مشکل اساسی وجود داره در این دوربین.

1.
    One of the GH3's capabilities will perk up the ears (and eyes) of serious videographers is that the camera puts out a clean recordable HDMI signal (4:2:0 colour space and in 8 bit). One could have wished for 4:2:2 and 10 bit, but not at this price point, I suppose.
    یعنی خیال نکنید این دوربین بهتون خروجی 4:2:2 با عمق 10 بیت میده !

2.
    The problem is though, if you have highlight warnings turned on you then may have a scene with flashing highlights and the flashing will be recorded by the external recorder. In other words, the HDMI signal output isn't completely clean; it transmits flashing highlights. Panasonic has been made aware of this issue but has indicated that this is the way the camera was designed. Keep highlight warning turned off and you'll be fine.
    میگه خروجی HDMI ـش ، همچین هم Clean نیست! یه وقتایی ممکنه چیزی روی صفحه بیاد که در خروجی HDMI هم نمایش داده میشه !

منبع
    Babak Borhani و mohsen.sh تشکر می‌کنند.

كاربر همراه mohsen.sh آواتار ها
    تشکر کرده
    2345

نقل قول نوشته اصلی توسط Babak Borhani نمایش پست ها
    البته هنوز هستند!
    و در مقایس به قیمت ها و... الان مقداری کوتاه آمدند!

راستش بنده خودم هم مقداری موافق هستم و فقط در زمانی که قیمت و امکانات مد نظر آدم قرار می دهد به سمت dslr ها می تواند برود.
    وگرنه اگر پول باشد خب خود کانن دوربین تصویر برداری نیز تولید می کند و اظهر من الشمس هست که تصویر برداری ها برای تصویر برداری از dslr ها بهتر هستند!
    اما حیف که دست ما بهشون نمی رسد !
    Babak Borhani، saeed2vfx و navid.danesh تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    1253

البته هنوز هستند!
    و در مقایس به قیمت ها و... الان مقداری کوتاه آمدند!

راستش بنده خودم هم مقداری موافق هستم و فقط در زمانی که قیمت و امکانات مد نظر آدم قرار می دهد به سمت dslr ها می تواند برود.
    وگرنه اگر پول باشد خب خود کانن دوربین تصویر برداری نیز تولید می کند و اظهر من الشمس هست که تصویر برداری ها برای تصویر برداری از dslr ها بهتر هستند!
    اما حیف که دست ما بهشون نمی رسد !
    قطعا همینطور است.
    به هر حال شرایط کشور هایی حتی مثل ترکیه با ما خیلی فرق دارد.
    saeed2vfx و mohsen.sh تشکر می‌کنند.

كاربر جديد Bergman آواتار ها
    تشکر کرده
    0

سلام خدمت اعضای محترم سایت

موضوعی را می‌خواستم مطرح کنم در رابطه با همین جستار، برای همین تاپیک جدایی نزدم.

من مبتدی هستم و چون قصد ِ ساختن ِ فیلم کوتاه را دارم، می‌خوام از دوربین‌ نیمه حرفه‌ای که مقرون به صرفه تره استفاده کنم و طبعاً هزینه برام خیلی مهمه. در واقع ِ قصد خرید ِ دوربین رو دارم نه اجاره. با توجه به این شرایط و بودجه، انتخاب‌ها به چند تا گزینه محدود میشه، اگر اشتباه نکنم. Blackmagic و panasonic gh 2 و Canon 5d و ....
    تمام پُست ها رو خوندم، راستش تقریبا گیج شدم! بر فرض ِ مثال اگر پاناسونیک رو بگیرم، باید بیش از دو تومان برای لنز تله هزینه کنم. ( در واقع آش ِ کشک ِ خاله. در هر صورت باید لنز رو بگیرم ) با توجه به این شرابط واقعن نمیدونم چه دوربینی مناسبه! جدن ممنونم میشم اگر در این باره راهنمایی ام کنید. پیشاپیش ممنونم.

تشکر کرده
    1253

نقل قول نوشته اصلی توسط Bergman نمایش پست ها
    سلام خدمت اعضای محترم سایت

موضوعی را می‌خواستم مطرح کنم در رابطه با همین جستار، برای همین تاپیک جدایی نزدم.

من مبتدی هستم و چون قصد ِ ساختن ِ فیلم کوتاه را دارم، می‌خوام از دوربین‌ نیمه حرفه‌ای که مقرون به صرفه تره استفاده کنم و طبعاً هزینه برام خیلی مهمه. در واقع ِ قصد خرید ِ دوربین رو دارم نه اجاره. با توجه به این شرایط و بودجه، انتخاب‌ها به چند تا گزینه محدود میشه، اگر اشتباه نکنم. Blackmagic و panasonic gh 2 و Canon 5d و ....
    تمام پُست ها رو خوندم، راستش تقریبا گیج شدم! بر فرض ِ مثال اگر پاناسونیک رو بگیرم، باید بیش از دو تومان برای لنز تله هزینه کنم. ( در واقع آش ِ کشک ِ خاله. در هر صورت باید لنز رو بگیرم ) با توجه به این شرابط واقعن نمیدونم چه دوربینی مناسبه! جدن ممنونم میشم اگر در این باره راهنمایی ام کنید. پیشاپیش ممنونم.
    سلام
    بهتر است با کرایه کردن شروع کنید.
    saeed2vfx تشکر می‌کند.

صفحه 3 از 3 نخستنخست 1 2 3