صفحه 3 از 3 نخستنخست 1 2 3
نمایش نتایج : از شماره 21 تا 26 , از مجموع 26
Like Tree36تشکر

موضوع: قلم نوری مناسب برای ادیت کدام است؟

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

نقل قول نوشته اصلی توسط Majix نمایش پست ها
    منم قصد خريد دارم و هرچی بيشتر توی فروم های عکاسی رو نگاه ميکنم همه سايز کوچيک رو توصيه ميکنند و خيلی ها ناراضی هستند که به قصد آپگريد سايز مديوم يا لارج گرفتند گرفتند (چون بايد بيشتر قلم رو جابجا کنند يا قسمت فعال رو محدود کنند )
    برای کارهای طراحی و نقاشی الکترونيک سايز مديوم و لارج مناسب تره
    من هر دو سایز را دارم برای ادیت هر دو مناسب هستند مدیوم دقت بیشتر میدهد ولی مچ دست حرکت بیشتری می کند ولی Small خیلی خوب و راحت است
    برای تازه کار ها من سایز کوچک را توصیه می کنم
    مدل های ارزان وکوم هم کیفیت بسیار خوبی دارند و تمام نیاز شما را برآورده می کنند هر چند مدل پرو دقت بیشتری میدهد ولی اگر درآمد ندارد فکر خود را درگیر نکنید ارزانتر را بخرید
    همین الان من 1 عدد چینی 100 تومانی زیر دستم دارم در منزل استفاده می کنم مانند وکوم نیست ولی مشکل چندانی هم ندارم

وایرلس ولی یک چیز دیگر است کاملا توصیه میکنم
    D.Daneshmand، obsidiyan و Majix تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    34

سلام
    معرفی تبلت وکوم رو میتونید تو این لینک ببینید . دلایل استفاده از کوچترین سایز رو کاملا به روش خودش ! توضیح داده .
    البته این کانلا سلیقه ای هستش ولی در عمل وقتی از تمام صفحه تبلت برای ادیت استفاده میکنم کاملا خستگی مچ رو حس میکنم ولی با کم کردن سایز و کمتر حرکت کردن دست
    مدت خیلی بیشتری میتونم راحت به کار ادامه بدم .
    D.Daneshmand و siosha تشکر می‌کنند.

كاربر فعال masoudrejae آواتار ها
    تشکر کرده
    2404

قصد خرید یک قلم نوری را دارم مدل وکام
    متاسفانه سایت ها خیلی قیمت را بالا میدن و قلم نوری ۷۰ یورویی را ۴۲۰ تومان میدن
    دوستان جایی را میشناسن که بشه قیمت مناسب خرید کرد.ممنون
    خوشبختم؛ تو با منی، لبخندتو از من نگیر
    عشق من؛ تا با همیم دلشورۀ رفتن نگیر

vahidshah
    Guest

تجربشو داشتم منم میگم شاید بدرد دوستان بخوره .( شاید منم اطلاعات بهتری داشتم انتخاب بهتری هم داشتم /اگز این گفته هام البته اطلاعات مفیدی بده )

منم اولین بار واسه ادیت یه عکس برای بنر بسیار بزرگ نیاز به قلم نوری رو احساس کردم
    عکس حدودا 400در 400 پیکسل بود باید در برن 5در5متری چاپ میشد.و چون نقاشی و رنگ روغن هم کار میکنم دادن من کار کنم. و خواستم کلا بکشم چهره رو انگار که داری رو کاغذ میکشی تقریبا شبیه آموزش هایی نقاشی چهره او فتوشاپ که 6-7 سال پیش دیده بودم شروع کردم با موس کلیت صورتو کشیدم و اخرا رو مژه ها و موی صورت و پلک و... دیگه موس خیلی سخت شد و مخصوصا درمورد مو که موس تو منحنی ها طبیعی جواب نمیداد
    با سوال و سرچ قلمو بهتر دیدم و بین مدل های مبتدی واکوم و رده متوسط و حرفه ای و اندازه ها و..تفاوت دقت بین رده مبتدی و حرفه ای مثلا بین 1024 نوع تشخیص زاویه قلم ،شدت فشار یا 2048 و....تحقیق کردم و دیدم اتفاقا جدیدا نسل جدید سازگار با ویندوز 10 وارد بازار شده و یه مدل کوچک تقریبا مبتدی به قیمت 560 تومن خریدم

موها بخوبی و با سرعت شدید و بخوبی پیش رفت ولی چون مدلهای بالاتر حسگر فهم یدن زاویه قلم و پیچش قلم رو دارن و مال من نداشت تو نقاشی های به قصد کیفیت خوب خیلی کم آوردم و اگه پیچش قلمو حس کنه حتی یجورایی میشه نستعلیق هم نوشت و ....کلا بلا استفاده موند ه تا امروز!! که واسه یکاری الان دم دستمه!!

درباره کار گرافیک هم تو کشیدن shape و تو فتوشاپ ادیت کردن یا کلا گرافیک کار کردن مثلا بنر درست کردن و کاتالوگ و... بنظرم موس بهتر بهینست مگر اینکه بخاین بک گراندی رو واقعا خودتون درست کنین و واقعا وقت بذارین و...که اگه همچین کیفیتی مد نظر باشه بازم زاویه پیچش قلم هم حتما بودنش بسیار خوبه

تو محیط تریدی هم تو تریدیمکس سعی کردم لاقل تو خط های دو بعدی ببینم میشه رو ش حساب کرد که دیدم باز موس بهتر و راحتی باهاش

البته اینا نظر شخصیه منه شاید واسه یکی بسیار هم خوشایند باشه.من که خودم اگر مدلی که داشتم حس کننده پیچش قلموهم داشت شاید خیلی باهاش کارا میکردم و شاید اصلا واسه طراحی هام حتی کاتالوگ رو هم با قلم و ترکیبش با فیلتر ها و..بخاطر لذتش و حس رضایتش کار میکردم.ولی با این مدل نتونستم دلیلی مهمی واسه استفاده ازش ببینم با سنجش هایی از لحاظ اینکه ایا سرعت کارم افزایش یاقته ؟ ایا دقیقتر شدم ؟ مگر دقت در چیز هایی باز مثل مو و خطوطی که پیچش قلم برات اگه مهم نباشه اونخت خوش اومدن احتمال زیادی داره

واسه کار بجای ابزار pen مثلا فکر نکنم مفید باشه .ولی واسه روتوش عکس و کارهای سنگین رو عکس و ..میتونه بدون پیچشش هم مفید باشه .حتی مثلا خلق کردن دستی بوکه و یا کار روی پوست مثلا تیره تر کردن پوست و ...که کمی اگر تجربه هم بیاد که ببینی با چه اوپاسیتی و عادتت به فشار اوردن چه نتیجه ای میگیری و قلق دست بیاد و بشه پیش بینی کرد اونقت لاقل مدل بدون حس پیچش قلم تو عکس بخوبی میتونه بکار بیاد
    AliM89 تشکر می‌کند.

كاربر همراه Moeen Salehi آواتار ها
    تشکر کرده
    378

دوستان کسی با مدل intuos draw کارکرده؟ روی فتوشاپ برای ادیت عکس انتخاب معقولی هست؟

كاربر همراه Javid-Aj آواتار ها
    تشکر کرده
    162

سلام آیا میشه آیپد پرو و قلمش رو به PC وصل کرد و ازشون تو محیط فتوشاپ استفاده کرد یا فقط با مک میشه اینکارو انجام داد. و اگه میشه چطور؟

Sent from my E6833 using Tapatalk
    SONY A7R III, Canon 700D,GoPro Hero 7 Black, Tamron 24-70mm F2.8 & 70-300mm, Samyang Cine 35mm F1.4 & Cine 14mm F2.8, Canon 18-55 STM, Helios 58mm, Jupiter 200mm, Revenon 135mm F2.8

صفحه 3 از 3 نخستنخست 1 2 3