صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1 تا 10 , از مجموع 11
Like Tree13تشکر

موضوع: نصب wi-fi روی دوربین

كاربر فعال eternal آواتار ها
    تشکر کرده
    4214

پیش فرض نصب wi-fi روی دوربین

سلام به همگی عزیزان
    دوستان حتما استحضار دارند که دوربینهای جدید مانند کنون 6 دی سیستم ارتباطی wi-fi دارند.سوال بنده مربوط به همین سیستم است که آیا سخت افزاری وجود دارد که بتواند جداگانه تهیه نمود و روی دوربینهایی که این سیستم روی آنها بصورت پیش فرض وجود ندارد نصب نمود؟
    اگر چه سیستم عامل دوربینها استاتیک بوده بصورت فریمور است اما شاید بتوان از طریق درگاه USB دوربین انجامش داد. دوستان اگر اطلاعاتی دارند ممنون میشم به اشتراک بگذارند.

از مدیران محترم خواهش میکنم اگر تاپیک مشابه ای وجود دارد منتقل بفرمایند.
    BraveKnight تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    4494

توی این پست یه مطلبی در این مورد نوشتم. بد نیست یه نگاه بندازید:
    http://forum.akkasee.com/f100/t18483.html#post323410
    mh.noori تشکر می‌کند.
    ج.ابراهیمی
    instagram

تشکر کرده
    4214

نقل قول نوشته اصلی توسط jebrahim نمایش پست ها
    توی این پست یه مطلبی در این مورد نوشتم. بد نیست یه نگاه بندازید:
    http://forum.akkasee.com/f100/t18483.html#post323410
    ممنون جناب ابراهیمی عزیز
    مطالب مفیدی بود
    آیا میتوان با روشهای مشابه مثل 6 دی عکسی را به موبایل یا کامپیوتر ارسال نمود؟منظورم بیشتر ارتباط وای-فای هست که بشود عکس جابجا نمود.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    4494

نقل قول نوشته اصلی توسط eternal نمایش پست ها
    ممنون جناب ابراهیمی عزیز
    مطالب مفیدی بود
    آیا میتوان با روشهای مشابه مثل 6 دی عکسی را به موبایل یا کامپیوتر ارسال نمود؟منظورم بیشتر ارتباط وای-فای هست که بشود عکس جابجا نمود.
    با روشی شبیه دوربین ۶ دی خیر. چون ۶ دی وای فای داخلی داره که دوربین های دیگه ندارند. راه حل اینه که از یک سخت افزار خارجی شبیه همین گجت camranger که توسط USB به دوربین نصب شده به جای وای فای داخلی استفاده کرد. بعد به شکل وایرلس میشه از روی تبلت یا موبایل اپل (و احتمالا به زودی بقیه سیستم عامل ها) عکس گرفت و عکس ها رو به اون وسایل منتقل کرد.
    تو همون تاپیک بازم پست های دیگه ای هست که اگر مطالعه کنید مفید خواهد بود!
    Nima Sadigh و mh.noori تشکر می‌کنند.
    ج.ابراهیمی
    instagram

Forum Moderator M.Mobin آواتار ها
    تشکر کرده
    13645

اگر دوربین کارت حافظه SD را پشتیبانی کند می توانید از کارتهای Eye.fi استفاده کنید.دوربینهای جدید منوی استفاده از نوع مموری را دارند ولی نمیدانم به وسیله آنها امکان انتقال مستقیم به گوشی وجود دارد یا خیر.
    در غیر این صورت اگر دوربین شما کنون باشد باید از گریپ Wireless File Transmitter یا یک قطعه اکسترنال که به دوربین وصل می شود استفاده کنید.(که هر دو قیمت بالایی دارند و اگر برایتان این امکان خیلی مهم است 6دی بخرید به صرفه تر است)
    یا اینکه خودتان در نت سرچ کرده و روش خلاقانه ای مثل آن چیزی که آقای ابراهیمی به دنبال آن هستند را پیدا کنید.
    mh.noori، persian.boy و eternal تشکر می‌کنند.
    مسعود مبین علی

about.me
    instagram

تشکر کرده
    4214

نقل قول نوشته اصلی توسط M.Mobin نمایش پست ها
    اگر دوربین کارت حافظه SD را پشتیبانی کند می توانید از کارتهای Eye.fi استفاده کنید.دوربینهای جدید منوی استفاده از نوع مموری را دارند ولی نمیدانم به وسیله آنها امکان انتقال مستقیم به گوشی وجود دارد یا خیر.
    در غیر این صورت اگر دوربین شما کنون باشد باید از گریپ Wireless File Transmitter یا یک قطعه اکسترنال که به دوربین وصل می شود استفاده کنید.(که هر دو قیمت بالایی دارند و اگر برایتان این امکان خیلی مهم است 6دی بخرید به صرفه تر است)
    یا اینکه خودتان در نت سرچ کرده و روش خلاقانه ای مثل آن چیزی که آقای ابراهیمی به دنبال آن هستند را پیدا کنید.
    جناب مبین خب من هدفم همین است که عکسم را همان موقع به صورت وایرلس به کامپیوتر یا موبایل ارسال کنم.اون وسیله که فرمودین گران است آیا به انداره تفاوت قیمت کنون 7 دی که من دارم و 6 دی هست؟از نطر اینکه به صرفه هست؟در غیر اینصورت توفیق اجیاری تصیب من شده یه فول فریم کوچ میکنم
    BraveKnight تشکر می‌کند.

Forum Moderator M.Mobin آواتار ها
    تشکر کرده
    13645

Canon WFT-E7A Wireless File Transmitter

قیمتش 780$ هست.
    Canon WFT-E7A Wireless File Transmitter 5754B001 B&H Photo Video

قیمت گریپ وایرلس 7دی هم 650$ هست.

Canon WFT-E5A Wireless File Transmitter (WFT) 3829B001 B&H Photo

پس خرید یک دوربین 1900$ که این قابلیت رو به صورت اینترنال دارد و امکانات بسیاری زیادی را در اختیار شما قرار می دهد کاملا به صرفه است.سیستم وایرلس این دوربین به راحتی به هر وسیله ای که وایرلس داشته باشد کانکت می شود.حتی می توانید با اتصال آن به اسمارت فون خود یک ریموت لایو ویو که قیمت بالایی دارد را به صورت رایگان داشته باشید.
    فقط باید ببینید تفاوتهای دیگر 7دی با 6دی در کار شما تاثیر دارد یا خیر.(که البته از موضوع این تاپیک خارج است)
    ویرایش توسط M.Mobin : Friday 15 February 2013 در ساعت 23:21
    BraveKnight، mh.noori، persian.boy و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    مسعود مبین علی

about.me
    instagram

كاربر ويژه kiavash آواتار ها
    تشکر کرده
    8926

سلام
    نرم افزارهای کنترل ازراه دور ایغون ، اندروید وعلی الخصوص ایپد کارکردشون چطوره ؟ فقط کارکنترل ازراه دور رو میکنندیا عکسهایی که میگیریم رو هم توی صفحه نمایش نشون میدن؟ اگه نشون میده چطوره؟ یعنی توحافظه شون save میشه؟اگه میشه که مشکل wifi هم حله ؟
    ببخشیداگه جای درستی نپرسیدم.
    eternal تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    4214

تشكر ميكنم از توضيحات و اطلاعات ارزنده جناب مبين علي
    اخيرا به خريد 5 دي مارك 3 فكر ميكنم ولي باتوجه به اهميت واي-فاي براي من، خيلي تعجب ميكنم كه اين دوربين با توجه به قيمت و همزماني تقريبي ارائه در بازار با 6 دي اما از اين تكنولوژي بي بهره است؟!!
    بدين معني كه اگر 5 دي مارك 3 هم بخرم باز هم بايد هزينه اضافه جهت تهيه Wireless File Transmitter كه شما معرفي فرمودين را تقبل كنم و اين كمي تصميم گيري را مشكل ميكند.قابليت هاي بيشتر مارك 3 يا واي-فاي 6 دي؟!

كاربر جديد
    تشکر کرده
    26

[QUOTE=M.Mobin;324341][CENTER]
    [/
    Canon WFT-E7A Wireless File Transmitter 5754B001 B&H Photo Video

من شهریور گذشته با پرس و جوی زیاد این ترانسمیتر رو پیدا کردم و همون یدونه رو داشت و خریدم الان یکی دیگه لازم دارم اما دیگه ندارن و میگن نمیاریم کسی میتونه راهنمایی کنه که جایی دارن یا نه؟
    ممنون میشم

صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین