صفحه 2 از 18 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 12 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 11 تا 20 , از مجموع 180
Like Tree708تشکر

موضوع: انتخاب بین Canon 6D و Canon 5D III

كاربر بسیار فعال m.daneshpayeh آواتار ها
    تشکر کرده
    1982

نقل قول نوشته اصلی توسط eternal نمایش پست ها
    ميتونم بپرسم پس اين مارك 3 كجا بدرد ميخوره؟كجا كاربرد داره؟
    چون خيلي وقتا من ديدم دوستان مارك 3 را وابسته به نياز ميدانند و گاها توصيه نميكنند اما چه نيازي را نميدانم .سپاس
    خوب اگر اختلاف بدنه ها را ببینید متوجه میشوید. آیا شما لنزهای بلند و سریع دارید؟ مثل 300مم 400مم اف2.8 و امثال آنها که به سیستم فکوس دقیق و سریع نیاز داشته باشید؟ آیا شما از حیاط وحش عکاسی میکنید؟ که علاوه بر مورد قبل سرعت عکاسی بالا لازم است. عکاسی ورزشی و خبری هم بهمچنین. آیا شما در طبیعت خشن عکاسی میکنید که بدنهای با عایق بندی نیاز داشته باشید؟ آیا شما فرضا عکاس جنگ هستید که ...
    شما برای کار مدلینگ به هیچ کدام از برترهای مارک 3 نیاز ندارید اگر بود بهتر بود اما نه زمانی که فرضا جای تجهیزات ضروری را بگیرد.
    این اختلافها که برای من شما تعیین کننده نیستند. ولی اهمیت وجودشان برای کسانی که به آنها نیاز دارند گاهی خیلی بیشتر از اختلاف قیمتشان است.
    yaghoobi، Kourosh Kahal، AliShamshirian و 6 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    مهدی دانش‌پایه
    http://500px.com/daneshpayeh
    هر گونه انتقاد، پیشنهاد، ویرایش، ایراد، نق نق، غرغر و غیره کاملا آزاد است.

كاربر فعال eternal آواتار ها
    تشکر کرده
    4214

نقل قول نوشته اصلی توسط m.daneshpayeh نمایش پست ها
    خوب اگر اختلاف بدنه ها را ببینید متوجه میشوید. آیا شما لنزهای بلند و سریع دارید؟ مثل 300مم 400مم اف2.8 و امثال آنها که به سیستم فکوس دقیق و سریع نیاز داشته باشید؟ آیا شما از حیاط وحش عکاسی میکنید؟ که علاوه بر مورد قبل سرعت عکاسی بالا لازم است. عکاسی ورزشی و خبری هم بهمچنین. آیا شما در طبیعت خشن عکاسی میکنید که بدنهای با عایق بندی نیاز داشته باشید؟ آیا شما فرضا عکاس جنگ هستید که ...
    شما برای کار مدلینگ به هیچ کدام از برترهای مارک 3 نیاز ندارید اگر بود بهتر بود اما نه زمانی که فرضا جای تجهیزات ضروری را بگیرد.
    این اختلافها که برای من شما تعیین کننده نیستند. ولی اهمیت وجودشان برای کسانی که به آنها نیاز دارند گاهی خیلی بیشتر از اختلاف قیمتشان است.
    خب پس مارك 3 خيلي استفاده هاي محدودي دارد؟! نه.در واقع تركيبي از دوربين سرعتي مثل 7 دي و دوربين فول فريم كم نويزي مثل مارك دو هست.در واقع كنون با ارائه مارك سه هم خواسته آتليه داران را راضي كنه و هم عكاسان حيات وحش و ورزشي را.تصور من اين است كه اگر كسي نيم نگاهي به آينده عكاسي خودش داشته باشد و يك دوربين همه كاره خيلي خوب بخواهد داشته باشد مارك سه خيلي بهتر است اما اين اختلاف قيمت كمي ما را در تصميم گيري مردد ميكند.
    من خودم در آستانه تصميم گيري هستم و دقيقا مانند دوستان يك بدنه 7 دي دارم و بين مارك3 و 6 دي مرددم .نيازم آتليه نيست اما به پرتره هاي خانوادگي و بيروني و همچنين حيات وحش و منظره علاقمندم.
    yaghoobi، D.Daneshmand، iman kh و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال m.daneshpayeh آواتار ها
    تشکر کرده
    1982

نقل قول نوشته اصلی توسط eternal نمایش پست ها
    خب پس مارك 3 خيلي استفاده هاي محدودي دارد؟! نه.در واقع تركيبي از دوربين سرعتي مثل 7 دي و دوربين فول فريم كم نويزي مثل مارك دو هست.در واقع كنون با ارائه مارك سه هم خواسته آتليه داران را راضي كنه و هم عكاسان حيات وحش و ورزشي را.تصور من اين است كه اگر كسي نيم نگاهي به آينده عكاسي خودش داشته باشد و يك دوربين همه كاره خيلي خوب بخواهد داشته باشد مارك سه خيلي بهتر است اما اين اختلاف قيمت كمي ما را در تصميم گيري مردد ميكند.
    خوب نمیتوان گفت استفاده محدود چون همان طور که گفتید کامل است. ولی همان طور که گفتید باید بین قیمت و امکانات و نیازها سبک و سنگین کرد. من اینجا گاهی دست بچه ها هم مار 3 میبینم!
    با معذرت از دوستان اینجا دیر وقته!
    موفق باشید.
    yaghoobi، iman kh و محمد رنجبر تشکر می‌کنند.
    مهدی دانش‌پایه
    http://500px.com/daneshpayeh
    هر گونه انتقاد، پیشنهاد، ویرایش، ایراد، نق نق، غرغر و غیره کاملا آزاد است.

كاربر فعال eternal آواتار ها
    تشکر کرده
    4214

نقل قول نوشته اصلی توسط m.daneshpayeh نمایش پست ها
    خوب نمیتوان گفت استفاده محدود چون همان طور که گفتید کامل است. ولی همان طور که گفتید باید بین قیمت و امکانات و نیازها سبک و سنگین کرد. من اینجا گاهی دست بچه ها هم مار 3 میبینم!
    با معذرت از دوستان اینجا دیر وقته!
    موفق باشید.
    در کل بنظرم مارک 3 یک کلاس و سروگردن بالاتر از 6 دی هست.چون 6 دی و 7 دی به تنهایی همه نیازها را پاسخگو نیست و در واقع با خرید مارک 3 شما دو دوربین اشاره شده را با هم دارید.
    6D+7D(II?)=5DIII
    بلحاظ قیمتی هم این تساوی برقرار است.محاسبه بفرمائید...
    ویرایش توسط eternal : Wednesday 20 February 2013 در ساعت 19:05
    yaghoobi، obsidiyan و محمد رنجبر تشکر می‌کنند.

كاربر فعال Usef Bagheri آواتار ها
    تشکر کرده
    4222

به نظر من با توجه به نوع عكاسي شما فريم ريت كمتر و تعداد نقاط فوكوس كمتر زياد نميتونه باعث ايجاد مشكل براي شما بشه، توجه داشته باشيد كه سيستم واي فاي هم يه آپشني كه اصلا نميشه توي مدت زمان طولاني ازش استفاده كني، چون توي ريويو ها گفته شده كه باعث افت شديد و چشمگير توان باطري ميشه

كاربر همراه photographِer آواتار ها
    تشکر کرده
    1794

نقل قول نوشته اصلی توسط iman kh نمایش پست ها
    من در حال حاضر 7D دارم ولي نويز زيادي داره در مقابل با سنسورهاي فول فريم و دقيقا به همين خاطر ميخوام عوضش كنم
    لنز وايد هم نياز ندارم اصلا و با همين ١٠٥-٢٤ و ٢٠٠-٧٠ و ٥٠ كارم راه ميفته
    با پست پويان جان موافقم.
    مگه ايزو رو روي چند ميبريد؟ خوب شما كه در استديو كار ميكنيد نبايد به ايزو بالا نياز داشته باشيد. در ضمن ايزوي بالا در مارك 3 هم تاثير خودشو ميزاره لاكن كمتر از 7دي اما در كل نبايد براي بدنه اي مثل 7دي ايزو رو از 3200 يا6400 بالاتر ببريد. 7دي دوربيني نيست كه كسي به اين شدت از نويز موجود در عكس هاش ناراضي باشه. بنظرت من كه هزينه اي بسيار اضافس براي كسي كه 7دي داره بخواد 10-12 تومن هزينه كنه براي 5دي مارك سه.
    obsidiyan و محمد رنجبر تشکر می‌کنند.
    باید که جمله جان شوی، تا لایق جانان شوی
    گر سوی مستان میروی، مستانه شو،مستانه شو

سید مهدی تقوی

كاربر فعال iman kh آواتار ها
    تشکر کرده
    747

نقل قول نوشته اصلی توسط photographِer نمایش پست ها
    با پست پويان جان موافقم.
    مگه ايزو رو روي چند ميبريد؟ خوب شما كه در استديو كار ميكنيد نبايد به ايزو بالا نياز داشته باشيد. در ضمن ايزوي بالا در مارك 3 هم تاثير خودشو ميزاره لاكن كمتر از 7دي اما در كل نبايد براي بدنه اي مثل 7دي ايزو رو از 3200 يا6400 بالاتر ببريد. 7دي دوربيني نيست كه كسي به اين شدت از نويز موجود در عكس هاش ناراضي باشه. بنظرت من كه هزينه اي بسيار اضافس براي كسي كه 7دي داره بخواد 10-12 تومن هزينه كنه براي 5دي مارك سه.
    عکاسی عروسی اینجا که من هستم 90% در فضای باز هست
    من با 7دی هیچوقت ایزو رو بیشتر از 1600 نذاشته بودم اما در همین ایزو 1600 هم تصویر نویز داره و اصلا با 5دی مارک 2 قابل مقایسه نیست واسه همین تصمیم به گرفتن فول فریم گرفتم
    حالا مسکل اینه که اگر 6دی بگیرم از خیلی جهات همون 7دی بهتر هست و برای همین دارم به مارک 3 فکر میکنم

و البته من نیازی به هزینه اضافی ندارم چون 7دی رو میفروشم (الان مشتری داره) و یک میلیون تومن روش میذارم و فقط 20 ماه ماهی 300 هزارتومن میدم
    yaghoobi، photographِer و محمد رنجبر تشکر می‌کنند.

كاربر فعال Usef Bagheri آواتار ها
    تشکر کرده
    4222

در ضمن ايزوي بالا در مارك 3 هم تاثير خودشو ميزاره
    عملكرد ٥ دي مارك ٣ به لحاظ نويز اصلا قابل مقايسه با ٧ دي نيست، از سنسور ٧ دي نبايد بيشتر از يك سنسور كراپ انتظار داشت، من خودم با اين دوربين حدود ٥ ماه كار كردم، رفتار نويزي جالبي نداشت، در نور كم تا ايزو ٤٠٠ قابل تحمله ولي بيشتر از ٤٠٠ هر استاپ كه بالاتر بري بيشتر نا اميد ميشي :)
    ویرایش توسط Usef Bagheri : Wednesday 20 February 2013 در ساعت 20:51
    SHOK53، iman kh، obsidiyan و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر فعال iman kh آواتار ها
    تشکر کرده
    747

نقل قول نوشته اصلی توسط Usef Bagheri نمایش پست ها
    عملكرد ٥ دي مارك ٣ به لحاظ نيز اصلا قابل مقايسه با ٧ دي نيست، از سنسور ٧ دي نبايد بيشتر از يك سنسور كراپ انتظار داشت، من خودم با اين دوربين حدود ٥ ماه كار كردم، رفتار نويزي جالبي نداشت، در نور كم تا ايزو ٤٠٠ قابل تحمله ولي بيشتر از ٤٠٠ هر استاپ كه بالاتر بري بيشتر نا اميد ميشي :)
    دقیقا تجربه من هم با 7دی بعد از 2 سال همینه که شما گفتین و هر موقع در شرایط یکسان با 5دی مارک 2 مقایسه کردیم خروجی مارک 2 به مراتب بهتر بود هر دو دوربین با لنز 105-24

و حالا که میخوام هزینه کنم و میتونم اقساط بدون سود بدم فکر میکنم با توجه به راهنمایی های همه انتخاب 5دی مارک 3 انتخاب بهتری باشه
    محمد رنجبر و Javid-Aj تشکر می‌کنند.

كاربر همراه amparisay آواتار ها
    تشکر کرده
    1389

همه این صحبتا به کنار، این وامی که می فرمایید رو ما هم می تونیم بگیریم؟!
    eksir، yaghoobi، BraveKnight و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    امیرحسین

صفحه 2 از 18 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 12 ... آخرینآخرین