صفحه 51 از 125 نخستنخست ... 41 47 48 49 50 51 52 53 54 55 61 101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 501 تا 510 , از مجموع 1250
Like Tree2420تشکر

موضوع: Nikon D7100

كاربر همراه hosseinhmj آواتار ها
    تشکر کرده
    4122

خواهش می کنم دوست من ، بله اما ایراد نیست ، مثلا اگه رو مودکانتینیوس عکاسی کنید (6فریم بر ثانیه) بافر این دوربین فقط قادره 6 عکس پیاپی رو در مموری های معمولی ذخیره کنه و برای ثبت فریمهای بعدی چندین ثانیه باید صبر کنید تا بافر دوربین خالی شه اما با مموری های سرعت بالا این مشکل خیلی کم میشه ، اما در فیلم برداری مشکل عمده ای نخواهید داشت ، بله این از نکاتی هست که هیچ کجا بدان اشاره ای نشده ، البته پردازش فایل با حجم 24 مگا پیکسل کار زامانبری هست و این دوربین با همین بافر فعلی خیلی هم عالی داره عمل می کنه ضمن اینکه دروبین فاقد لو پس فیلتر هست و این خودش باعث بال رفتن کیفیت ، جزییات بهتر و در نتیجه حجم بیشتر عکس هم میشه ، توصیه من اینه که اگه خیلی به این مساله حساس هستید همون اول یه مموری سرعت بالای سن دیسک 95 مگ بر ثانیه بگیرید و یه رم ریدر درجه یک برای انتقال اطلاعات که من خودم هاما دارم و واقعا عالیه باید خاطر نشان کنم که با توجه به مبلغی که برای مموری هزینه میکنید خرید یک رم ریدر خوب در کنار مموری خوب واقعا لازمه و اگر فقط عکاسی می کنید و یا فیلمهای زیادی نمیگیرید یه مموری 16تا 32 بهترین گزینه هست چرا که هزینه کردن برای خرید حجم بالاتر زیاد عاقلانه نیست و دلیلشم احتمال سوختن و یا آسیب دیدن احتمالی مموری کار هست ، توصیه بعدی من اینه برای استفاده بهینه تر از بافر یا از عکاسی فقط راو یا فقط جی پگ با گیفیت بالا استفاده کنید چرا که استفاده همزمان راو و جی پگ کیفیت بالا باهم پردازش بیشتر و حجم بافر بالاتری رو میگیره ، در خرید این دوربین تعلل نکنید واقعا عالی هست و راضیتون می کنه شاد و موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط nautilus_214 نمایش پست ها
    هحسين جان ممنون از نظراتت.
    يعني زمان براي save تصوير توش بالاست؟
    ميخوام بگم يه سري نكات در مورد دوربينها هست كه تو هيچ review يا مرجع معمولي بيان نميشه. و فقط كاربرها ميتونن انتقالش بدن. و اين مورد كه شما گفتي يكي از اين موارده.
    سپاسگزار ميشم بقيه دوستان هم از اين نكته ها بيان كنن.
    من قصد خريد اين دوربين تا دو هفته آينده رو دارم. مطمئنا كمكم ميكنه.
    nautilus_214 و Sorrwman تشکر می‌کنند.

vahidshah
    Guest

در این مورد نظری نیست؟

دوستان من امروز از غروب درجایی عکس میگرفتم و از دست رفتن زمان هم مهم بود.هم میخاستم 3.4 شات با نوردهی متفاوت بگیرم و بخاطر باد و تکون خوردن سه پایه میخاستم از همون حالت با اچی دی ار دوربین هم عکس بگیرم.که واسه این کار مثلا از راو به اچ دی ار رفتن هی باید باد دگمه کوالیتی حالت عکس رو از JPEG+RAW خارح می کردم و میرفتم رو جی پی جی.بعد دکمه i رو میزدم و از اونجا اچ در ار رو روشن بعد دوباره واسه برگشتن باید اول از منو i چی دی ار رو خاموش میکرذم تا میتونستم راو با جی پی جی رو باهم داشته باشم.راه سریع دیگه ای هم هست ؟ یا بشه دگمه fn رو واسه سویچ بین این دو حالت تعریف کرد یا لاقل واسه سویچ به یه حالت که لاقل رسیذن به یکی از اون حالات با یک دگمه باشه؟

كاربر همراه hosseinhmj آواتار ها
    تشکر کرده
    4122

وحید جان برای دسترسی سریع به نوع کیفیت انتخابی اعم از راو یا انواع راو و جی پگ میتونید با نگه داشتن دکمه زوم+ در سمت چی ال سی دی و گرداندن همزمان گردونه زیر شصتتون به این مود دسترسی سریع داشته باشید و من توصیه ام اینه که از مود اچ دی آر استفاده نکنید چون را به شما نمیده و قطعا بهتره در حالی که دوربین روی سه پایه هست چندین شات با نورهای مختلف بزنید و سپس در فوتوشاپ پردازش و همه را مرج تو اچ دی آر فرمایید تا به نتیجه اچ دی آر دلخواه برسید
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahidshah نمایش پست ها
    در این مورد نظری نیست؟

دوستان من امروز از غروب درجایی عکس میگرفتم و از دست رفتن زمان هم مهم بود.هم میخاستم 3.4 شات با نوردهی متفاوت بگیرم و بخاطر باد و تکون خوردن سه پایه میخاستم از همون حالت با اچی دی ار دوربین هم عکس بگیرم.که واسه این کار مثلا از راو به اچ دی ار رفتن هی باید باد دگمه کوالیتی حالت عکس رو از JPEG+RAW خارح می کردم و میرفتم رو جی پی جی.بعد دکمه i رو میزدم و از اونجا اچ در ار رو روشن بعد دوباره واسه برگشتن باید اول از منو i چی دی ار رو خاموش میکرذم تا میتونستم راو با جی پی جی رو باهم داشته باشم.راه سریع دیگه ای هم هست ؟ یا بشه دگمه fn رو واسه سویچ بین این دو حالت تعریف کرد یا لاقل واسه سویچ به یه حالت که لاقل رسیذن به یکی از اون حالات با یک دگمه باشه؟
    vahidshah و Davood21 تشکر می‌کنند.

Forum Moderator کوروش آواتار ها
    تشکر کرده
    12880

شما می توانید دکمه فانکشن را برای عمل Bracketing Burst تنظیم کنید که با هر بار فشردن دکمه فانکشن ، دوربین به حالت براکتینگ ( از نوعی که قبلن انتخاب کرده اید یعنی براکتینگ نوردهی یا فلاش یا ADL ) می رود ...
    سپس وقتی بر روی گردونه اصلی نوع عکسبرداری را CL یا CH انتخاب کنید ، با فشردن شاتر ، دوربین عمل براکتنیگ را تکرار می کند .
    vahidshah، nautilus_214 و hosseinhmj تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    15

دوستان دفترچه فارسی این دوربین رو از کجا میتونم دانلود کنم ؟
    اگه اینجا نمیشه گفت ممنون میشم برام پیغام خصوصیش کنین
    اگه فیلم آموزشی خوب هم هست لینک بدین
    ممنونم

Forum Moderator کوروش آواتار ها
    تشکر کرده
    12880

این دوربین دفترچه فارسی ندارد ( تاکنون منوال این دوربین ترجمه نشده است ) ...
    اما دفترچه فارسی D7000 چاپ شده که با این دوربین اشتراک‌های بسیاری دارد ...
    و می‌توانید آن‌را خریداری کنید ...
    vahidshah، S_Mahdi و Hamedgg تشکر می‌کنند.

كاربر همراه nautilus_214 آواتار ها
    تشکر کرده
    644

قیمت این دوربین با افت 300 هزار تومنی تو بعضی سایتها و فروشگاه ها به 3750 رسیده.
    تو یه فروشگاه این دوربین و 70D کانن رو تونستم همزمان تو دست بگیرم. کانن به نظرم خوشدست تر اومد! :-/
    وقتی دوربین رو دست میگیری کلید بغل لنز میخوره به انگشت میانی دستت. از طرفی با اون رینگ کوچولوی دور دکمه شاتر نتونستم ارتباط برقرار کنم. (شاید چون دوربین قبلیم مثل کتنن بوده) و از طرفی چون دستهام درشت نیستن با دکمه های کنار دکمه شاتر نمیتونستم خوب کار کنم.

كاربر آشنا k200 آواتار ها
    تشکر کرده
    190

دوستان عزیز مشکل لکه های این دوربین اخرش به کجا رسید؟

كاربر بسیار فعال amir.komeily آواتار ها
    تشکر کرده
    12403

نقل قول نوشته اصلی توسط k200 نمایش پست ها
    دوست عزیز این دوربین مشکل نشت روغن و لکه روغنی نداره که شما ببینی آخرش به کجا رسیده. دوربین تهیه کردین اولا انشالله گرد و خاک رو سنسور نباشه در نهایت اگه بود یک تمیزکاری معمول میطلبه.
    nautilus_214، کوروش، abehrooz و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه MEHRDAD.D آواتار ها
    تشکر کرده
    3379

نقل قول نوشته اصلی توسط k200 نمایش پست ها
    مشکل خاصی نیست. ولی بستگی به حساسیت شما داره که تا چه حد روی وسیله خودتون حساس هستید و دوست دارید بی عیب و نقص باشد
    یکی از دوستان من که این دوربین رو تهیه کردند بعد از 3 ماه به خاطر همین گرد و خاک های روی سنسور مجبور به تعویض دوربین شدند و اون رو فروختند. گفتند که سنسور دوربین همیشه کثیف است و دائم باید در صدد تمیز کردنش باشی.خالا برای عداه ای این مورد حاد تره و برای بعضی هم خیر
    nautilus_214، obsidiyan، k200 و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Mehrdad Dehkordi
    Nikon D750+Sigma Art 85mm , Nikkor 24-120G ED

صفحه 51 از 125 نخستنخست ... 41 47 48 49 50 51 52 53 54 55 61 101 ... آخرینآخرین