صفحه 3 از 11 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 21 تا 30 , از مجموع 105
Like Tree233تشکر

موضوع: Canon EOS 700D / Rebel T5i

كاربر بسیار فعال m.daneshpayeh آواتار ها
    تشکر کرده
    1982

بنظر من همیشه نباید منتظر تغییرات کلی در بدنه‌های بود بخصوص اگر زود به زود آپدیت شوند. همین که مصرف کننده جدید دوربین دی650 را با تغییراتی هرچند کم با اسم دی700 میخرد وپول بیشتری هم پرداخت نمیکند خیلی هم خوب است. درضمن از روز اعداد و ارقام مشخصات دوربین نمیتوان در مورد کارایی سنسور، سیستم‌های فکوس و .. نظر داد!
    ME و محمد رنجبر تشکر می‌کنند.
    مهدی دانش‌پایه
    http://500px.com/daneshpayeh
    هر گونه انتقاد، پیشنهاد، ویرایش، ایراد، نق نق، غرغر و غیره کاملا آزاد است.

كاربر همراه mohsen.sh آواتار ها
    تشکر کرده
    2345

نظر شخصیم:
    نمی دونم حسم من نسبت به این رده کانن این هست که معمولا eos x50d تفاوتشون قابل توجه هست و x00d ها خیلی پیشرفتشون چشم گیر نیست.

مثلا 450d نسبت به 400d
    یا 500d نسبت به 500d
    یا 650d نسبت به 600d

امیدوارم به 750d و 7dm2

كاربر همراه alie آواتار ها
    تشکر کرده
    2011

من نمی دونم کانن به جای اینکه تو این رده چند ماه به چند ماه بدنه جدید تولید کنه نمیاد 70d ‌و جانشین 7d‌ رو معرفی کنه
    darkness_land و محمد رنجبر تشکر می‌کنند.
    علی اسلامیان

كاربر بسیار فعال Pooyan آواتار ها
    تشکر کرده
    7620

سلام

من نمي دانم نياز دوستان با هيچ كدام از بدنه هاي موجود در بازار رفع نمي شود؟ براي چه كاري منتظر چي هستند؟ تو رو خدا بحث رقابت و ... كنار بگذاريد كه چون فلان برند رقيب دوربيني به اين نويز و دايناميك رنج و فلان و بهمان توليد كرده اين يكي هم بايد فلان آپگريد را داشته باشد.
    Pelikan، kiavash، AliShamshirian و 5 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Who knows, Who knows
    Who knows, which way the whirlwind blows
    Or where the trail of tomorrow goes
    For a man without a star

كاربر همراه Kane آواتار ها
    تشکر کرده
    3887

نقل قول نوشته اصلی توسط Pooyan نمایش پست ها
    سلام

من نمي دانم نياز دوستان با هيچ كدام از بدنه هاي موجود در بازار رفع نمي شود؟ براي چه كاري منتظر چي هستند؟ تو رو خدا بحث رقابت و ... كنار بگذاريد كه چون فلان برند رقيب دوربيني به اين نويز و دايناميك رنج و فلان و بهمان توليد كرده اين يكي هم بايد فلان آپگريد را داشته باشد.
    دوست عزیز من بقیه را نمی دانم اما از دید من ٬ دوربین عکاسی ٬ تلفن همراه نیست که هر سال یک مدل جدیدش معرفی بشه ٬ همان تلفن های همراه هم هرسال نسبت به قبل بهبود های قابل توجهی پیدا می کنند (سی پی یو بهتر ٬ مانیتور بهتر ٬ سیستم عامل پیشرفته تر و ...) ٬ ولی شما این سری را ببینید از 550d تا 700d یک سنسور دارند . از نظر کیفیت عکاسی که مهمترین مشخصه یک دوربین عکاسی است هیچ بهبودی نداشته ٬ جالبه از نظر رفتار نویزی پسرفت نیز داشته است! تنها بهبود این چند رده ٬ ال سی دی چرخان در 600d و ۹ نقطه کراس فوکوس در 650d است (و یک سری چیزهای خیلی جزیی)

مانور جدید این شرکتها بر روی ویژگی هایی مثل فیلم برداری است که برای یک عکاس در اولویت چندم قرار دارد. من بحثم این است به جای معرفی سنسور هایبریدی که قابلیت فوکوس ممتد و .... دارد ٬ یک سنسور جدید (حتی با همان مگاپیکسل) اما با رفتار نویزی بهتر یا دینامیک رنج بالاتر معرفی کنند . چون قبلا این کارها را می کردند اما الان دیگر از آن خبری نیست!

(اینها نظر شخصی بنده است )
    ویرایش توسط Kane : Sunday 31 March 2013 در ساعت 11:54 دلیل: غلط املایی تصحیح شد. ممنون از جناب Pelikan
    alie، lamagra، Tavukah و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    7620

نقل قول نوشته اصلی توسط Kane نمایش پست ها
    دوست عزیز من بقیه را نمی دانم اما از دید من ٬ دوربین عکاسی ٬ تلفن همراه نیست که هر سال یک مدل جدیدش معرفی بشه ٬ همان تلفن های همراه هم هرسال نسبت به قبل بهبود های قابل توجهی پیدا می کنند (سی پی یو بهتر ٬ مانیتور بهتر ٬ سیستم عامل پیشرفته تر و ...) ٬ ولی شما این سری را ببینید از 550d تا 700d یک سنسور دارند . از نظر کیفیت عکاسی که مهمترین مشخصه یک دوربین عکاسی است هیچ بهبودی نداشته ٬ جالبه از نظر رفتار نویزی پست رفت نیز داشته است! تنها بهبود این چند رده ٬ ال سی دی چرخان در 600d و ۹ نقطه کراس فوکوس در 650d است (و یک سری چیزهای خیلی جزیی)

مانور جدید این شرکتها بر روی ویژگی هایی مثل فیلم برداری است که برای یک عکاس در اولویت چندم قرار دارد. من بحثم این است به جای معرفی سنسور هایبریدی که قابلیت فوکوس ممتد و .... دارد ٬ یک سنسور جدید (حتی با همان مگاپیکسل) اما با رفتار نویزی بهتر یا دینامیک رنج بالاتر معرفی کنند . چون قبلا این کارها را می کردند اما الان دیگر از آن خبری نیست!

(اینها نظر شخصی بنده است )
    سلام

من تمام حرفم اين است كه آيا شما به اين ارتقاي نويز يا دايناميك رنج نياز داريد يا خير؟ (دوست داشتن با نياز داشتن فرق مي كند) اگر نياز نداريد همان مدل پايين تر
    مناسب نيست؟
    ببينيد، من علاقه ام عكاسي از پرندگان است. بدنه اي با سيستم فكوس بهتر، پراكندگي نقاط فكوس بهتر، عكاسي پياپي سريعتر، بافر بزرگتر و .... براي من اهميت دارد. الان 7D دارم، هم عملكرد نويزي آن و هم DR آن در سطح فعلي عكاسي آماتوري من براي من كاملا مناسب است و تا مدتها نيز كافي خواهد بود. پس معرفي يا عدم معرفي 7D2 اهميت حياتي براي من ندارد.
    Pelikan، Fereidoon، Hamid-P و 7 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Who knows, Who knows
    For a man without a star

تشکر کرده
    3887

سلام

من تمام حرفم اين است كه آيا شما به اين ارتقاي نويز يا دايناميك رنج نياز داريد يا خير؟ (دوست داشتن با نياز داشتن فرق مي كند) اگر نياز نداريد همان مدل پايين تر
    مناسب نيست؟
    ببينيد، من علاقه ام عكاسي از پرندگان است. بدنه اي با سيستم فكوس بهتر، پراكندگي نقاط فكوس بهتر، عكاسي پياپي سريعتر، بافر بزرگتر و .... براي من اهميت دارد. الان 7D دارم، هم عملكرد نويزي آن و هم DR آن در سطح فعلي عكاسي آماتوري من براي من كاملا مناسب است و تا مدتها نيز كافي خواهد بود. پس معرفي يا عدم معرفي 7D2 اهميت حياتي براي من ندارد.
    بله ٬ من به این ارتقای نویز و دینامیک رنج احتیاج دارم ٬ کلا 600d بنده فقط در زمینه نویز نیاز بنده را آن جور که می خواهم برآورده نمی کند ٬ البته خوب من مجبورم با آن کنار بیایم (اگر پولش را داشتم یک 6d می گرفتم و حالش را می بردم! ولی .....) اما اگر یکی دو استاپ رفتار نویزی آن بهتر بود واقعا خیلی خوب میشد. البته برای من ارتقا در زمینه سیستم فوکوس و چیزهای دیگر مهم است ٬ به قول معروف چرا که نه!
    نیاز شما عکاسی از پرندگان است ٬ مسلما به فریم ریت بالا و سیستم فوکوس دقیق احتیاج دارید ٬ فلسفه تولید 7d نیز همین است این دوربین برای عکاسی حیات وحش و ورزشی ساخته شده است. اما در همین ژانر هم رفتار نویزی بهتر غنیمتی است ٬ همیشه نور محیط طبق خواست ما نیست ٬ شاید الان این را حس نکنید چون با این کمبود کنار آمده اید اما زمانی که مثلا بتوانید در ایزو ۶۴۰۰ عکاسی کنید و عکسهایتان کیفیت خوبی داشته باشند ٬ خواهید دید که چه قدر این ویژگی مهم بوده و تا الان در نبودش چطور زندگی می کرده اید! شاید یک پرنده گراف در ۷ سال پیش با خود می گفته که 30d من خیلی رفتار نویزی خوبی دارد و برای من کافی است ٬ احتمالا درست هم می گفته چون خود را با آن شرایط وفق داده بوده اما همان عکاس پرنده آیا راضی می شود 7d خود را کنار بگذارد ؟ یا 7d را داشته باشد اما رفتار نویزی آن مثل 30d باشد؟ نه . چون الان با استفاده از این ویژگی توانایی های او بسیار بیشتر شده ٬ شاید قبلا در تاریکی جنگل نمی توانسته مثلا از فلان پرنده عکاس های قابل قبولی بگیرد اما الان می تواند ٬ در آینده با پبشرفت سنسورها احتمالا می شود در تاریکی شب بدون نور مصنوعی عکاسی کرد ٬ حالا توجه کنید که چه دنیایی در پیش روی یک عکاس حیات وحش باز خواهد شد.

حداقل خود من انتظار دارم که پیشرفت ادامه داشته باشد و آن هم در همه زمینه ها ٬ مگر ما قرار است که درجا بزنیم؟ و فکر هم نمی کنم این انتظار بالایی باشد . پیشرفت همیشه بوده و باید ادامه داشته باشد.
    yaghoobi، Pooyan، بچه مثبت و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    7620

نقل قول نوشته اصلی توسط Kane نمایش پست ها
    بله ٬ من به این ارتقای نویز و دینامیک رنج احتیاج دارم ٬ کلا 600d بنده فقط در زمینه نویز نیاز بنده را آن جور که می خواهم برآورده نمی کند ٬ البته خوب من مجبورم با آن کنار بیایم (اگر پولش را داشتم یک 6d می گرفتم و حالش را می بردم! ولی .....) اما اگر یکی دو استاپ رفتار نویزی آن بهتر بود واقعا خیلی خوب میشد. البته برای من ارتقا در زمینه سیستم فوکوس و چیزهای دیگر مهم است ٬ به قول معروف چرا که نه!
    نیاز شما عکاسی از پرندگان است ٬ مسلما به فریم ریت بالا و سیستم فوکوس دقیق احتیاج دارید ٬ فلسفه تولید 7d نیز همین است این دوربین برای عکاسی حیات وحش و ورزشی ساخته شده است. اما در همین ژانر هم رفتار نویزی بهتر غنیمتی است ٬ همیشه نور محیط طبق خواست ما نیست ٬ شاید الان این را حس نکنید چون با این کمبود کنار آمده اید اما زمانی که مثلا بتوانید در ایزو ۶۴۰۰ عکاسی کنید و عکسهایتان کیفیت خوبی داشته باشند ٬ خواهید دید که چه قدر این ویژگی مهم بوده و تا الان در نبودش چطور زندگی می کرده اید! شاید یک پرنده گراف در ۷ سال پیش با خود می گفته که 30d من خیلی رفتار نویزی خوبی دارد و برای من کافی است ٬ احتمالا درست هم می گفته چون خود را با آن شرایط وفق داده بوده اما همان عکاس پرنده آیا راضی می شود 7d خود را کنار بگذارد ؟ یا 7d را داشته باشد اما رفتار نویزی آن مثل 30d باشد؟ نه . چون الان با استفاده از این ویژگی توانایی های او بسیار بیشتر شده ٬ شاید قبلا در تاریکی جنگل نمی توانسته مثلا از فلان پرنده عکاس های قابل قبولی بگیرد اما الان می تواند ٬ در آینده با پبشرفت سنسورها احتمالا می شود در تاریکی شب بدون نور مصنوعی عکاسی کرد ٬ حالا توجه کنید که چه دنیایی در پیش روی یک عکاس حیات وحش باز خواهد شد.

حداقل خود من انتظار دارم که پیشرفت ادامه داشته باشد و آن هم در همه زمینه ها ٬ مگر ما قرار است که درجا بزنیم؟ و فکر هم نمی کنم این انتظار بالایی باشد . پیشرفت همیشه بوده و باید ادامه داشته باشد.
    حرف شما درست است، من هم گفتم دوست دارم اما نياز چه؟ من عكسهاي خودم را كه نگاه مي كنم، از هر 1000 شات شايد 5 تا با ايزوي 1600 و يكي با ايزوي 3200 باشد كه همين هم براي من كافي است. پس با توجه به اين مقدار نياز، محدوديت ايزوي قابل استفاده 7D براي من مشكل ساز نيست.
    yaghoobi، lamagra، Madjidm و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Who knows, Who knows
    For a man without a star

تشکر کرده
    3887

حرف شما درست است، من هم گفتم دوست دارم اما نياز چه؟ من عكسهاي خودم را كه نگاه مي كنم، از هر 1000 شات شايد 5 تا با ايزوي 1600 و يكي با ايزوي 3200 باشد كه همين هم براي من كافي است. پس با توجه به اين مقدار نياز، محدوديت ايزوي قابل استفاده 7D براي من مشكل ساز نيست.
    حرف شما کاملا درست است ٬ شما نیاز ندارید شاید خیلی های دیگر هم نیاز نداشته باشند اما خیلی ها نیاز دارند.
    و اما خود شما نیز ٬ شاید الان احساس نیاز نکنید چون شما با توجه به محدودیت های دوریبینتان خود را وفق داده اید ٬ یعنی خود را راضی کرده اید مثلا شاید شما (این فقط یک مثال برای روشن شدن گفته بنده است) هنگام غروب خورشید دیگر اقدام به عکاسی از پرندگان نمی کنید ٬ یا در تاریکی یک جنگل انبوه و بیشتر سعی می کنید در زمان هایی که نور کافی است اقدام به عکاسی کنید. اما آیا اگر (چی شد!) می توانستید٬ این به شما قدرت خیلی بیشتری نمی داد؟ عکس های متنوع تر و جالبتری نمی گرفتید؟
    رفتار نویزی حتی برای ژانر شما نیز خیلی اهمیت دارد. گاهی اوقات شما نیاز دارید یک پرنده سریع مثل مرغ مگس خوار را ٬در هنگام پرواز فریز کنید ٬برای این کار باید سرعت شاتر را بالا ببرید اما نور محیط کم است ٬ آپرچر هم محدود است٬ مگر چه قدر می شود آپرچر را باز کرد؟! هم محدودیت دارد و شاید شما به عمق میدان بیشتری نیاز داشته باشید. در اینجا تنها راه بالابردن ایزو است تا جبران سرعت بالای شاتر بشود. از این دست مثالها زیاد است و خیلی برای عکاس پیش می آید.

من میگم چرا بعد از ۴ بروزرسانی 550d>600d>650d>700d در این زمینه پیشرفتی حاصل نشده که هیچ٬ نزول نیز داشته؟!! در صورتی که مگاپیکسل ثابت بوده است. فکر نکنم پیشرفت ٬خواسته زیادی باشد.
    من به عنوان مشتری انتظار پیشرفت دارم.

سوء تفاهم نشوند بنده شرکت کنون را نمی کوبم (خودم کنونی هستم) ٬ این سیاست به تازگی در بین بیشتر شرکتهای این صنعت مد شده ! کنون و نیکون و سونی هم نمی شناسد .
    وقتی 600d معرفی شد با خودم گفتم عجب! این که همون قبلیه! گفتم اشکال نداره می بخشمشون٬ مانیتور چرخان اندکی بدرد بخور است بعدش 650d معرفی شد ٬ خودم رو کنترل کردم گفتم طوی بعدی درست میشه حداقل چند تا کراس فوکوس اضافه کرده اند این دفعه رو هم می بخشم اما الان که 700d معرفی شد دیگه نتونستم جلوی خودم رو بگیرم.
    MahBaz، alie و بچه مثبت تشکر می‌کنند.

Forum Moderator M.Mobin آواتار ها
    تشکر کرده
    13645

انتظار چه چیزی را در این آپگریدها داشتید؟
    به نظر من مشخصات این دوربین همین حالا هم بالاتر از سطح مورد نیاز در دوربینهای SLR انتری لول است.
    lamagra، illidan، Dariush Chegini و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    مسعود مبین علی

about.me
    instagram

صفحه 3 از 11 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 ... آخرینآخرین