صفحه 9 از 11 نخستنخست ... 5 6 7 8 9 10 11 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 81 تا 90 , از مجموع 105
Like Tree233تشکر

موضوع: Canon EOS 700D / Rebel T5i

كاربر همراه mdei آواتار ها
    تشکر کرده
    165

با سلام
    دوستان، آیا از روی کارتن آکبند این دوربین میشه پی برد ساخت تایوان هست یا ژاپن؟ یعنی عبارت "Made in japan" کافی است یا خیر؟
    ممنون میشم زودتر پاسخ بدید چون احتمالا در آستانه خرید باشم
    می شود هر شات، قدمی باشد به سوی خدا ...

كاربر همراه alpacinohs آواتار ها
    تشکر کرده
    1465

با سلام
    دوست عزیز هم روی جعبه و هم خود بادی عبارت ساخت ژاپن وجود داره،فقط دقت کنین جعبه حتما سریال داشته باشه و با بادی یکی باشه،در ضمن الان 700d با کیت 55-18 1700 ساخت تایوان و مدل ژاپن 100 تومن تا 150 گرونتر میفروشن
    mdei و aminmm تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    29

سلام خدمت دوستان

من این دوربین رو بتازگی خریدم و یه نکته خیلی توجهم رو جلب کرد

کیفیت پلاستیک فلاش دوربین خیلی ضایع نیست؟ مال من اصلا تا حالا ضربه ای نخورده ولی قسمت جلویی فلاش در حالت بسته با بدنه دوربین همسطح نیست :|
    مثل اینکه در صندوق ماشین رگلاژ نباشه :|

كاربر همراه rasoul2014 آواتار ها
    تشکر کرده
    436

نقل قول نوشته اصلی توسط AliSh45 نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان

من این دوربین رو بتازگی خریدم و یه نکته خیلی توجهم رو جلب کرد

کیفیت پلاستیک فلاش دوربین خیلی ضایع نیست؟ مال من اصلا تا حالا ضربه ای نخورده ولی قسمت جلویی فلاش در حالت بسته با بدنه دوربین همسطح نیست :|
    مثل اینکه در صندوق ماشین رگلاژ نباشه :|
    نباید اینطور باشه! حتی در بدنه ارزون قیمت من هم چنین چیزی دیده نمیشه و کاملا همسطح قرار می گیره.
    دوربینتون ساخت ژاپنه یا جای دیگه؟ چون این 700دی ظاهرا چندجا تولید میشه.
    به نظرم اگه گارانتی معتبر داره پیگیر بشید.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    68

در پاسخ به Danial_f4
    سلام!
    من بین خرید این دوربین و نیکونD5300 که معمولا همه جا با هم مقایسه میشوند زیاد سرچ کردم و تمام بررسی ها حداقل بین این دو دوربین برتری سرعت رو به نفع کنون تایید کردند.
    درست یادم نیست که کدوم سایت خارجی بود، اونجا سرعت آماده به کار دوربین، سرعت بین شاتها، سرعت در حالت لایو بیشتر و مخصوصا سرعت فوکوس کنون دقیقا سه برابر نیکون بود.
    15 صدم ثانیه در برابر 45 صدم ثانیه برای فوکوس ! در مورد فیلمبرداری هم هرچند که نیکون تعداد فریم در ثانیه بهتری داره، ولی کنون بدلیل نوع فوکوس مناسبتر برای فیلمبرداری و لنز کم صداترش بهتر ارزیابی شده.
    بنابراین در رده خودش به احتمال بسیار زیاد با موارد مد نظر شما بهترینه. البته من به دلایل دیگه ای نیکون رو انتخاب کردم.
    با آرزوی سلامتی!

كاربر جديد
    تشکر کرده
    127

نقل قول نوشته اصلی توسط Danial_f4 نمایش پست ها
    درود وقت بخیر خدمت تمامی دوستان.

راستش قصد خرید این دوربین با الویت فیلمبرداری رو داشتم .
    یعنی پیشنهادات آشنایان روی این مدل هست .
    دوستانی که این دوربین رو دارند تجربیاتشون رو‌در مورد سرعت و‌دقت فوکوس و کیفیت فیلمرداری این دوربین در اختیار من بذارند .
    ممنون پیشاپیش.

پ ن . شنوای پیشنهادات دیگه ای تو همین رنج قیمتی هستم .
    کیفیت فیلمبرداری این نسخه (و بالاتر مثل 750d و 760d) از دوربین های dslr کنن خیلی بهتره به خاطر لنزهای stm که فوکوس نرم تری دارند. در مقایسه با نیکون هم رده هم بهتره.
    از برتری های کنن نسبت به نیکون هم، این قضیه است که بسیار user friendly تره و کارباهاش برای مبتدی ها آسون تره. (همه منو ها دم دست هستن و خیلی راحته)

ولی آخه چقد میخوای فیلم بگیری با دوربین dslr ؟ دوربین بیشتر مصرفش عکاسیه.

كاربر فعال peacekeeper آواتار ها
    تشکر کرده
    1716

نقل قول نوشته اصلی توسط s.m.h.m نمایش پست ها
    در پاسخ به Danial_f4
    سلام!
    من بین خرید این دوربین و نیکونD5300 که معمولا همه جا با هم مقایسه میشوند زیاد سرچ کردم و تمام بررسی ها حداقل بین این دو دوربین برتری سرعت رو به نفع کنون تایید کردند.
    درست یادم نیست که کدوم سایت خارجی بود، اونجا سرعت آماده به کار دوربین، سرعت بین شاتها، سرعت در حالت لایو بیشتر و مخصوصا سرعت فوکوس کنون دقیقا سه برابر نیکون بود.
    15 صدم ثانیه در برابر 45 صدم ثانیه برای فوکوس ! در مورد فیلمبرداری هم هرچند که نیکون تعداد فریم در ثانیه بهتری داره، ولی کنون بدلیل نوع فوکوس مناسبتر برای فیلمبرداری و لنز کم صداترش بهتر ارزیابی شده.
    بنابراین در رده خودش به احتمال بسیار زیاد با موارد مد نظر شما بهترینه. البته من به دلایل دیگه ای نیکون رو انتخاب کردم.
    با آرزوی سلامتی!
    احتمالا منظورتون اعداد و ارقامی که به عنوان تاخیر شاتر و ... در برخی سایتها عنوان شده است. از روی این اعداد به هیچ وقت نمیشه این نتیجه رو گرفت.سرعت فوکوس به عوامل دیگری خصوصا لنز وابستگی زیادی داره.قطعا اختلاف سرعت دو dslr هم رده سه برابر نخواهد بود.
    s.m.h.m و Sobinian تشکر می‌کنند.
    "If Your pictures aren't good enough, you're not close enough"
    ROBERT CAPA
    محمدعلی جعفرزاده

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    68

نقل قول نوشته اصلی توسط peacekeeper نمایش پست ها
    احتمالا منظورتون اعداد و ارقامی که به عنوان تاخیر شاتر و ... در برخی سایتها عنوان شده است. از روی این اعداد به هیچ وقت نمیشه این نتیجه رو گرفت.سرعت فوکوس به عوامل دیگری خصوصا لنز وابستگی زیادی داره.قطعا اختلاف سرعت دو dslr هم رده سه برابر نخواهد بود.
    سلام!
    بله، با استناد به همون آمار و ارقام گفتم و با این تصور که سایتها هم موقع بررسی این موارد یک پایه ای برای مقایسه دارند. حالا سایتش تا چه حد معتبر بود، نمیدونم. والا فرمایش شما کاملا درسته.

كاربر همراه rasoul2014 آواتار ها
    تشکر کرده
    436

نقل قول نوشته اصلی توسط s.m.h.m نمایش پست ها
    سلام!
    بله، با استناد به همون آمار و ارقام گفتم و با این تصور که سایتها هم موقع بررسی این موارد یک پایه ای برای مقایسه دارند. حالا سایتش تا چه حد معتبر بود، نمیدونم. والا فرمایش شما کاملا درسته.
    اصولا آمار و ارقام و امتیاز سایتهایی که دو تا دوربین رو کنار هم قرار می دهند و به آیتم های مختلفشون امتیاز میدهند هیچ ارزشی نداره. خودتونو اصلا درگیرشون نکنید که فقط گمراه کننده س. برای بررسی دوربین خودتون مستقیما تشریف ببرید و از نزدیک با دوربین ها کار کنید و اگه امکانش نیست (که بیشتر اوقات همینطوره) بررسی های فنی دقیق سایت های معتبر مثل dpreview یا امثالهم رو ببینید اون هم نه مثل وحی مُنزل! بلکه با دید باز!

پیروز باشید
    s.m.h.m و Sobinian تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    29

نقل قول نوشته اصلی توسط rasoul2014 نمایش پست ها
    نباید اینطور باشه! حتی در بدنه ارزون قیمت من هم چنین چیزی دیده نمیشه و کاملا همسطح قرار می گیره.
    دوربینتون ساخت ژاپنه یا جای دیگه؟ چون این 700دی ظاهرا چندجا تولید میشه.
    به نظرم اگه گارانتی معتبر داره پیگیر بشید.
    دوربین ساخت ژاپن هست :|

خیلی هم ضایع نیست ولی قسمت سمت چپ فلاش حدود نیم میلیمتر پایینتر از اون قطعه که روش کانن نوشته (بالای لنز) قرار میگیره :|
    rasoul2014 تشکر می‌کند.

صفحه 9 از 11 نخستنخست ... 5 6 7 8 9 10 11 آخرینآخرین