صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 2 3 4 5 6
نمایش نتایج : از شماره 51 تا 53 , از مجموع 53
Like Tree223تشکر

موضوع: Sigma 18-35mm F1.8 DC HSM

كاربر بسیار فعال Amin.Zallaghi آواتار ها
    تشکر کرده
    3931

نقل قول نوشته اصلی توسط volant نمایش پست ها
    چقدر حیف من کلی سرچ کردم و این لنز رو انتخاب کردم برای خرید.. من نیکون 7100 دارم با لنز کیت 18-140 و 50mm F1.8 ..یک لنز واید میخواستم با قابلیت عکاسی در نور کم و همینطور قابلیت عکاسی لنداسکیپ... و خوب با توجه به بودجه ای که دارم ایم لنز برای کاربردای من عالی بود.. البته من عکاس حرفه ای نیستم اما خوب خیلی پیگیر هستم برای عکاسی.. سیگما فریمور جدیدی نداده که ایم مشکل رو حل کنه؟ با 7100 هم به نظر همین مشکل فوکوس ظاهرا اونجوری که دوستان گفتن وجود داره... پیشنهاد دوستان با توجه به این بودجه 800 دلاری من چیه؟ آیا لنز جایگزینی هست با دیافراگم باز و لنز واید توی رنج 16 تا 35 میلیمتر که نیازای من رو برطرف میکنه؟ ممنون میشم از راهنمایی اساتید
    با توجه به سایر سنسور دوربین شما، رنج 16مم برای شما واید جذابی نخواهد بود. بنظر من به 11-20 اف 2.8 توکینا فکر کنید. لنز بسیار با کیفیت و جذابی ست.
    yaghoobi، M.Nouri، saeed2vfx و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    جغرافیای زندگی، دو چیز را تعیین می کند: یکی دین، دیگری سبک عکاسی!
    اینستاگرام

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام. من میخواستم یه دوربین سونی a6300 و لنز ۱۸-۳۵ سیگما و ۸۵ کنون بگیرم برای عکاسی منظره و پرتره. بعد جایی خوندم که لنز های کراپ شرکت های دیگه رو اگر با مبدل هایی مثل mc-11 ببندیم روی دوربین های کراپ سونی مشکل vignette به وجود میاد. میخواستم ببینم کسی این لنز رو روی سونی استفاده کرده؟ بعد تو پست های قبلی خوندم که مشکل فوکوس داره لنز میخواستم ببینم مشکل در چه حده آیا خیلی آزار دهنده هست؟ گویا روی حالت live این مشکل نیستش پس روی سونی که کلا آینه نداره نباید مشکل فوکوس باشه دیگه درسته؟

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    83

سلام به دوستان و اساتید
    علیرغم همه مشکلاتی که این لنز داره ولی خیلی وسوسه کننده است. من 70d دارم و دارم خرید اونو بررسی میکنم. توی سایت سیگما شرکت سیگل رو به عنوان نماینده ایران معرفی کرده من هم تماس گرفتم و از مشکلات لنز سوال کردم، اونها گفتند با آپدیت نرم افزار لنز مشکل فوکوس در 70D کاملا برطرف میشه. دوستان در این زمینه اطلاعات و یا تجربه ای دارند؟
    با تشکر.

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 2 3 4 5 6