صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 2 3 4 5 6
نمایش نتایج : از شماره 51 تا 57 , از مجموع 57
Like Tree91تشکر

موضوع: SX50HS یاD1100

كاربر بسیار فعال amir.komeily آواتار ها
    تشکر کرده
    12403

نقل قول نوشته اصلی توسط ali k نمایش پست ها
    در واقع دوستان دارن این نکته رو فراموش می کنن که این دوستمون قصد داره خیلی کنترل شده بره جلو. لنزهای پرایم البته کیفیت بسیار بالایی دارن.و همین لنز تقریبا 400,000 تومان قیمت داره که فکر کنم خرید 600d با کیت لنز 18-55mm IS II که سیستم لرزش گیر خیلی بهتری از مدل قبلی داره خیلی خیلی به صرفه است (حتی فکر کنم از خرید 1100 + همین لنز پرایم هم مناسب تر باشه!).خود دوربین 600D یک دوربین تحسین شده است.تصور می کنم ایشون به جای درگیر شدن با لنزها بهتره ابتدا یک دوربین خوب داشته باشه که تا چند سال جوابگو باشه.
    پس پیشنهاد بنده اینه که کلا برن تو یک تاپیک مناسبتر برای یافتن جواب مناسب. فکر میکنم ادامه این بحث در اینجا آف تاپیک باشه.
    درود
    ali k و xiao تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا xiao آواتار ها
    تشکر کرده
    413

واقعا از همه ممنونم بابت اینکه وقت صرف کردید و من رو راهنمایی کردید،الان دیگه تقریبا میدونم چی میخوام و مهم این بود که نتیجه بگیرم که dslr بگیرم یا سوپرزوم ، روی 600d هم فکر میکنم اگه بتونم پولش رو جور کنم حتما میگیرم.
    بازم ممنون
    Dariush Chegini، amir.komeily و ali k تشکر می‌کنند.

كاربر جديد ahmadreza94 آواتار ها
    تشکر کرده
    10

سلام دوستان
    چند تا مطلب....از نظر من sx50 یه دوربین همه کاره دم دستیه...امکانات مختلف داره مثله فیلمبرداری های اسپید که میتونه جالبناک باشه...و خب در نوع خودش خوبه...حالا مسئله اینه...من میخوام عکاسی نجومیم بکنم...یعنی دوربینو وصل کنم به تلسکوپم...شاید تنها برتری 1100d برای من این باشه....با این اوصاف کدومشو بگیرم؟یه استدلال دیگه وجود داره و اون اینه که اگه میخوای 1100d بگیری یه کم پول جمع کن 600D بگیر خب یا حتی d3200 ...حالا چیکار کنم من؟؟؟

كاربر ويژه shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    6919

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadreza94 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    چند تا مطلب....از نظر من sx50 یه دوربین همه کاره دم دستیه...امکانات مختلف داره مثله فیلمبرداری های اسپید که میتونه جالبناک باشه...و خب در نوع خودش خوبه...حالا مسئله اینه...من میخوام عکاسی نجومیم بکنم...یعنی دوربینو وصل کنم به تلسکوپم...شاید تنها برتری 1100d برای من این باشه....با این اوصاف کدومشو بگیرم؟یه استدلال دیگه وجود داره و اون اینه که اگه میخوای 1100d بگیری یه کم پول جمع کن 600D بگیر خب یا حتی d3200 ...حالا چیکار کنم من؟؟؟
    اگر دوربین عکاسی میخواهید DSLR تهیه کنید مثل همان 600D
    Dariush Chegini و ahmadreza94 تشکر می‌کنند.

كاربر جديد ahmadreza94 آواتار ها
    تشکر کرده
    10

میشه یکی به منم توجه کنه!

كاربر بسیار فعال ata_m3 آواتار ها
    تشکر کرده
    5142

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadreza94 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    دوست عزیز قضیه کاملا روشنه. شما دوربین DSLR رو با یه دوربین سوپر زوم که کیفیت مناسبی هم نداره مقایسه نکنید. معلومه که برتری مال سنسور 1100D هست. این کجا و آن کجا.

600D هم بگیرید که چه بهتر، امکانات بهتر و بیشتر، بدنه ای بهتر و همچنین کیفیت بهتر. سنسورهای کنون برای عکاسی نجومی بهتر از سنسورهای نیکون هستند و از این رو D3200 رو توصیه نمی کنم.

اگه هم که دوربین رو فقط و فقط برای عکاسی نجومی می خوایید بهتره که سنسورشو مدیفای کنید که کلی رو کیفیت و جزئیات تصویرتون، مخصوصا سحابی ها تاثیر می ذاره که با سنسور معمولی قادر به ثبتش نیستید.

پایدار باشید.
    Dariush Chegini و ahmadreza94 تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    47

سلام دوستان گرامی
    مدتی هست به عکاسی علاقه زیادی پیدا کردم و دارم مطالب عکاسی رو دنبال میکنم
    یک دوربین کامپکت کنون قدیمی هم دارم که خیلی ازش استفاده نمیکنم بدلیل این که نمیتونه از سوژه های نزدیک عکس بگیره به همین خاطر فعلا با گوشی عکس میندازم
    راستش من علاقه زیادی به طبیعت دارم و خیلی دوست دارم از پرندگان عکس بندازم همچنین عکس های ماکرو و چون بودجه محدودی دارم به سوپرزوم ها روی آوردم
    در همین انجمن عکس های sx50 که دوستان گذاشته بودن رو دیدم و کاملا راضی بودم
    بودجه ای که در نظر گرفتم نزدیک به 700 هزار تومان
    و به این دو مدل دوربین رسیدم
    با زوم 42 برابر sx520
    sx700 با زوم 30 برابر
    خوب دوستان تازه واردم دیگه نیازهامو گفتم بودجه هم مشخصه حالا چند سوال برام پیش اومده اگه جواب بدین برای خرید کمک بزرگی کردین

1. با توجه به این که زوم اپتیکال بیشتر مورد نیازه برای عکاسی از پرندگان قدرت زوم این دو دوربین در عمل خیلی با هم تفاوت داره؟ (جواب این سوال خیلی مهمه خداکنه منظورم رو رسونده باشم)
    2. من عکس های sx50 کنون رو دیدم و از کیفیتشون راضی بودم اما قیمتش نزدیک به ۲ برابر بودجه منه آیا کیفیت خروجی خیلی فرق داره؟ ارزش داره صبر کنم بودجه رو افزایش بدم برای sx50 ?

اگه شما جای من بودین با توجه به نیازهام بین sx700 و sx520 کدوم رو انتخاب میکردین؟

ببخشید دیگه اگه سوال هام زیاد بودن پیشاپیش از راهنماییتون ممنونم

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 2 3 4 5 6