صفحه 1 از 6 1 2 3 4 5 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1 تا 10 , از مجموع 57
Like Tree91تشکر

موضوع: SX50HS یاD1100

كاربر همراه
    تشکر کرده
    227

پیش فرض SX50HS یاD1100

سلام
    بین SX50 HS و D1100 کنن موندم کدوم رو بخرم
    SX50 با اون زوم خارق العادش وسوسم می کنه از طرفی با توجه به نیاز کاریم و اهمیت کیفیت دی1100
    قطعا کیفیت دی 1100 بالاتره اما به عکاسی طبیعت و ماکرو خیلی علاقه دارم بودجمم تا 1700 نهایتش 1800
    فعلا نمیتونم یه لنز خوب بگیرم در حالی که SX50از خرید لنز بی نیازم می کنه ولی راستش کیفیتش نگرانم می کنه
    خواهشا هر چه سریعتر راهنماییم کنید از این تردید بیرون بیام
    مرسی

كاربر جديد
    تشکر کرده
    114

یکی از دوستان من یه دوربین سوپرزوم داره و از کیفتیش و زوم بالاش تعریف میکرد تا روزی که یه عکس معمولی از دوربین دی نود من دید و کلا پشیمان شد! بازهم نمیشه به طور قطعی توصیه ای کرد ولی با اس‌ال‌آر وارد دنیای جدیدی خواهید شد
    vahidshah و saman.ansare تشکر می‌کنند.
    A better camera won’t do a thing for you if you don’t have anything in your head or in your heart ~ Arnold Newman
    Nikon D90 + 18-105 Kit Lens

كاربر فعال MahBaz آواتار ها
    تشکر کرده
    2159

با توجه به اینکه به عکاسی ماکرو علاقه مند هستید ،بودجتون نهایتا 1800 هست و دنبال یه دوربین همه کاره هستید و دلتون میگه که SX50 بخرید به نظر من همونو بخرید....

در مورد کارتون هم باید بگم که بستگی به کارتون داره ،اگر در کار شما نیاز به عکاسی با کیفیت خیلی بالا و کم نویز در شب هست (مثل کار نجومی یا ...) به سمت DSLR ها برید وگر نه بهتره همین SX50 رو بخرید چون کیفیت عکس های اون در شب هم در بین هم رده ای هاش در حد خیلی خوبی هست.....

در نهایت رفتن به سمت DSLR نیازمند خرج های بسیار زیادی هست ،چون بعد از خرید این دوربین شما برای بدست آوردن کیفیت مورد نیاز یا برای ژانر های مختلف نیاز به خرید لنز های مختلف دارید و هزینه های دیگه ای که شاید در SLRlike نیاز نباشه.....

انتخاب با شما....

ّ
    saman.ansare تشکر می‌کند.

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط saman.ansare نمایش پست ها
    سلام
    بین SX50 HS و D1100 کنن موندم کدوم رو بخرم
    SX50 با اون زوم خارق العادش وسوسم می کنه از طرفی با توجه به نیاز کاریم و اهمیت کیفیت دی1100
    قطعا کیفیت دی 1100 بالاتره اما به عکاسی طبیعت و ماکرو خیلی علاقه دارم بودجمم تا 1700 نهایتش 1800
    فعلا نمیتونم یه لنز خوب بگیرم در حالی که SX50از خرید لنز بی نیازم می کنه ولی راستش کیفیتش نگرانم می کنه
    خواهشا هر چه سریعتر راهنماییم کنید از این تردید بیرون بیام
    مرسی
    اگر به تله بسیار بلند نیاز همیشگی دارید (مثلاً عکاسی از پرندگان شاخصه اصلی عکاسی شماست) سوپرزوم انتخاب خوبی است.
    اگر به ماکرو علاقمندید با DSLR و خرید فیلترهای ماکرو (که قیمت زیادی هم ندارند) یا استفاده از لنز معکوس می توانید عکاسی ماکرو ارزان قیمت (ولی دشوار!) انجام دهید.
    کیفیت عکس های DSLR قابل ملاحظه با سوپرزوم ها نیست.
    ویرایش توسط Dariush Chegini : Wednesday 24 April 2013 در ساعت 15:28
    saman.ansare، Moty، 47amir و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر فعال hossein137 آواتار ها
    تشکر کرده
    8205

به نظر من این که از ابتدای کار به فکر خرج های بعد باشید دست و بالتون رو میبنده و دیدتون رو محدود میکنه.طبیعتا" رسیدن به چنین فوکالی تو DSLR ها پر هزینه است.اما با این حال حتی خرید لنزهای ارزون قیمت زوم (حالا نه سامیانگ های آینه ای که همه میگند مثل لوله پولیکا و عدسی است :دی) و بعد از کراپ کردن تا رسیدن به کادر دلخواه.منطقی هست.چون به هر حال سوپر زوم ها سنسور خیلی کوچکتری دارند.
    منتها من دیدم دوستانی رو که با همین سوپر زوم ها عکس های خارق العاده ای میگیرند.
    اگر من بودم خرج های بعدی DSLR رو برای خودم توجیه میکردم و سوپر زوم نمیخریدم.اما شما باید انتخاب کنید.پس حرف من قطعیتی نداره
    saman.ansare، 47amir، darkness_land و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    CACTUS.HOSSEIN=INSTAGRAM

CANON M5 + 15-45 / 50MM F1.8 STM / Yongnuo 600ex-rt*2 / Yongnuo YN-E3-RT

كاربر همراه
    تشکر کرده
    227

دوستان ممنون از توجهتون
    من چاپخونه دیجیتال دارم و جدیدا خیلی برای چاپ عکس کودک بهم مراجعه میشه جالب اینجاس که بیشتر با موبایلشون عکسو گرفتن
    متاسفانه خیلیا اینو نمیدونن که عکسی که با موبایل گرفته میشه کیفیت چاپش پایینه منم که دوربین ندارم به ناچار ارجاع میدم به عکاسی که اونجا عکس بگیرن و فایلشو واس چاپ اینجا بیارن که البته خیلی کم برمیگردن
    به همین دلیل به فکر خرید یه دوربین با کیفیت افتادم که با مقایسه چندین مدل بین این دوتا گیر کردم
    هر چند که خیلی زوم 50X رو دوس دارم اما مث اینکه قید زدن کیفیت 1100 دی با توجه به شرایطم اشتباه باشه
    اگه اشتباه می کنم ممنون میشم راهنماییم کنید

كاربر فعال MahBaz آواتار ها
    تشکر کرده
    2159

دوستان ممنون از توجهتون
    من چاپخونه دیجیتال دارم و جدیدا خیلی برای چاپ عکس کودک بهم مراجعه میشه جالب اینجاس که بیشتر با موبایلشون عکسو گرفتن
    متاسفانه خیلیا اینو نمیدونن که عکسی که با موبایل گرفته میشه کیفیت چاپش پایینه منم که دوربین ندارم به ناچار ارجاع میدم به عکاسی که اونجا عکس بگیرن و فایلشو واس چاپ اینجا بیارن که البته خیلی کم برمیگردن
    به همین دلیل به فکر خرید یه دوربین با کیفیت افتادم که با مقایسه چندین مدل بین این دوتا گیر کردم
    هر چند که خیلی زوم 50X رو دوس دارم اما مث اینکه قید زدن کیفیت 1100 دی با توجه به شرایطم اشتباه باشه
    اگه اشتباه می کنم ممنون میشم راهنماییم کنید

حالا که شغلتون رو گفتید باید بگم که شک نکنید که خرید 1100D بسیار بسیار بهتر است (البته بعدا با سودی که به دست میارید میتونید هزینه های لنز و سه پایه و... DSLR رو هم در بیارید)
    saman.ansare تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال amir.komeily آواتار ها
    تشکر کرده
    12403

من چاپخونه دیجیتال دارم و جدیدا خیلی برای چاپ عکس کودک بهم مراجعه میشه
    من فکر میکنم اگه شما از اول اینو میگفتین یک نفر نظر به سوپر زوم نمیداد. یک ثانیه هم صبر نکن به نظرم. فقط Dslr. خصوصا که مشتری داری و پولی که خرج میکنی برات برمیگرده. حتی بعد از مدتی که پول خود دوربین در آوردی میتونی رو خرید لنز و پاگذاشتن به دنیای عکاسی حرفه ای هم فکر کنی
    یا حق
    saman.ansare و darkness_land تشکر می‌کنند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    227

تصمیم قطعیمو گرفتم
    1100 دی
    قیمت این دوربین رو 1550 میگن
    مگه لنز کیت 18--55 با این دوریین نیست؟
    میگه اگه لرزشگیر داشته باشه گرونتره که خوب قاعدتا ISداشته باشه باید گرونتر باشه اما فک میکردم تو جعبه باشه
    رم 16 گیگ فوجی با یه کیف ،سه پایه FONCIEL یه محافظ لنز و یه محافظ LCD کلا 1780
    به نظرتون گرون نیست؟
    ویرایش توسط saman.ansare : Wednesday 24 April 2013 در ساعت 16:42

كاربر همراه darkness_land آواتار ها
    تشکر کرده
    4944

تصمیم قطعیمو گرفتم
    1100 دی
    قیمت این دوربین رو 1550 میگن
    مگه لنز کیت 18--55 با این دوریین نیست؟
    میگه اگه لرزشگیر داشته باشه گرونتره که خوب قاعدتا ISداشته باشه باید گرونتر باشه اما فک میکردم تو جعبه باشه
    رم 16 گیگ فوجی با یه کیف ،سه پایه FONCIEL یه محافظ لنز و یه محافظ LCD کلا 1780
    به نظرتون گرون نیست؟
    سلام دوست عزیز قیمت اولیه که فرمودید 1550 برای بدنه و لنز کیت مناسب هست
    حال کمی بالا یا پایین ولی برای بدنه خیر ، قیمت گران اعلام شده !!!
    حتماً اگر قصد خرید دارید فروشگاه نورنگار رو پیشنهاد میدم و با خاطری جمع
    خرید رو انجام بدید و دوربین و لنز کیت 1540 قیمت زده توی سایت

صفحه 1 از 6 1 2 3 4 5 ... آخرینآخرین