صفحه 3 از 3 نخستنخست 1 2 3
نمایش نتایج : از شماره 21 تا 30 , از مجموع 30
Like Tree83تشکر

موضوع: بدنه و لنز با 17 میلیون

كاربر فعال iman kh آواتار ها
    تشکر کرده
    747

نقل قول نوشته اصلی توسط darkness_land نمایش پست ها
    البته بنده قصد مقایسه نداشتم ، پرسش بنده چیز دیگری بود که جواب را گرفتم ، البته در تمامی ریویو ها قدرت فکوس کردن در تاریکی 6D رو هم
    عنوان میکردن ، البته دوستانی که با بدنه 6D و 70-200 عکس گرفتن بهتر میتونن توضیح بدن !!! بهر حال اختلاف قیمتی که وجود داره بی دلیل نیست
    اما خواستم بگم بدون تعصب ، که دیگه شرایط فکر نمیکنم برای 6D در فکوس به این بدی باشه !!!
    ممنون از هردوی شما بزرگواران !!!

البته زیاد آف تاپیک هم نشه
    نظر بنده 6D + 70-200 II + 17-40
    البته لنز هارو درست دوم بخرید خیلی از نظر مالی بهتره
    من اصلا نگفتم 6D بده چه برسه به این بدی !‌

من فقط گفتم اگر حتی فقط ۱۰ عکس در سال تفاوت این دو بدنه باشه قطعا ارزش اختلاف قیمتشون رو داره

و تجربه دیروز من برای من این نتیجه رو داشت

فوکوس در تاریکی 6D خیلی هم خوبه اما باید دید سوژه ای که حرکت زیادی داره رو هم به خوبی و سریع فوکوس میکنه
    اینجا بحث اخلاف زمانی خیلی خیلی کم هم مهم میشه

تعداد نقاط بیشتر cross type هم اهمیت کمی نداره

و یک نکته خیلی مهم هم فراموش کردم.
    برای کار حرفه ای داشتن مموری دوم واقعا مهم هست کما اینکه شما به هر دلیلی ممکنه عکسهای یک مموری رو از دست بدین و این میتونه خیلی بد باشه و بازگشت ناپذیره
    darkness_land تشکر می‌کند.

كاربر همراه Mistyc_7 آواتار ها
    تشکر کرده
    173

من پيشنهادم d800 با يه لنز ٢٤-٧٠ ( ٨ تومان هم نيست من خريدم ٣روز پيش ٧٧٠٠ ) و يه لنز فيكس ٥٠ با اف ١.٨ ( قيمتش ٥٠٠ تومان ) مي خريدم + يه ٣ پايه Benro كربن
    photographِer تشکر می‌کند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    542

نقل قول نوشته اصلی توسط Mistyc_7 نمایش پست ها
    من پيشنهادم d800 با يه لنز ٢٤-٧٠ ( ٨ تومان هم نيست من خريدم ٣روز پيش ٧٧٠٠ ) و يه لنز فيكس ٥٠ با اف ١.٨ ( قيمتش ٥٠٠ تومان ) مي خريدم + يه ٣ پايه Benro كربن
    اگر منظورتون 24-70 نیکون هست باید بگم کمی گران خریدید .قیمت این لنز 7200000 تومان هست
    M.Nouri و photographِer تشکر می‌کنند.
    محمد سعدی

كاربر همراه ALI.Barutkub آواتار ها
    تشکر کرده
    1156

نظر من :
    70-200 برای بدنه فعلی 40D
    17-40 و یک پرایم خوب (مثلاً 85 f1.8 ) + بدنه 6D
    فلاش EXII 430
    یک سه پایه و هد خوب (مانفروتو)
    فیلترهای پلاریزه و ... (ND، UV)

مهم تر از همه : مطالعه ، عکاسی ، ویرایش

كاربر همراه Mistyc_7 آواتار ها
    تشکر کرده
    173

نقل قول نوشته اصلی توسط calligrapher نمایش پست ها
    اگر منظورتون 24-70 نیکون هست باید بگم کمی گران خریدید .قیمت این لنز 7200000 تومان هست
    با بيمه و فيلتر
    calligrapher و photographِer تشکر می‌کنند.

كاربر همراه photographِer آواتار ها
    تشکر کرده
    1794

فکر کنم یذره برای من دیر شده که بخوام شغل دیگه ای رو انتخاب کنم و عکاسی رو به عنوان یه تفریح ادامه بدم! واقعا گیر کردم و نمیدونم باید چیکار کنم؟! یعنی واقعا ادامه دادن عکاسی خبری به عنوان شغل اصلی اشتباهه؟ پس اینهمه عکاس خبری چطوری زندگیشونو میچرخونند؟! جناب فرساد عزیز و سایر عزیزان، کار استدیویی چطوره؟ پیشه خودم میگم فوقش اگه تو خبری به جایی نرسیدم استدیو میزنم!
    ای کاش دوستان یه گردهمایی میزاشتن از تجربیاتشون بهره ببریم
    ---------------

من اگر بخوام 5d mIII بگیرم قطعا باید قید 70-200 رو بزنم که شدنی نیست. راستی نظر دوستان راجع به 28-300L چطوریاس؟
    در مورد سیستم فوکوس هم قطعا تنها چیزی که منو به 5دی میرسونه سیستم فوکوسشه وگرنه تو نویز گیری که 6دی بهترم هست.

در مورد پیشنهاد دوست عزیز که دی800 رو پیشنهاد کردند. ما اهل کوفه نیستیم کنون تنها بماند نه ولی بی شوخی هزینه ی این بدنه و لنز بیش از 19 تومن میشه که از توانایی من خارجه!

ALI.Barutkub عزیز بزرگوار هم پیشنهادشون از بودجه من بیشتره. من به جز 70-200 و 6دی حداکثر میتونم یه لنز 3 تومنی دیگه بگیرم.

تشکر از همه دوستان
    ALI.Barutkub و Majix تشکر می‌کنند.
    باید که جمله جان شوی، تا لایق جانان شوی
    گر سوی مستان میروی، مستانه شو،مستانه شو

سید مهدی تقوی

كاربر فعال masoudrejae آواتار ها
    تشکر کرده
    2404

نقل قول نوشته اصلی توسط photographِer نمایش پست ها
    فکر کنم یذره برای من دیر شده که بخوام شغل دیگه ای رو انتخاب کنم و عکاسی رو به عنوان یه تفریح ادامه بدم! واقعا گیر کردم و نمیدونم باید چیکار کنم؟! یعنی واقعا ادامه دادن عکاسی خبری به عنوان شغل اصلی اشتباهه؟ پس اینهمه عکاس خبری چطوری زندگیشونو میچرخونند؟! جناب فرساد عزیز و سایر عزیزان، کار استدیویی چطوره؟ پیشه خودم میگم فوقش اگه تو خبری به جایی نرسیدم استدیو میزنم!
    ای کاش دوستان یه گردهمایی میزاشتن از تجربیاتشون بهره ببریم
    ---------------

من اگر بخوام 5d mIII بگیرم قطعا باید قید 70-200 رو بزنم که شدنی نیست. راستی نظر دوستان راجع به 28-300L چطوریاس؟
    در مورد سیستم فوکوس هم قطعا تنها چیزی که منو به 5دی میرسونه سیستم فوکوسشه وگرنه تو نویز گیری که 6دی بهترم هست.
    خیلی از خبرگذاری ها دوربین را خودشون در اختیار عکاس قرار میدن
    در مورد استودیو هم خیلی ها را دیدم تو مشهد که با دی 90 و لنز 18-105 هنوز دارن عکاسی میکنن و عکس های خیلی خیلی خوبی هم میگیرند
    photographِer و Majix تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه farsad آواتار ها
    تشکر کرده
    7124

اگه به عکاسی به عنوان یک شغل حرفه ای نگاه میکنید و انتظار درآمد دارین نباید خودتون رو محدود به یک رشته خاص بکنید. ممکنه در خارج از کشور اینطور نباشه یا در ایران عکاسانی باشند که با توجه به سابقه کارشون بتونند از یک رشته عکاسی هزینه های زندگیشون رو تامین کنند. ولی حداقل در شروع به نظرم باید سعی کنید در شاخه های دیگه هم فعالیت کنید تا به مرور مسیر خودتون رو پیدا کنید و کانال های کاری و سابقه عکاسی خوبی داشته باشید. البته همزمان باید روی پیشرفت در عکاسی هم تمرکز کنید که عکس هاتون نسبت به همکاراتون بهتر باشه. به هر حال رقابت در هر رشته کاری وجود داره.
    در مورد استدیو هم تا جایی که من از دوستان شنیدم تعریف چندانی نداره و اونها هم مشکلات زیادی دارن. البته متاسفانه این وضعیت اکثر شغل ها در کشور وجود داره.
    masoudrejae، M.Mobin، darkness_land و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    فرساد غفاریان
    farsad.me
    فوتوبلاگ: TrappedLight.net

كاربر همراه photographِer آواتار ها
    تشکر کرده
    1794

نقل قول نوشته اصلی توسط masoudrejae نمایش پست ها
    خیلی از خبرگذاری ها دوربین را خودشون در اختیار عکاس قرار میدن
    در مورد استودیو هم خیلی ها را دیدم تو مشهد که با دی 90 و لنز 18-105 هنوز دارن عکاسی میکنن و عکس های خیلی خیلی خوبی هم میگیرند
    مسعود جان، حداقل در ایسنا به این صورته که به افراد با سابقه ی زیاد دوربین میدن. به تازه واردا دوربین و لنز نمیدن. هر چند من بعضی مواقع 1Ds MIII دستم دادند

اگه به عکاسی به عنوان یک شغل حرفه ای نگاه میکنید و انتظار درآمد دارین نباید خودتون رو محدود به یک رشته خاص بکنید. ممکنه در خارج از کشور اینطور نباشه یا در ایران عکاسانی باشند که با توجه به سابقه کارشون بتونند از یک رشته عکاسی هزینه های زندگیشون رو تامین کنند. ولی حداقل در شروع به نظرم باید سعی کنید در شاخه های دیگه هم فعالیت کنید تا به مرور مسیر خودتون رو پیدا کنید و کانال های کاری و سابقه عکاسی خوبی داشته باشید. البته همزمان باید روی پیشرفت در عکاسی هم تمرکز کنید که عکس هاتون نسبت به همکاراتون بهتر باشه. به هر حال رقابت در هر رشته کاری وجود داره.
    در مورد استدیو هم تا جایی که من از دوستان شنیدم تعریف چندانی نداره و اونها هم مشکلات زیادی دارن. البته متاسفانه این وضعیت اکثر شغل ها در کشور وجود داره.
    جناب غفاریان عزیز، با راهنمایی های هم فرومی عزیزی به طرز قریب و الوقوعی به این نتیجه رسیدم که باید کار استدیویی کنم.
    تشکر از راهنمایی هاتون عزیز
    باید که جمله جان شوی، تا لایق جانان شوی
    گر سوی مستان میروی، مستانه شو،مستانه شو

سید مهدی تقوی

كاربر ويژه kiavash آواتار ها
    تشکر کرده
    8926

نقل قول نوشته اصلی توسط farsad نمایش پست ها
    خب پس فکر کنید!

پول کمی نیست. با عکاسی خبری هم چرخ زندگی که هیچی! پول تو جیبیتون هم تامین نمیشه.

به نظرم بهترین کار نگهداری پول به صورت دلار هست. هر وقت هم که بخواهید تجهیزات بخرید ضرر نکردید و معادل تجهیزاتی که الان میتونستید بخرید رو اون موقع میتونید بخرید.
    اگر هم پول اضافه هست!! و قراره حالش رو ببرید! دو سه تا سفر خارج از کشور برین و با دوربینی که دارین عکاسی کنین! مطمئن باشین خیلی بیشتر حال میده نسبت به اینکه دوربین و تجهیزاتی بخرین که در عمل نتونید ازشون بهترین استفاده ممکن رو انجام بدین.
    البته فرسادجان سفرخارج رو كه ديگه نفرماييد! پولها به بادميره وعكسهايي گذرا هم ثبت خواهدشدو ... اگرقرار بر مسافرتي باشد خوب همين ايران ميروند ، تا بخواهي براي يك سال پياده روي جا ومكان هست. وسوژه عكاسي. اينكه بجاي تجهيزات بروند مسافرت خارج جالب نيست. خوب تجهيزات روبگيريد و مسافرت هم بريد اما توايران. اون هم بجاي چار پنج شهر ، دراينجا چار پنج گوشه كشور رو.
    بستگي به اين هم داره كه سيد ازكجا اين پول رسيده براشون باالاخره! منظورم فضولي نيست منظورم اينه كه بازم ميرسه يانه!
    بگذريم .. سيدبهترميدونه ديگه خيلي خصوصيش نكنيم.
    ممنون

صفحه 3 از 3 نخستنخست 1 2 3