نمایش نتایج : از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5
Like Tree1تشکر
  • 1 Post By ata_m3

موضوع: تعمیر یا تعویض قطعات لنز و دوربین

كاربر فعال saeed2vfx آواتار ها
    تشکر کرده
    4532

Question تعمیر یا تعویض قطعات لنز و دوربین

سلام.

سوالی داشتم راجع به اینکه اگر لنزی در حادثه ای آسیب ببیند، بطوری که قطعه ای از آن خراب بشود، مثلاً موتور فوکوس یا عدسی های آن آسیب ببینند، آیا قطعات آن در بازار یافت میشود برای تعویض؟
    یا دوستان مکانی را سراغ دارند که لوازم اوراق شده عکاسی را بفروشد تا بتوان قطعه مشابه را پیدا کرد و جایگزین کرد؟

امیدوارم ایجاد تاپیک جدید برای این موضوع مفید واقع شود و خشم مدیران را برنینگیزد !!
    ویرایش توسط saeed2vfx : Friday 31 May 2013 در ساعت 22:14

كاربر جديد masoud.mir آواتار ها
    تشکر کرده
    19

سلام خدمت اساتید بزرگوار سوال دارم اگر عدسی جلوی لنز ترک برداره قابل تعویض هست؟هزینش چقدره و آیا همون عدسی اصل خود لنز یا کیفیت پایین تری داره.
    2.3 روز پیش دوربین d3200 نیکون خریدم امروز متوجه یه مشکل رو لنز شدم مثل ترکه
    Nikon D3200

كاربر جديد masoud.mir آواتار ها
    تشکر کرده
    19

اساتید عزیز این پست رو اسپم محسوب نکنید فقط عجله دارم بدونم همین لنز رو که با دوربین 3 روز پیش 1380 هزینه کردم میشه عدسی جلوش که ترک داره عوض کرد یا باز 300 تومان خرج کنم یکمی بد شانس بودم و اگه که میشه هزینه تعویضش چقدر هست و همون عدسی اصلی خود نیکون که رو لنز کیت هست میندازند یا قلابیم داره؟؟

كاربر بسیار فعال ata_m3 آواتار ها
    تشکر کرده
    5142

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud.mir نمایش پست ها
    اساتید عزیز این پست رو اسپم محسوب نکنید فقط عجله دارم بدونم همین لنز رو که با دوربین 3 روز پیش 1380 هزینه کردم میشه عدسی جلوش که ترک داره عوض کرد یا باز 300 تومان خرج کنم یکمی بد شانس بودم و اگه که میشه هزینه تعویضش چقدر هست و همون عدسی اصلی خود نیکون که رو لنز کیت هست میندازند یا قلابیم داره؟؟
    دوست عزیز،

اگه لنزتون خود به خود ترک برداشته شامل گارانتی میشه حتما به شرکت گارانتی کننده اش زنگ بزنین و پیگیری کنین. عوض شدن عدسی جلویی در لنزها چیزی شایع هست و میشه اون رو عوض کرد و فکر نکنم قلابیش تو بازار باشه. در مورد قیمت اطلاعی ندارم. باز هم اساتید نظر بدند.
    masoud.mir تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام دوربین سونی مدلw120دیگه مثل قبل عکسها واضح نمیگیره شما میدونید مشکلش چیه؟جایی را سراغ دارید که درست کنند؟