صفحه 2 از 21 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 12 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 11 تا 20 , از مجموع 208
Like Tree440تشکر

موضوع: معرفی اپلیکیشن های عکاسی {اندروید ، ios و...}

كاربر فعال
    تشکر کرده
    1029

پیش فرض Camera FV-5 Lite

Camera FV-5 Lite یک اپلیکیشن آندروییدی در دو نسخه رایگان و 2.99یورویی هست که محبوبیت بالایی هم داره.از امکانات اون دسترسی کامل به تنضیمات ایزو، وایت بالانس، نوردهی، فوکوس هست. ظاهری شبیه دوربین های DSLR داره و به شما امکان عکاسی تایم لپس رو ارائه می ده.در کنار اون می تونید از تایمر اپلیکیشن هم استفاده کنید.
    با امکانی که در نورهی بیشتر در اختیار می ذاره تصاویر زیبایی رو در نورهای کم مثلا شب برای شما ثبت می کنه.این اپلیکیش به شما امکان یک عکاسی با اختیارات حرفه ای رو می ده .
    تصویری از محیط Camera FV-5 Lite
    لینک دانلود نسخه رایگان

لینک دانلود نسخه 2.99 یورو
    تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده
    KHAKSAR، M. Beyrami، Mehdi Rojaie و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر جديد Zohha آواتار ها
    تشکر کرده
    234

كاربر ويژه kiavash آواتار ها
    تشکر کرده
    8926

: Scott Kelby's Lighting Recipes in itunes :
    • Free
    • Category: Photo & Video
    • Released: Mar 08, 2012
    • Version: 1.0.0
    • Size: 166 MB
    • Language: English
    • Seller: Kelby Media Group
    • © Kelby Training, Inc

Rated 4+
    https://itunes.apple.com/us/app/scot...499033559?mt=8
    mzl.upejrfwj.480x480-75.jpgmzl.myirozhz.480x480-75.jpgmzl.nhehymcl.480x480-75.jpg

Moderator nmroshan آواتار ها
    تشکر کرده
    11580

یک سوال که مرتبط با این تاپیک است:
    یکی از نیازمندی‌های من که شاید برای دوستان دیگر نیز پیش آمده باشد این است> من یک فولدر در کامپیوترم دارم که عکس‌های نهایی آماده شده‌ام را در آن قرار می‌دهم. از سوی دیگر می‌خواهم یک فولدر عکس مشابه نیز در Device داشته باشم که به محض اینکه عکس جدیدی در فولدر کامپیوتر قرار می‌دهم، به صورت خودکار Sync شود و در فولدر Device نیز قابل مشاهده باشد.

برای این منظور روشهای مختلفی را آزموده‌ام : از سینک خود iDevice تا گوگل درایو تا دراپ‌باکس و ... هر کدام نقصی دارند. یکی باید فولدر خاصی برایش تعریف شود و دیگری خودکار نیست و مشکلات دیگر

آیا برای دوستان چنین نیازی بوجود آمده است و راه‌حل خوب و ساده‌ای برای آن پیدا کرده‌اند؟

ممنون
    mojtaba79، Dariush Chegini و darkness_land تشکر می‌کنند.
    نعما م. روشن
    مقالات سایت عکاسی |وبلاگ (از عکاسی) | اینستاگرام : Nemaroshan

كاربر فعال
    تشکر کرده
    1029

نقل قول نوشته اصلی توسط nmroshan نمایش پست ها
    یکی از نیازمندی‌های من که شاید برای دوستان دیگر نیز پیش آمده باشد این است> من یک فولدر در کامپیوترم دارم که عکس‌های نهایی آماده شده‌ام را در آن قرار می‌دهم. از سوی دیگر می‌خواهم یک فولدر عکس مشابه نیز در Device داشته باشم که به محض اینکه عکس جدیدی در فولدر کامپیوتر قرار می‌دهم، به صورت خودکار Sync شود و در فولدر Device نیز قابل مشاهده باشد.

برای این منظور روشهای مختلفی را آزموده‌ام : از سینک خود iDevice تا گوگل درایو تا دراپ‌باکس و ... هر کدام نقصی دارند. یکی باید فولدر خاصی برایش تعریف شود و دیگری خودکار نیست و مشکلات دیگر

آیا برای دوستان چنین نیازی بوجود آمده است و راه‌حل خوب و ساده‌ای برای آن پیدا کرده‌اند؟

ممنون
    دوست عزیز احتمالا Skydrive مایکروسافت را امتحان کرده اید؟ 7 گیگ فضای رایگان.البته ابتدا به یک اکانت در مایکروسافت hotmail نیاز دارید. من اون رو خیلی ساده تر از dropbox دیدم. سینک هم خودکار انجام می شه. و کلا فضای راحتی برای کار داره. (البته این پیشنهاد تفاوت بنیادی با روش های خودتون نداره اما از اونا به نظر من سرتره.)
    پیشنهاد بعدی سینک باکسه sync box که در واقع از فضای هارد خودتون استفاده می کنه و هر چند تا device رو بخواهید باهاش سینک می کنید. لینک دانلود
    اینم یه سایت که راهنمایی خوبی درباره اش داره. مطمئنا خوشتون می یاد
    Syncbox-Server-Setup.jpg
    aidin594 و kiavash تشکر می‌کنند.
    نمی دانم.
    ژوزف لویی لاگرانژ.
    فروم از دریچه آمار

تشکر کرده
    8926

ممنون
    نمی دونم منظورشما رو درست متوجه شدم یانه جناب دکتر ولی اگه درست برداشت کرده باشم که در ios وازطریق itunes که هر فولدری رو ازمیان لیست فولدرهای عکس بخواهیم تیک می زنیم وسینک میشود.نیازی به گرفتن یک کپی جداگانه هم از فولدرنیست. ضمن اینکه با icloud هم که دیگه نیازی به گوگل درایو و... نیست (البته برای divice های اپل ) .
    ودرمورد اندروید و... متاسفانه من تجربه ندارم.
    nmroshan تشکر می‌کند.

كاربر فعال
    تشکر کرده
    1029

ممنون
    یه اپلیکیشن هم هست که البته لازمه اش اینه برای سینک شدن device های مختلف ابتدا فایل ها رو آپلود کنید اما اینقدر جذابه که توصیه می کنم حتما بهش سربزنید.
    evernote به شما امکان می ده هر عکس یا مطلب یا هر صفحه اینترنتی (جالبه که بدون هرگونه مطالب اضافی اون صفحات از قبیل تبلیغات) رو با آدرس اون صفحه برای همیشه ذخیره کنید. ازش پرینت PDF بگیرید و البته اونها را با موضوعات دلخواهتون دسته بندی کنید.
    حتما یکبار امتحانش کنید.در نسخه رایگان فقط ماهانه 60 مگ می تونید استفاده کنید.
    یک نکته: (ببخشید که زیاد به این پست مربوط نمی شه اما بی ارتباط هم نیست: این اپلیکیش روی google chrome نصب می شه و باید بگم google chrome فوق العاده ترین مرورگر دنیاست!از نصبش روی موزیلا اطلاعی ندارم)
    امکانات متنوعی از جمله تغییر فونت نوشته
    لینک دانلود
    دانلود برای آندرویید
    دانلود از google play
    Untitled.jpg
    Moty تشکر می‌کند.
    نمی دانم.
    ژوزف لویی لاگرانژ.
    فروم از دریچه آمار

Moderator nmroshan آواتار ها
    تشکر کرده
    11580

نقل قول نوشته اصلی توسط kiavash نمایش پست ها
    نمی دونم منظورشما رو درست متوجه شدم یانه جناب دکتر ولی اگه درست برداشت کرده باشم که در ios وازطریق itunes که هر فولدری رو ازمیان لیست فولدرهای عکس بخواهیم تیک می زنیم وسینک میشود.نیازی به گرفتن یک کپی جداگانه هم از فولدرنیست. ضمن اینکه با icloud هم که دیگه نیازی به گوگل درایو و... نیست (البته برای divice های اپل ) .
    ودرمورد اندروید و... متاسفانه من تجربه ندارم.

سینک با iTunes نیازمند این است که شما این کار را انجام دهید. اما من می‌خواهم پروسه به صورت خودکار باشد. یعنی به محض اینکه عکسی را در فولدر کامپیوتر ذخیره کردم، در Device قابل دیدن باشد.

در مورد iCloud نیز تا جایی که امتحان کرده ام، در مسیر معکوس خوب عمل می‌کند. یعنی وقتی شما با device تصویری تهیه کنید، در کامپیوتر قابل دیدن خواهد بود. اما مسیر مورد نظر من، از کامپیوتر به Device است.
    kiavash تشکر می‌کند.
    نعما م. روشن
    مقالات سایت عکاسی |وبلاگ (از عکاسی) | اینستاگرام : Nemaroshan

تشکر کرده
    8926

سینک با iTunes نیازمند این است که شما این کار را انجام دهید. اما من می‌خواهم پروسه به صورت خودکار باشد. یعنی به محض اینکه عکسی را در فولدر کامپیوتر ذخیره کردم، در Device قابل دیدن باشد.

در مورد iCloud نیز تا جایی که امتحان کرده ام، در مسیر معکوس خوب عمل می‌کند. یعنی وقتی شما با device تصویری تهیه کنید، در کامپیوتر قابل دیدن خواهد بود. اما مسیر مورد نظر من، از کامپیوتر به Device است.
    برای این موضوع به نظرم مناسب ترین گزینه اپلیکیشن های کنترل مک/ویندوز ازطریق گوشی می باشد. البته باید اپلیکیشنی انتخاب شود که از نظر امنیتی هم مشکلی ایجاد نکند.
    اپ هایی مثل iTeleport که درمراحل نصب ازطریق درخواست رمزعبور و اکانت gmail شما برای امنیت استفاده میکند وبعدازیک بار وارد شدن هم کاربر را شناسایی میکند وکنترل درمراحل بعدی اسانتر خواهد بود. با این اپ بطور کامل صفحه دسکتاپ رایانه تان مقابل شماست.و به این شکل میتوان فایل های مورد نظر را از رایانه به هرجایی کپی نمود.
    قیمت این برنامه 25 دلار هستش.
    دانلود برنامه اتصال برای ویندوز
    دانلود برنامه ی اتصال برای مک

دانلود برنامه برای آیفون/آیپد از اپ استور

دانلود برنامه برای آیفون/آیپد به صورت مستقیم
    ویرایش توسط kiavash : Monday 19 August 2013 در ساعت 09:35
    ali k تشکر می‌کند.

كاربر همراه MZITech آواتار ها
    تشکر کرده
    2030

یکی از بهترین و کاربردی‌ترین appهایی که در اندروید ازش استفاده کردم Sun Surveyor هست.

بعضی از ویژگی‌های مهم این برنامه:
    • موقعیت دقیق خورشید و ماه، در هر لحظه از شبانه روز، بسته به موقعیت جغرافیایی
    • محل و زمان دقیق طلوع و غروب خورشید
    • محاسبه‌ی بازه‌ی زمانی "ساعت طلایی" و "ساعت آبی" در طلوع و غروب
    • اندازه‌ی قرص ماه در روزهای مختلف
    • و ...

نسخه‌ی آخری که در مارکت گوگل وجود داره 1.9.9.1 هست، منتها آخرین نسخه‌ی سالمی که بنده پیدا کردم از نسخه‌ی pro ، نسخه‌ی 1.9.7 هست‌ش:

لینک 1
    لینک 2

فایل پیوست 48939

فایل پیوست 48938
    Kourosh Kahal، A. Mohammadi، M.Mobin و 5 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    محمد زرندی

صفحه 2 از 21 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 12 ... آخرینآخرین