صفحه 3 از 21 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 13 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 21 تا 30 , از مجموع 208
Like Tree440تشکر

موضوع: معرفی اپلیکیشن های عکاسی {اندروید ، ios و...}

كاربر فعال artara74 آواتار ها
    تشکر کرده
    1113

من مدت زیادی اکثر اپلیکیشن های ادیت عکس آندروید رو چرخ زدم (غیر از فتوشاپ که تا حالا باهاش کار نکردم) که بتونم نرم افزار خوبی برای ادیت عکس های خود دوربین گوشی برای اینستاگرام و غیره پیدا کنم. نرم افزار ها عکسرا خودشون کار ها رو اتومات انجام می دادن و استایل های پیشفرض داشتن که ما عکاس ها معمولا دوست نداریم.

بهترین نرم افزاری که تا الان کار کردم باهاش نرم افزار Snapseed هست که سازنده ش Nik Software هست که پلاگین های فتوشاپش خیلی معروفه.

مزیت این نرم افزار دسترسی کامل به کنتراست و برایتنس و ... در همه مراحل هست و دارای استایل های قابل تنظیم بسیار متنوع و همچنین قابلیت کراپ و صاف کردن عکس هست.

اسنپ سید مجانی هست و می تونید از بازار دانلود کنید و این هم لینک گوگل پلی:
    https://play.google.com/store/apps/d...snapseed&hl=en

نمونه ادیت خودم:

IMG_20130814_094952_660.jpg

IMG_20130815_121024 RW.jpg
    nmroshan، mh.noori، KHAKSAR و 8 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    عليرضا تارا

كاربر همراه eallymehr آواتار ها
    تشکر کرده
    267

نقل قول نوشته اصلی توسط MZITech نمایش پست ها
    یکی از بهترین و کاربردی‌ترین appهایی که در اندروید ازش استفاده کردم Sun Surveyor هست.

بعضی از ویژگی‌های مهم این برنامه:
    • موقعیت دقیق خورشید و ماه، در هر لحظه از شبانه روز، بسته به موقعیت جغرافیایی
    • محل و زمان دقیق طلوع و غروب خورشید
    • محاسبه‌ی بازه‌ی زمانی "ساعت طلایی" و "ساعت آبی" در طلوع و غروب
    • اندازه‌ی قرص ماه در روزهای مختلف
    • و ...

نسخه‌ی آخری که در مارکت گوگل وجود داره 1.9.9.1 هست، منتها آخرین نسخه‌ی سالمی که بنده پیدا کردم از نسخه‌ی pro ، نسخه‌ی 1.9.7 هست‌ش:

لینک 1
    لینک 2

فایل پیوست 48939

فایل پیوست 48938
    مرسی

شما برنامه ای میشناسید که مکان های مناسب برای عکاسی رو هم روی نقشه معرفی کنه؟
    Nikon D3200
    ~احسان عالی مهر

كاربر ويژه kiavash آواتار ها
    تشکر کرده
    8926

نقل قول نوشته اصلی توسط eallymehr نمایش پست ها
    مرسی

شما برنامه ای میشناسید که مکان های مناسب برای عکاسی رو هم روی نقشه معرفی کنه؟
    بعیده که همچین اپلیکیشنی وجود داشته باشد.
    مکان مناسب برای عکاسی ، خیلی جمله کلی هست.اخه هرجایی ممکنه برای عکاسی جالب باشه. شما باید ببینید درطبیعت میخواهیدعکاسی کنید، معماری ، تاریخی یا ...؟
    اپ هایی هست که مکان های تاریخی،طبیعی وجذاب کشورها رامعرفی میکند. هرمکانی را که انتخاب کردید روی نقشه گوگل به راحتی جستجو کنید.
    خوب باشید.
    MohammadH تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    267

نقل قول نوشته اصلی توسط kiavash نمایش پست ها
    بعیده که همچین اپلیکیشنی وجود داشته باشد.
    مکان مناسب برای عکاسی ، خیلی جمله کلی هست.اخه هرجایی ممکنه برای عکاسی جالب باشه. شما باید ببینید درطبیعت میخواهیدعکاسی کنید، معماری ، تاریخی یا ...؟
    اپ هایی هست که مکان های تاریخی،طبیعی وجذاب کشورها رامعرفی میکند. هرمکانی را که انتخاب کردید روی نقشه گوگل به راحتی جستجو کنید.
    خوب باشید.
    نرم افزار Google Now که روی ورژن های جدید آندروید هست عکسهایی که در اطراف شما گرفته شدن رو با تگ مکانی شون بهتون نشون میده. یه همچین برنامه ای میخواستم،
    یادمه یه برنامه مشابه هم تو گوگل پلی دیدم ولی بعدا یادم رفت اسمش دیگه
    kiavash تشکر می‌کند.
    Nikon D3200
    ~احسان عالی مهر

كاربر همراه
    تشکر کرده
    1334

سلام

آیا میشه از گوشیای آندروید مجهز به اینفرارد بعنوان ریموت دوربین استفاده کرد؟
    کسی این کارو کرده؟با چه برنامه ای؟
    ممنون

تشکر کرده
    267

نقل قول نوشته اصلی توسط aro1355 نمایش پست ها
    سلام

آیا میشه از گوشیای آندروید مجهز به اینفرارد بعنوان ریموت دوربین استفاده کرد؟
    کسی این کارو کرده؟با چه برنامه ای؟
    ممنون
    بله گوشی های سامسونگ و HTC این امکان رو دارن، به خاطر یه مشکل نرم افزاری در گوشی های سونی این قابلیت غیر قابل استفاده هستش (تا اونجای که من دیدم)
    برنامه DSLR Remote
    خودم با گوشی Galaxy S4 تست کردم.
    aro1355 تشکر می‌کند.
    Nikon D3200
    ~احسان عالی مهر

كاربر فعال
    تشکر کرده
    1029

دوستان می تونن از لینک زیر راهنمای استفاده از موبایل اندروییدی یا تبلت برای کنترل دوربین DSLR رو در سه کیفیت مختلف دانلود کنن.امیدوارم مفید واقع بشه.
    لینک دانلود
    (با حرکت ماوس روی ویدئو آیکون دانلود ظاهر می شه با سه کیفیت مختلف که بالاترین کیفیت با حجم 67 مگ هست)
    dSLRPlugged_610x343.jpg
    main_610x343.png
    aro1355، m.a.i، kiavash و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    نمی دانم.
    ژوزف لویی لاگرانژ.
    فروم از دریچه آمار

كاربر ويژه kiavash آواتار ها
    تشکر کرده
    8926

درود
    ازانجايي كه خريد كنترل ازراه دوربراي دوربين هاي dslr شامل هزينه هايي هست كه گاهي براي مدلهايي كه توانايي نمايش تصوير روي يك نمايشگر را دارند بسيار بيشترهم ميشود ، لذا از دوستان تقاضا ميكنم باتوجه به اينكه اكثرا داراي گوشي هاي هوشمند هستند ، اگر اپليكيشني مناسب براي كنترل دوربين با گوشي وياتبلت ميشناسند در اين تاپيك معرفي كنند تاكسي مجبور به خريد كنترل و هزينه بي مورد نباشد. ضمن اينكه باكنترل دوربين باگوشي ، تقريبا داراي بهترين نوع كنترل دوربين خواهيم شد.
    دراينجا يكي از بهترين اپليكيشن هايي كه تقريبا يك ماه پيش معرفي شد وصفحه نمايش دوربين را كاملا به گوشي منتقل ميكند را معرفي ميكنم. اين اپ شما را قادر ميسازد تا همنين بئسياري از تنظيمات دوربين را گوشي هم داشته باشيد. زمان تاخير ٢. ثانيه اي دارد وميتوانيد همان موقع هم در شبكه هاي اجتماعي به اشتراك گذاريد. فقط تنها ايراد اين هست كه بايد گجتي به نام weye feye را باكابل واز رابط يواس بي به دوربين متصل كنيد تا كار ارسال ودريافت wifi را انجام دهدو اپليكيشن weye feye را هم روي گوشي اندرويدي يا اپلي خود نصب كنيد.
    تا فاصله ٨٠ متري هم امكان كنترل را دارا خواهيد بود.
    image.jpgimage.jpg

كاربر همراه
    تشکر کرده
    1334

سلام
    میخواستم بدونم شما از این برنامه استفاده کردید؟با تبدیل مورد اشاره USB OTG adapter ؟یا مستقیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ali k نمایش پست ها
    دوستان می تونن از لینک زیر راهنمای استفاده از موبایل اندروییدی یا تبلت برای کنترل دوربین DSLR رو در سه کیفیت مختلف دانلود کنن.امیدوارم مفید واقع بشه.
    لینک دانلود
    (با حرکت ماوس روی ویدئو آیکون دانلود ظاهر می شه با سه کیفیت مختلف که بالاترین کیفیت با حجم 67 مگ هست)
    dSLRPlugged_610x343.jpg
    main_610x343.png

كاربر فعال
    تشکر کرده
    1029

نقل قول نوشته اصلی توسط aro1355 نمایش پست ها
    سلام
    میخواستم بدونم شما از این برنامه استفاده کردید؟با تبدیل مورد اشاره USB OTG adapter ؟یا مستقیم؟
    برای موبایل هایی که قابلیت USB OTG دارن استفاده شو دیدم (دوربین خودم بریج هست) ولی منظورتون از مستقیم رو متوجه نشدم!
    البته لینک مورد نظر لینک برنامه نیست، لینک آموزش هست که از USB OTG هم استفاده می کنه.
    aro1355 تشکر می‌کند.
    نمی دانم.
    ژوزف لویی لاگرانژ.
    فروم از دریچه آمار

صفحه 3 از 21 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 13 ... آخرینآخرین