صفحه 3 از 5 نخستنخست 1 2 3 4 5 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 21 تا 30 , از مجموع 44
Like Tree42تشکر

موضوع: Sony a3000

كاربر همراه OptiX آواتار ها
    تشکر کرده
    605

نقل قول نوشته اصلی توسط ali ka نمایش پست ها
    سلام
    برای زوم کردن فقط باید حلقه دور لنز را بگردانیم یا راه دیگری هم هست ...؟ در دوربینهای قبلی(البته کامپکت) که داشتم با فشار دادن یک دکمه زوم را کم و زیاد می کردم
    سلام
    اگر لنزتون 55-18 هست راه دیگری برای تغییر زوم نیست ولی در لنزهای پاور زوم مثل 50-16 علاوه بر رینگ با دکمه تعبیه شده در بدنه لنز میتوان اینکار را انجام داد.
    SONY A6000 + 18-55

كاربر همراه ali ka آواتار ها
    تشکر کرده
    23

سلام
    ایام عید نوروز از دوربین Sony Alpha 3000 استفاده کردم که با توجه به ناشی بودن بنده کیفیت عکسها به مراتب از دوربینهای کامپکت بهتر بود ، اما در بخش فیلمبرداری وقتی فیلمها را در کامپیوتر با Kmplayer ; K light mega pack ; vlc player تماشا می کنم تا زمانیکه دوربین ثابت است کیفیت خوبی دارد اما زمانیکه دوربین به اطراف حرکت می کند فیلم مواج می شود ...
    دوستان اگر تجربه ای یا راه حلی دارید بنده را راهنمایی کنید .
    باتشکر
    صداقت ، بهترین سیاست است.
    Sony Alpha 3000

كاربر همراه Amin Naderi آواتار ها
    تشکر کرده
    289

در ایام عید فرصتی دست داد تا با این دوربین فوق العاده استثنایی کار کنم و کدتی عکاسی کنم

دوربین بدون آینه با سنسور بزرگ APS-c و قیمت بی نظیر 900 هزار تومان

دوربین در نگاه نخست بسیار خوش دست هست
    جایگیری دکمه و کنترلرها با کنون و نیکون خیلی متفاوت هست
    بدترین نکته ای که به نظرم رسید کیفیت پایین LCD و چشمی دوربین بود که یکم تو ذوق میزد ولی قیمت 900 هزار تومنی اون جبران میکنه

کیفیت عکس ها با توجه به سنسور بسیار خوب هست و کاملا قابل قیاس با دوربین D3200 نیکون هست و حتی در ایزو بالا قدرت این دوربین بدون آینه بیشتر معلوم میشه تا حدی که به راحتی در ایزو بالا دوربین D5200 هم میتونه مغلوب کنه واقعا قدرت این دوربین در ایزو های بالا شگفت انگیزه

در فیلمبرداری متاسفانه هرکاری کردم حالت 60 فریم فعال نمیشد !!! احتمالا با آپدیت میان افزار دوربین این مشکل حل بشه

تنظیمات دوربین کامل هست و تقریبا هیچ کمبودی ندیدم

تشکر کرده
    23

سلام
    مبارک باشد
    روی جعبه دوربین 60i یا 50i نوشته شده ، که نشان دهنده سرعت فیلمبرداری آن است ، شما در تماشای فیلم دوربین با مشکل بنده مواجه نشدید ؟
    Sony Alpha 3000

كاربر همراه
    تشکر کرده
    287

نقل قول نوشته اصلی توسط ali ka نمایش پست ها
    سلام
    ایام عید نوروز از دوربین Sony Alpha 3000 استفاده کردم که با توجه به ناشی بودن بنده کیفیت عکسها به مراتب از دوربینهای کامپکت بهتر بود ، اما در بخش فیلمبرداری وقتی فیلمها را در کامپیوتر با Kmplayer ; K light mega pack ; vlc player تماشا می کنم تا زمانیکه دوربین ثابت است کیفیت خوبی دارد اما زمانیکه دوربین به اطراف حرکت می کند فیلم مواج می شود ...
    دوستان اگر تجربه ای یا راه حلی دارید بنده را راهنمایی کنید .
    باتشکر
    سلام.

با چه رزولوشنی فیلمبرداری کردید؟ اگر Full HD بوده، روی یه تلویزیون Full HD امتحان کنید ببینید باز هم همونجوری مواجه.

تشکر کرده
    23

سلام
    شب گذشته فیلمهای دوربین Sony Alpha 3000 را با تلویزیون Lcd sony که دیدم خوشبختانه مشکلی نداشت و کیفیت بالای فیلم و روان بودن آن بود که سبب شد در فیلمبرداری هم مانند عکسبرداری از Sony Alpha 3000 راضی باشم.(البته به عنوان یک کاربر خانگی و آماتور)
    OptiX تشکر می‌کند.
    Sony Alpha 3000

كاربر همراه Javid-Aj آواتار ها
    تشکر کرده
    162

نقل قول نوشته اصلی توسط Amin Naderi نمایش پست ها
    در ایام عید فرصتی دست داد تا با این دوربین فوق العاده استثنایی کار کنم و کدتی عکاسی کنم

دوربین بدون آینه با سنسور بزرگ APS-c و قیمت بی نظیر 900 هزار تومان

دوربین در نگاه نخست بسیار خوش دست هست
    جایگیری دکمه و کنترلرها با کنون و نیکون خیلی متفاوت هست
    بدترین نکته ای که به نظرم رسید کیفیت پایین LCD و چشمی دوربین بود که یکم تو ذوق میزد ولی قیمت 900 هزار تومنی اون جبران میکنه

کیفیت عکس ها با توجه به سنسور بسیار خوب هست و کاملا قابل قیاس با دوربین D3200 نیکون هست و حتی در ایزو بالا قدرت این دوربین بدون آینه بیشتر معلوم میشه تا حدی که به راحتی در ایزو بالا دوربین D5200 هم میتونه مغلوب کنه واقعا قدرت این دوربین در ایزو های بالا شگفت انگیزه

در فیلمبرداری متاسفانه هرکاری کردم حالت 60 فریم فعال نمیشد !!! احتمالا با آپدیت میان افزار دوربین این مشکل حل بشه

تنظیمات دوربین کامل هست و تقریبا هیچ کمبودی ندیدم
    خوشحالم دوست عزیز که این فرصت رو پیدا کردید درخصوص 60فریم برثانیه فکر نکنم با بروز رسانی حل شه اگه مد فیلمبرداری رو از PAL به NTSC تغییر بدید 50i فریم به 60i تغییر خواهد کرد امیدوارم که تونسته باشم کمکی کنم
    SONY A7R III, Canon 700D,GoPro Hero 7 Black, Tamron 24-70mm F2.8 & 70-300mm, Samyang Cine 35mm F1.4 & Cine 14mm F2.8, Canon 18-55 STM, Helios 58mm, Jupiter 200mm, Revenon 135mm F2.8

كاربر همراه Amin Naderi آواتار ها
    تشکر کرده
    289

نقل قول نوشته اصلی توسط Javid-Aj نمایش پست ها
    خوشحالم دوست عزیز که این فرصت رو پیدا کردید درخصوص 60فریم برثانیه فکر نکنم با بروز رسانی حل شه اگه مد فیلمبرداری رو از PAL به NTSC تغییر بدید 50i فریم به 60i تغییر خواهد کرد امیدوارم که تونسته باشم کمکی کنم
    ممنون دوست عزیز
    فرمت ضبط فیلم، 2تا مد فیلمبرداری داره یکی Mp4 هست که کلا 25 فریم هست
    و فرمت دوم AVCHD که روی 50i و 60i میتونی تنظیم کنی ولی وقتی این گزینه هارو انتخاب میکنی روی LCD مینویسه لطفا "برای ضبط در این فرمت Dvd وارد کنید " و وقتی فیلم میگیری 25 فریم ضبط میکنه ولی فرمت AVCHD هست
    هر کاری کردم حتی 50 فریم هم ضبط نکرد

كاربر همراه Javid-Aj آواتار ها
    تشکر کرده
    162

نقل قول نوشته اصلی توسط Amin Naderi نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیز
    فرمت ضبط فیلم، 2تا مد فیلمبرداری داره یکی Mp4 هست که کلا 25 فریم هست
    و فرمت دوم AVCHD که روی 50i و 60i میتونی تنظیم کنی ولی وقتی این گزینه هارو انتخاب میکنی روی LCD مینویسه لطفا "برای ضبط در این فرمت Dvd وارد کنید " و وقتی فیلم میگیری 25 فریم ضبط میکنه ولی فرمت AVCHD هست
    هر کاری کردم حتی 50 فریم هم ضبط نکرد
    بنده افتخار کار با بدنه های سونی رو نداشتم اما در بدنه های کانن معمولا به این صورت هستش
    امیدوارم که با بروز رسانی این باگ حل بشه
    SONY A7R III, Canon 700D,GoPro Hero 7 Black, Tamron 24-70mm F2.8 & 70-300mm, Samyang Cine 35mm F1.4 & Cine 14mm F2.8, Canon 18-55 STM, Helios 58mm, Jupiter 200mm, Revenon 135mm F2.8

تشکر کرده
    23

سلام
    exif عکس را بلدم دریافت کنم ،
    چگونه می توانم اطلاعات (exif) فیلم را دریافت کنم ؟
    Sony Alpha 3000

صفحه 3 از 5 نخستنخست 1 2 3 4 5 آخرینآخرین