صفحه 5 از 5 نخستنخست 1 2 3 4 5
نمایش نتایج : از شماره 41 تا 44 , از مجموع 44
Like Tree42تشکر

موضوع: Sony a3000

كاربر همراه ali ka آواتار ها
    تشکر کرده
    23

سلام
    اگر نکات و ترفندهای خاصی در این دوربین جهت افزایش کارایی و کیفیت خروجی هست ؛ باعث امتنان خواهد بود که بنده را هم در جریان بگذارید .
    سپاسگزارم
    صداقت ، بهترین سیاست است.
    Sony Alpha 3000

كاربر جديد
    تشکر کرده
    3

من چند ماه بیشتر نیست این دوربینو گرفتم ولی بعضی نکات که بشاید براتون جالب باشه ... اول اینکه استفاده از سرعت شاتر کم با ایزوی پایین تو کیفیت عکسها تاثیر زیادی میزاره و داشتن یه لنز خوب 2 حالت dro حتما خاموش باشه یه مشکل این دوربین اینه که به حرکت دست خیلی حساسه و موجب تار شدن عکسها میشه حتما برای عکسهای دقیق از سه پایه استفاده کن سعی کن تا میتونی از حالت تنظیمات دستی استفاده کنی نه از تنظیمات خود دوربین فعلا من با همینا عکسهای بدی نگرفتم من قبل از خرید این دوربین یه 1200d کنون گرفتم که افتضاح بود و یه d3300 نیکون که اونم چنگی به دل نمیزد چون زیادی روش تبلیغات شده ولی با پولی بابت این دوربین دادم و امکاناتش از این دوربین خوشم اومد

كاربر همراه ali ka آواتار ها
    تشکر کرده
    23

سلام
    گاهی از نخریدن نیکون 3300 ناراحت بودم که با خواندن تجربه شما خیالم راحت شد ...
    متوجه نشدم که گفتید : حالت dro حتما خاموش باشه ...؟
    چگونه میتوانم از سرعت شاتر کم با ایزوی پایین استفاده کنم ...؟
    همیشه در مود اتوماتیک کار کردم و بد نبود ؛ یکبار در مود P کار کردم که عکس سوژه با کمترین حرکت تار ثبت شد .
    اگر دوست داشتید از محضر شما کسب فیض کنم .
    سپاسگزارم
    صداقت ، بهترین سیاست است.
    Sony Alpha 3000

كاربر جديد
    تشکر کرده
    3

دوست عزیز این دوربین رو باید به عنوان یه دوربین دوم ازش استفاده کرد در مورد سرعت شاتر با ایزوی کم منظورم برای مواقعی که با سه پایه و نور کم عکاسی میکنید چون هرچه ایزو بالاتر بره نویز بیشتر در عکس ایجاد میشه من مود m رو پیشنهاد میکنم چون بهتر جواب میده ولی یه مورد که قبلا گفتم استفاده از لنزهای زایسه که اگر خوش قیمت گیر بیاد واقعا میشه عکسهای خوبی با این دوربین ثبت کرد.

صفحه 5 از 5 نخستنخست 1 2 3 4 5